320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ou, hoidke enda hobuseid. Kõik suured on lähedal küll, aga ManU on põrunud meeskondades vastu, kellest heal juhul ainult üks kandideerib esikümne kohale. Teised on kaotanud ka omavahel punkte ja seetõttu on nende koht üsna ManU lähedal. Ehk ManU peaks korraga hakkama tippudega mängima ja võitma. See nõuaks väga võimsat meeskonna metamorfoosi.
    ma miskipärast arvan, et need raiped mängivad tugevate meeskondade vastu paremini.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ma ei viitsi seda teemat 17-18 juuni kanti tagasi kerida, aga päeval kui fikstuuride list avaldati oli paljude ManU fännide huulil sosin '15 punkti esimesest viiest mängust'. Vot sul lihtne algus.
      Oligi ju lihtne algus, paberil. Neist viiest mängust oleks tõepoolest pidanud paberil võtma 15 punkti, midagi vastupidist eeldada olnuks ka vähe imelik, ei? Kui Arsenalil oleks samasugune rida ees olnud, siis sa oleks samamoodi mõelnud ja täiesti õigustatult. Nüüd on enda elu natuke raskemaks tehtud, muud midagi.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Oligi ju lihtne algus, paberil. Neist viiest mängust oleks tõepoolest pidanud paberil võtma 15 punkti, midagi vastupidist eeldada olnuks ka vähe imelik, ei? Kui Arsenalil oleks samasugune rida ees olnud, siis sa oleks samamoodi mõelnud ja täiesti õigustatult. Nüüd on enda elu natuke raskemaks tehtud, muud midagi.
        Üsna esmaklassiline õppetund kuidas uue treeneri ja uute mängijatega ei ole miski nii lihtne kui paistab.

        Teine hea näide on Spurs, kes on korralikult lati alt läbi pannud algusega.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
          Ka mina naeran ManU ebaõnnestumiste üle, kuid kihlveosaidid näitavad selgelt, et United on tõsine konkurent CLi kohale.
          Ütleks isegi, et pigem tegid halva beti, et ManU vastu panustasid.

          ainus poolhea asi ongi, et pool, arse, shitty ja totts kui peamised konkurendid on samuti üksjagu palju jogastanud. tõsi - nii mõnelgi neist on juba paar raskemat mängu ära olnud, kuid siiski. all is not lost.
          üks asi veel, mis ohvi on pissind. nimelt mingi tagantjärgi teoretiseerimine mängijate (roo)/lvg poolt. eriti eilse mängu puhul. "oleks pidand 3-1 pealt tapma hakkama" sõnavõtud jne. türi küll, esimest korda mängite jalgpalli vä?
          ja see (mata?) pallikaotus 3-3 pealt vajab ka vanakooli karistusmeetoreid, a la põlvli hernestel (no pun).
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            ja see (mata?) pallikaotus 3-3 pealt vajab ka vanakooli karistusmeetoreid, a la põlvli hernestel (no pun).
            Marcos Rojo andis tolles olukorras sita söödu imo.

            Kommentaar


              okei, olen nüüd enamvähem kainenenud.

              mang oli üks müstilisemaid, mida viimasel ajal olen näinud. manu kaitse on vbl tõesti premmi üks halvimaid, for sure. de gea asemel oleks võinud lambipost ka seista väravas eile. okei ta ei olnud otseselt süüdlane ühegi värava puhul aga still... võiks veidi entukat tõrjete suhtes näidata. ma ei saa aru evansist, ta on õudne vend. ma pole teda sallinud aegade algusest. kasvandik, aga vahet pole, ta rikub lihtsalt liiga palju ära. rojo on oma mängudes ka parajalt paska pannud, QPRi vastu lihtsalt oli õnne et tema brainfartist ei tulnud väravat. rafael näitab endiselt, et mõistus pole korras, no MV sa teed. okei ref oli harsh aga eks LVG rafaelile ka mõnusalt peapesu ka tegi.

              rünne on väga okei. blind paistab olevat väga hea vend, aga muretsema paneb tõsiasi, et blackett paistab olevat kaitseliini kõige parem vend. kurat 94 aasta poiss...
              kiiremas korras ootan, et shaw oleks piisavalt fit et rojo pingile istutada

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                okei, olen nüüd enamvähem kainenenud.
                a
                Ei x5

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                  kiiremas korras ootan, et shaw oleks piisavalt fit et rojo pingile istutada
                  Kuna Jones, Evans ja Smalling enamasti üle 3 mängu ei kesta, siis arvatavasti hakkab Rojo suht tihti keskkaitses olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    kiiremas korras ootan, et shaw oleks piisavalt fit et rojo pingile istutada
                    Louis van Gaal does NOT rate Luke Shaw, claims former Manchester United coach Rene Meulensteen
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Vandaal ikka ei taha alla anda ja paari päeva taguse 75 milli euro asemel tahab Strootmani eest pakkuda Mata+Fellaini+Raha

                      vana uudis: http://www.football-italia.net/56201...d-%E2%82%AC75m

                      uus uudis: http://www.football-italia.net/56248...aini-strootman

                      Ehk siis siit võib välja lugeda et Fellaini on mitte keegi ja Mata on ka Vandaali plaanidest väljas ja rohkem sunnitult lükkab väljakule.

                      Strootman on küll väga andekas ja multitalent poolkaitses, aga kuidas ta küll seda olematut kaitseiini tugevdama peaks?
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ei x5
                        olen küll... kui midagi ei sobinud, siis ütle kohe välja, et saan vastu vaielda...

                        ps, su kommentaarid on endiselt nii kehvad, et eelistan vaadata jalgpalli streami pealt araabia keelsete kommentaaridega

                        Kommentaar


                          miks sa briti pasaga foorumit risustama tuled? who cares about dailymail?

                          Kommentaar


                            mis krdi jutt, et konkurendid on suht lähedal veel. muidugi on, hooaeg alles algas ju

                            Kommentaar


                              Mõttetu ila. Mulle tunduvad, et mõnedki siinkommenteerija pole Unitedi mänge vaadanudki.

                              Just enne Leicesteri mängu oli kaks nullimängu kaitses. QPRi mäng oli igati vinks vonks. Nüüd tekkis selline freak kaotus (analoogne City ja 1:6ga - mentaalne kollaps), millest on raske teha mingeid lõplikke järeldavaid süvaanalüüse kogu meeskonna olukorra kohta.

                              Samuti tulid eelnevad mängud kaotus ja viigid pigem olematu ründetegevuse pärast.

                              Kui järgmine mäng jälle kaitse auklikuks joostakse, siis võib juba mingeid järeldusi teha. Muidugi on praegu väravatevahe kehv, kui sa lased endale 5 väravat lüüa. See üks mäng moodustab selle hooaja sisselastud väravatest 60%. Mis kuradi kokkuvõtvat kaitsestatistikat siin juba tehakse?

                              Tõesti arvatakse, et nüüd iga mäng lükatakse meile 5 väravat?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                                Mulle tunduvad, et mõnedki siinkommenteerija pole Unitedi mänge vaadanudki.
                                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                                QPRi mäng oli igati vinks vonks.

                                Siit saad QPRi mängu uuesti vaadata:
                                Männju vs QPR

                                Kommentaar

                                Working...
                                X