320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rvp väravale eelnes kaks persekeeratud võimalust ning väravagi puhul oli lesteri poiss abiks. seega las ta kogub enda mänguvormi millalgi mängude lõpus.
    lesteri esimene värav üle otsajoone. no mida iganes. kopp ees sellest, kuidas jumala tihti suuremat sorti target manid rafaelile kottidega pähe hüppavad ja teda muud moodi terroriseerivad - mitte just see, et nad seda teevad, peavadki tegema!, aga see, et see alati teda ja teisi kaitsjaid üllatab.
    üldiselt ei saa eniveis niimoodi mängida, et 5pluss1 meest kaitsevad ja 5 ründavad. nagu mingi vend bbcs väga tabavalt kirjutas: Good luck outscoring the opposition when the opposition scores five!
    ja see, et ennast tühja koha pealt antud pendlast täis kusta, on muidugi peegli koht.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ootan huviga härra vincenti või proua jank-i analüüsi teemal "Ku palju peab Falcao palka tõstma, et ta ka midagi kasulikku väljakul teeks" Ilmselgelt on 350K liiga vähe. Makske ometi poisile tema väärilist palka. Noja kui väga igav on, siis visake ka oma arvamus teemale TOP3 ja peale QPR võitu TOP1 lugudele , sest no minu kalkulaator ütleb et see kõik mis selle ""jalgpalli"""klubiga" toimub on niiiiiii fakin naeruväärne et isegi kõige glooryhuntivam glooryhunter ei saa siin enam mingit positiivse tuleviku ja "Vandaal tuleb ja päästab sest ta on nii kõva treener" juttu ajada.

      ikkasaab, ikkasaab. tähendab ma nüüd väidan siin ausalt et tänane mäng oli mõnesmõttes hea õppetund, tegelikult iga õppetund on hea. ma ausalt usun, et tiim tuleb tagasi tugevamana ning ühtsemana. loomulikult on kaitse täielik sitt ja pask, ma ei vaidle vastu, tuleb lihtsalt talve aknani vastu pidada, ma usun et shaw-rojo-smalling/evans/jones-rafael kaitseliin hakkab mingi hetk juba viisakamalt pidama ning sellist õnnetut olemist enam platsil eriti ei näe.

      falcao mängis oma teise mängu unitedi eest, elu esimese mängu premmis, nagu ka blind, di maria, pmst herrera, rojo. peabki sulanduma. lähebki aega. ma ka alati väiksena FMi pelades mõtlesin et miks küll kohe uued ostud nii hästi ei mängi kui eelmises tiimis? team chemistry. tuleb mis tuleb, ma olen ikkagi optimistlik.

      ja nüüd kui sa mind prouaks kutsud siis sa väidad et ma olen elegantne ja/või abielus, ma ei teagi millest sa nüüd niimoodi arvad aga veidi kahtlane et sa mulle külge lööd. oma peenist võid sa kusagil mujal ka voolida.

      top1 lugu ei eksisteeri ning van gaal tuleb ja teeb ära sest ta on nii kõva treener. veel küsimusi?

      "That said, we shouldn't have capitulated like that. It was like Nani and Real Madrid all over again. "
      slimm.ee

      Kommentaar


        Ei saaks ju öelda, et Falcao kehv oli. Täitsa asjalik arvestades asjaolusid - väravasööt ja latti löök, mis parema õnne korral oleks päädinud väravaga. Ja nimelt seda õnne täna Unitedil ei olnud.

        Kommentaar


          Bose moi, kuidas Van Persiel jälle oksa kohaga kõik puuted tulid? "Van Persie on parimas vormis, mis ma näinud veel olen" my ass.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            see, mida van gaal meediale räägib, ei maksa üldse tõsiselt võtta. mees teeb nii nagu vaja, räägib seda mida vaja kuulda on, hoiab sisekliima ja pressi eraldi ja sellest tulenevalt on jutt üks ja päriselu teine. ma arvan et tal on suht ükskõik mida press räägib või arvab. õige ka.

            ma ikkagi pooldan teda. ja olen optimistlik.

            Eamonn Holmes ✔ @EamonnHolmes
            Follow

            Walked past The United dressing room post match ....let's just say I wouldn't have liked to have been on the receiving end of LVG ! V Loud.


            slimm.ee

            Kommentaar


              No probs! Rünnakut on palju raskem käima saada kui kaitset. Väravad ja nendele eelnenud rünnakud olid ilusad. Küll selle kaitseliini ka paika saame. Vürstionu, kas sa vaatad igat Unitedi mängu? (just asking, ära võta rünnakuna ega provotseeringuna )
              Pay attention to the manager!

              Kommentaar


                Kui hooaja alguses oli probleem väravate löömisega ka, siis nüüd on see mure lahendatud. Aga kaitseliin põleb nagu Jaanitule lõke.
                Las koerad klähvivad, meil Manu fännidel vähemalt ei hakka igav ja iga mäng on midagi uut ja huvitavat oodata nagu näha
                Küll ka need võidud lõpuks taas tulema hakkavad, sest Van Gaalil on võitja mentaliteet- iga mäng pead uuesti ja uuesti tõestama, et sa oled maailma parim! (saaks vaid mängijad sellest aru kiiremini)

                Kommentaar


                  are you tottnham in disguise, sellise penalti peale niimoodi täis lasta ennast. nagu Murdock juba jällegi tabavalt väljendus. clattenburg võib muidugi sisse istuda, aga kellele seegi üllatusena tuli eksole.

                  ja noh üldiselt tuleb ikkagi ajaga kaasas käia, twitter stick ja icebucket mingi kafka ja taktikalise analüüsi asemel any day. karikad ongi väikestele tüdrukutele ja õiged tiimid mängivadki nüüdsest puhtalt entertainment value peale.
                  pedaal põhja ja haamrite vastu kahe kaitsjaga letsgo!
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Küll kaitse ka lõpuks pidama saadakse, selleks on vaja mängida ja küll siis ka ühine keel leitakse. Ilma on nagu natuke raske asja toimima saada. Praegu on nagu eriti raske seda stabiilsemat kaitsepoolt ka leida, kui mehed kordamööda laatsareti lobi peal käivad.
                    Tänase mängu andis ära ikkagid kogu meeskond, mitte kaitse. 3-1 eduseisu pealt oleks pidanud mängu tapma hakkama, mida ka LVG mängujärgselt tunnistas, et sellega lõigati endal nö. veenid läbi. Millegipärast seda ei tehtud, aga ju täna tehti peale mängu asi riietusruumis puust ja punaseks selgeks, et tulevikus selle koha pealt arusaamatusi ei tekiks.

                    Di Maria maasikas https://vine.co/v/O7ZIgHnJV6V
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      ManU mängust aga nii palju, et OlyBetis oli pääääris palju morne nägusi.
                      Suutsin veel vahepeal Backettit kiita, poole mängu peal, kuid tema süüks ei paneks ühtegi väravat ja nii sitt kui see kaitseliin ka ei ole siis kogu tiim peab ikka pask olema kui niimoodi saadakse tala...
                      Tundub, et 10 kohvrit õlle on tulemas (tegime beti ühe patsaaniga, et kas ManU pääseb CL-i next season või mitte).
                      Last edited by mazz; 22.09.14, 02:41.

                      Kommentaar


                        Top4 asub nelja punkti kaugusel...pole mingit võimalustki sinna enam saada...hakka oma õllesid juba välja nõudma...kusjuures Pool 1p, Spurs 2p, City 3p ja Arsenal 4p kaugusel...

                        Kommentaar


                          Ka mina naeran ManU ebaõnnestumiste üle, kuid kihlveosaidid näitavad selgelt, et United on tõsine konkurent CLi kohale.
                          Ütleks isegi, et pigem tegid halva beti, et ManU vastu panustasid.

                          Kommentaar


                            Kõige naljakam kogu see diili juures on see, et tegelikult peale ehk Chelsea on teised top 4 kandidaadid nii kuradi lähedal ju Kõik on nii ebastabiilsed hetkel Premieris, et see tuleb tõesti üks thriller hooaeg ilmselt

                            Kommentaar


                              Ou, hoidke enda hobuseid. Kõik suured on lähedal küll, aga ManU on põrunud meeskondades vastu, kellest heal juhul ainult üks kandideerib esikümne kohale. Teised on kaotanud ka omavahel punkte ja seetõttu on nende koht üsna ManU lähedal. Ehk ManU peaks korraga hakkama tippudega mängima ja võitma. See nõuaks väga võimsat meeskonna metamorfoosi.

                              Kommentaar


                                Ma ei viitsi seda teemat 17-18 juuni kanti tagasi kerida, aga päeval kui fikstuuride list avaldati oli paljude ManU fännide huulil sosin '15 punkti esimesest viiest mängust'. Vot sul lihtne algus.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X