320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järgmine nädal siis CL... oh wait

    Kommentaar


      Algselt postitas priity Vaata postitust
      Kas kusagil sai midagi vaieldud? vG tsitaat oli piisavalt inspireeriv, et välja otsida Rooney ja vP statistika samas vanuses. Minu meelest oli huvitav ja selle jagamine ei võta mul ju tükki küljest
      See võib ju kellelegi huvitav olla, aga selleks pole vaja van Gaali sõnu kontekstist välja kiskuda ja asja sisust mööda rääkida. Unitedi seisukohast on sügavalt pohlad, mida 20-23 aastane van Persie korda saatis või ei saatnud. Meil on meeskonnas siiski 31 aastane RvP, kes on viimasel kolmel hooajal löönud 85 väravat Welbecki 17 vastu. Just see on, sinu sõnu kasutades, too van Gaali poolt viidatud "record".

      Kommentaar


        teeme siis natuke nalja ka, meie kunagist parimat poega seostatakse unitediga, 50 mln naela. '


        tegelt ma ootan homset mängu. väga. luke shaw vasakul olemas? pidi terve olema, aga huvitav kas saab platsile ka?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Shaw on LvG sõnul terve, kuid mitte piisavalt vormis, et mängida 90 minutit.

          Kommentaar


            Mis ta seal kaitses olla võib homme: Evans, Rojo ja Blackett? Shaw pidi LvG sõnul vaid ehk minuteid saama, kui sedagi ja Blindi tahaks näha poolkaitses mängimas.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              ma loodan et riho ferdinand homme meile kolli ei löö, see oleks küll natukene nukker. või kui qpr kaitse on parem kui meie oma ja riho saab MOM
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Mis ta seal kaitses olla võib homme: Evans, Rojo ja Blackett? Shaw pidi LvG sõnul vaid ehk minuteid saama, kui sedagi ja Blindi tahaks näha poolkaitses mängimas.
                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Mis ta seal kaitses olla võib homme: Evans, Rojo ja Blackett? Shaw pidi LvG sõnul vaid ehk minuteid saama, kui sedagi ja Blindi tahaks näha poolkaitses mängimas.
                Kui 3-5-2 jälle peale lükatakse ega seal muud saagi olla. Jones ja Smalling väljas ju jälle. Evans-i nimi tõmbab viimasel ajal muidugi kananaha ihule. Ja Blind pidi selline loom olema, et igast asendist lükkab 90 minutit vabalt ära, kas ka rahuldavalt, ju näeb, ma millegipärast ei kahtle ka. Lõpukas muidugi võiks kujuneda nii, et kõik on meite.
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                  Kui 3-5-2 jälle peale lükatakse ega seal muud saagi olla. Jones ja Smalling väljas ju jälle. Evans-i nimi tõmbab viimasel ajal muidugi kananaha ihule. Ja Blind pidi selline loom olema, et igast asendist lükkab 90 minutit vabalt ära, kas ka rahuldavalt, ju näeb, ma millegipärast ei kahtle ka. Lõpukas muidugi võiks kujuneda nii, et kõik on meite.
                  Ma kardan lihtsalt, et Youngi puudumise tõttu võidakse Blind lükata ka vasakule äärele, mis tähendab, et Andokal oleksid kõik variandid taas olemas keskväljal müramiseks *facepalm*
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    Ma kardan lihtsalt, et Youngi puudumise tõttu võidakse Blind lükata ka vasakule äärele, mis tähendab, et Andokal oleksid kõik variandid taas olemas keskväljal müramiseks *facepalm*
                    Herrera ja Fletcher ikka keskel, mõlemad terved ju?

                    Kommentaar


                      Manchester Unitedi jalgpalliklubi uus peatreener Louis van Gaal tõestab jätkuvalt, et nõuab oma hoolealustelt professionaalsust igas valdkonnas. Viimasena sai seda tunda Unitedi äärepoolkaitsja Antonio Valencia.


                      Ka selline päris huvitav uudis. LvG suhtub asjasse ikka äärmiselt tõsiselt ja iga pisemgi detail, olgu selleks puudulik keeleoskus, võib kokkuvõttes tulemust mõjutada. Lihtsam viia riskid võimalikult madalale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JLuht Vaata postitust
                        http://sport.postimees.ee/2919659/va...ja-keeltekooli

                        Ka selline päris huvitav uudis. LvG suhtub asjasse ikka äärmiselt tõsiselt ja iga pisemgi detail, olgu selleks puudulik keeleoskus, võib kokkuvõttes tulemust mõjutada. Lihtsam viia riskid võimalikult madalale.
                        Minu arvates pole keele mitte oskamine just pisike detail. 5 aastat ManU-s ja keegi oleks võinud juba sellele tähelepanu pöörata. Aga su lause mõte (ma arvan, et su mõte) on õige - van Gaal parendab meie klubi igat aspekti ja olenemata, kas me tema all karikaid võidame, siis tema 'era' on Unitedile pikas perspektiivis väga kasulik.
                        Pay attention to the manager!

                        Kommentaar


                          http://www.vidble.com/5Jik2UASTc.gif

                          Nani teeb nalja Portugalis

                          Kommentaar


                            United XI v QPR: De Gea, Rafael, Evans, Rojo, Blackett, Blind, Herrera, Mata, Di Maria, Rooney, van Persie. United subs: Lindegaard, Shaw, Fletcher, Januzaj, Valencia, A Pereira, Falcao.
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              4-4-2 Jee.Teemant siis tõenäoliselt.

                              Alex Shaw ‏@AlexShawESPN 17m Talk of MUFC shunning youth to buy big falls down spectacularly when you learn today is 3,075th time IN A ROW a homegrown player makes squad
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                4-4-2 Jee.Teemant siis tõenäoliselt.

                                Alex Shaw ‏@AlexShawESPN 17m Talk of MUFC shunning youth to buy big falls down spectacularly when you learn today is 3,075th time IN A ROW a homegrown player makes squad
                                mkm - probably 3-5-2

                                kaitseliin Rafa-Evans-Rojo-Blackett-Blind
                                Herrera Di Maria
                                Mata
                                Rooney vPersie
                                Pay attention to the manager!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X