320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sarnaselt Jõuluvanale jäi ka mulle silma zurnalisti jutt super kaitsest ja siis tuua näiteks QPRi mäng... cmon, seal mängus oli kaitse sama auklik kui eile, ainult et QPRil polnud meest kes ära lööks.

    Aga muidu jah, teie positiivsus praeguses olukorras(viie relegatsiooni meeskonnalt saadud punniga ollakse väga rhaul ja räägitakse helgest tulevikust, kus päris vastased alles hakkavad peale tulema) meenutab väga selle härrasmehe sõnavõttu:

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Milleks seda QPRi üldse mainida? Isegi Spurs loputas neid 4-0.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Milleks seda QPRi üldse mainida? Isegi Spurs loputas neid 4-0.
        Endalegi üllatuseks täiesti nõus.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Mitte ühtegi vastust seoses minu poindiga. 5p on sitt, ükski fänn pole sellega rahul ja super kaitsest on asi mõistagi kaugel. Aga öelda, et nüüd jaanuarini või hooaja lõpuni Manu nii mängib, on täiesti lamp sellise mängu põhjal ja praeguses olukorras, kus õige koosseis on teinud 2 mängu, millest üks võideti ja teine kaotati oma mentaalsest nõrkusest (mitte oskamatusest).

          Kommentaar


            LvG ütles ju pärast mängu väga õigesti, et kõik taadid lidusid ette ära neljandat lööma ja puht selle pealt käriseski. Võimatu vastu vaielda, kui vaadata kas või Rojo positsiooni Mata pallikaotuse hetkel, no ega nii ei sõidagi kuskile. MOTD tõmbas väga ilusti pulkadeks kõik põhiasjad, sest kui ikka Vardy värava puhul jõuab Rooney esimesena tagasi kindlustama, siis halloo poisid. Arvata võib, et kui vana pärast mängu seda neile riietusruumis ühe korra ütles, siis küllap sai öeldud.

            Kaitseliini suurim probleem on praegu muidugi liidri puudumine. Keegi peab olema jaamakorraldaja ja vajadusel see mees, et sina liigu sinna ja sina seisa, raisk, seal. Niisugust ootasin ise Evansist (isikuomadused on olemas), paraku on see mees klaasist. Järgmine võiks olla ehk Jones, Smalling näib selliseks vajadusel kas või toorevõitu käsutamiseks kuidagi liiga leebe (oleks meeldiv, kui eksin) ja Blackett mõistagi liiga noor, Rojost ka veel ilmselgelt vara eeldada või arvata, mis ja kuidas. De Geal on see samuti üks nõrgemaid külgi, ehkki kuuldavasti selle kallal töötatakse, mis muidugi hea.

            Ja teine asi on üksteisemõistmine + suhtlemine. Kaks meest hüppavad sama palli peale jne. See paraneb kohe päris kindlalt ajaga, muud midagi.

            Üldiselt - selge, et ühelt poolt iga mankufänn tahab igast mängust võitu ja kui see tuleb, siis rõõmustab. Kui tuleb piinlik lutt nagu eile, siis jällegi lohutab ennast mõttega, et nooh, küll läheb paremaks ja üleüldse. See kõik on minu arust loomulik ja ausalt öeldes nüüdseks juba hakkab veidi ära tüütama, kui mingi ennast täis pauk siia jälle undama tuleb, mida meie siin tohime öelda või mõelda või arvata. Aga noh igaühele oma. Mul näiteks ajab kikki vaatamine, kuidas lemmikmeeskonnas pika status quo järel uutmoodi ajajärku üles ehitatakse, mõnel jälle oma lemmikute tegemistest rohkemgi see, et mingid 12. koha pasakotid jälle kaotavad. Kes kuidas.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              MOTD tõmbas väga ilusti pulkadeks kõik põhiasjad, sest kui ikka Vardy värava puhul jõuab Rooney esimesena tagasi kindlustama, siis halloo poisid.
              Ma ei viitsi selle p*satormi sees siin väga tuhnida, nii et kui see liikuv pilt kuskilt läbi käinud on, siis veeri-veeri-sorri. Aga see spurt on mega!



              Jah, pilti on küll kiirendatud, aga see ei muuda midagi
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Keegi peab olema jaamakorraldaja ja vajadusel see mees, et sina liigu sinna ja sina seisa, raisk, seal.
                Neid asju õpetatakse juba jalgpallitrennis ju? Defensive movements, they say.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Neid asju õpetatakse juba jalgpallitrennis ju? Defensive movements, they say.
                  Aga ka parimaid mängijaid peavad kaaslased suunama. Nagu Pique rääkis, kuidas Puyol sageli "Geri! Geri!" talle mängu ajal hüüdis. Ja seda ka siis, kui polnud otsest vajadust. Kapten lihtsalt hoidis Pique keskendumist mängule.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Aga see spurt on mega!
                    kui ta mõned aastad tagasi arsenalile selle väntas, siis väidetavalt mingi statistikakunn mõõtis ära, et sama hooga edasi pannas oleks enamvähem Bolti MR ka ohus olnud. obv kerge liialdus, aga paksu poisi kohta on ta ikka kuradi kiire.

                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Mulle meenub sarnane väga kiire jooks ja pikemat lõiku kunagi CL-is AC Milani vastu (Nani vist pani söödu ka veel, kui ei eksi).
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        sama hooga edasi pannas oleks enamvähem Bolti MR ka ohus olnud. obv kerge liialdus..
                        Õnneks märkisid ära, et liialdus, ma omal ajal arvestasin sedasi 100m aega arvestades, et 13 km peaks vabalt poole tunniga läbi jooksma (obv kerge liialdus)
                        Aga tegelikult pole ma aru saanud miks teda paksuks nimetatakse.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Õnneks märkisid ära, et liialdus, ma omal ajal arvestasin sedasi 100m aega arvestades, et 13 km peaks vabalt poole tunniga läbi jooksma (obv kerge liialdus)
                          Aga tegelikult pole ma aru saanud miks teda paksuks nimetatakse.
                          See on jah selline maitse asi - pigem mitte paks, vaid jässakas. Selles suhtes ikka ajuvaba vend, et vastupidavus, kiirus ja jõud nii head, need esimesed sammud tal tõesti nii kiired ei ole, kui lühematele ja kergematele mängijatel, kuid kui hoo sisse saab, siis peaks suutma enamik kaitsjaid ikka ära joosta, aga no kahjuks/õnneks on ta roll mängijana viimasel ajal muutunud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JLuht Vaata postitust
                            See on jah selline maitse asi - pigem mitte paks, vaid jässakas. Selles suhtes ikka ajuvaba vend, et vastupidavus, kiirus ja jõud nii head, need esimesed sammud tal tõesti nii kiired ei ole, kui lühematele ja kergematele mängijatel, kuid kui hoo sisse saab, siis peaks suutma enamik kaitsjaid ikka ära joosta, aga no kahjuks/õnneks on ta roll mängijana viimasel ajal muutunud.
                            Siinkohal oleks paslik öelda, kuidas Redcafes juba pikemalt aega lauldakse, et Rooney pole enam ründaja ja peaks keskväljale jääma, sest ei oma enam kiirust - tutkit vasja. Mehel on kiirust küll, aga lihtsalt mees tihti on pidanud rünnakuid tassima kuskilt keskväljalt ülesse.

                            Kommentaar


                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Peaks siis lendama üle Villarreali ja Real'i mängu.

                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X