Lehekülg 1826, kokku 1946 EsimeneEsimene ... 8261326172617761816182218231824182518261827182818291830183618761926 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 36 501 kuni 36 520, kokku 38902
    Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Te lähete kaitsmisega veidi liiale, see hooaeg on rahuldav, eelmised neli ei olnud. Tuleb lihtsalt tunnistada, nii valus kui see ka pole, et eelmised neli aastat olid rasked ja see hooaeg on väga tähtis, 4 koht või Sevilla käest pähe saamine oleks juba 5. aasta järjest keskpärasust ja see ei ole normaalne, arvestades kuidas me raha põlema panema, pigem piinlik. Ehk ma loodan ka, et tuleb meistrite liigas midagi suurt, nt vähemalt poolfinaali koht ja liigas 2 koht. Samas ma ütlen ausalt, et mul poleks midagi selle vastu, kui see hooaeg peaks ebaõnnestuma ja klubi julgeks mõne noorema treeneriga riskida ja alustada uuelt lehelt.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Arvestades kuidas ManU, City ja Chelsea kulutavad, peaksid nende eesmärgid olema väga kõrged. Real jääb see hooaeg maksimum kolmandaks ja on meistrite liigas konkurentsis (tõsi ManU on seda ka, aga mänguliselt on raske neid konkurendiks pidada).

Ehk Reali näide on veidi imelik, kuna Unitedi kriis kestis neli aastat. Ja Real pole isegi kriisis.

1-2 ebaõnnestunud hooaega on normaalne, aga kui neli hooaega järjest ebaõnnestuvad, hoolimata ebareaalsest kulutamisest, siis võib ju öelda, et ManU ei ole hetkel eliitklubi, kui sõna keskpärane nõnda häirib.
    Defineeri eliitklubi. Oled Reali mänge jälginud see hooaeg? Saan aru suurest heidist, aga tulge enda künka otsast alla rahvas.

Ja mis lapse loogika on see, et Liigas 2. ja Poolfinaali CLis on parem kui näiteks 3. ja veerandfinaal? Mõni klubi jõuab aastast aastasse poolfinaali mängides ainult baselite ja shaktharide vastu - On see siis parem kui esimeses play off voorus võitjalt pähe saada? Vaadakem laiemat pilti. Premis on hästi etendatud siiamaani ja CLis ollakse konkurentsis. August on välja tuldud, pane natukene juurde ja ollakse reali ja barca tasemel tagasi.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Kas ma olen idioot kui arvan, et Premmi teisel, kolmandal ja neljandal kohal ei ole tegelikult erilist vahet?

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Eika tõi kuskil teemas need eliitklubid välja, ma arvan, et kui vaadata viimaste aastate meistrite liiga tulemusi, siis sealt leiab potentsiaalsed kandidaadid üles. Real, Bayern, Barcelona, Juventus on seal kindlasti, klubid kes suudavad olla stabiilselt tipus ja tipu lähedal.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ma ei tea, tundub et ma jooksen peaga vastu seina. Võibolla ma ei ole võimeline oma mõtteid piisavalt selgelt väljendama, võibolla on vastaspool võimetu aru saama. Ei tea, aga selgitan siis veel. Manchester Unitedi viimased neli hooaega liigas - 7,4,5,6. Kuidas see ei ole keskpärane? Võib ka teisiti nimetada. Jah tippklubidel on aeg-ajalt 1-2 vahe aastat, nõrgemat hooaega. Meil on neid juba neli järjest olnud. Jah see oleks normaalne kui me prooviks oma noortega, aga me kulutame raha, julmalt.

Minu arust on vale meid hetkel võrrelda Reali, Barca, Juventuse või Bayerniga. Kes on tahes-tahtmata eliitklubid, aaasta-aastalt tipus.

Aga nagu ma ütlesin, siis see hooaeg peaks olema tagasituleku hooaeg. Mourinho teine aasta, jälle täiega raha tuulde loobitud jne. Ja hetkel ollakse teise koha ja meistrite liigas konkurentsis ja see on ju okei, keegi ei vaidle vastu, aga vaatame mis hooaja lõpus toimub.

Kui see hooaeg ei tule erilist tulemust, siis peaks vaatama peeglisse ja mõtlema, et miks neid tulemusi ei tule. Raha ju kulutatakse meeletult, kas asi on treeneris? kas asi on mängijates? Või on suurem probleem? Aga noh ilmselt tuleb see hooaeg rahuldav ja pole vaja mõelda selliste probleemide peale.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Defineeri eliitklubi. Oled Reali mänge jälginud see hooaeg? Saan aru suurest heidist, aga tulge enda künka otsast alla rahvas.

Ja mis lapse loogika on see, et Liigas 2. ja Poolfinaali CLis on parem kui näiteks 3. ja veerandfinaal? Mõni klubi jõuab aastast aastasse poolfinaali mängides ainult baselite ja shaktharide vastu - On see siis parem kui esimeses play off voorus võitjalt pähe saada? Vaadakem laiemat pilti. Premis on hästi etendatud siiamaani ja CLis ollakse konkurentsis. August on välja tuldud, pane natukene juurde ja ollakse reali ja barca tasemel tagasi.
    Tegelikult ei vaata sina ju laiemalt pilti, üsnagi subjektiivselt väidad, et playoffis saadud kaotus võitjalt on parem, kui saada ala umbes finaali ja võita seal, läbi baselite jne, mis kuradi loogika see veel on? Andesta mulle, aga sa oled ikka eriti rumal hetkel.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Tegelikult ei vaata sina ju laiemalt pilti, üsnagi subjektiivselt väidad, et playoffis saadud kaotus võitjalt on parem, kui saada ala umbes finaali ja võita seal, läbi baselite jne, mis kuradi loogika see veel on? Andesta mulle, aga sa oled ikka eriti rumal hetkel.
    Ei.

Mina väitsin, et ei ole alati see poolfinaali koht parem kui esimene play off voor, sulle kaks tsenaariumit siia alla.

1. City 3:3 Real (kaotab esimeses play off voorus Realile ja langeb CList välja, Real läheb edasi 3:0, 3:0 võitudega ja teeb ka finaalis 3:0)

2. Bayern võidab esimeses play off voorus Baselit 1:0, veerandfinaalis Shakhtari 1:0 ja saab poolfinaalis Spursilt pähe 0:10.

Üks meeskond jõudis poolfinaali, teine meeskond sai esimes voorus pähe. Kumb tiim oli "feik" aastal edukam CLis?

Selliste statistikatega, et kes on jõudnud poolfinaali on tegija ja kes ei jõua on sitt võite kõik kuupeale minna. Ei ma ei väida, et manchester oleks hetkel kuskil tipus, aga võrreldes eelmiste aastatega ollakse lõpuks taas teel sinna. Eilne 3:2 võidu mäng just näitab seda kuidas võidetakse ka halval päeval ja see ongi hea meeskonna märk.

Andesta mulle, aga proovi teinekord teise jutt mõttega läbi lugeda.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Sellega on see asi, et kui nt võrreldakse kahe tiimi viimase viie aasta tulemusi meistrite liigas ja tiim a on jõudnud 5 korda poolfinaali ja tiim b on viis korda hilisema võitja käest 16 hulgas pähe saanud. Siis viimase 5 aasta jooksul on parem tiim olnud tiim a. Esiteks kedagi ei kotigi kelle käest sa pähe said. Lõpuks loeb ikkagi kuhu sa välja jõudsid.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Eika tõi kuskil teemas need eliitklubid välja, ma arvan, et kui vaadata viimaste aastate meistrite liiga tulemusi, siis sealt leiab potentsiaalsed kandidaadid üles. Real, Bayern, Barcelona, Juventus on seal kindlasti, klubid kes suudavad olla stabiilselt tipus ja tipu lähedal.
    Et siis kui ManU võidab CLi, on saadud 2kuuga keskpärasest jälle eliitklubiks ? Real oli ennem 2014 aastat keskpärane klubi seljuhul ? Ennem seda voitsid CLi 2000. Mulle tundub, et oled vaadanud jalkat viimased 3 aastat ja otsustad sellepõhjal, kes on keskmik ja kes on tipp. Kui vaadata viimast kolme aastat CLi siis ongi maailmas ainult kaks eliitklubi.

E: Ma ei vaidle vastu, et viimaste aastate hoog pole olnud see. Aga nagu ma ennem ütlesin, igal tiimil on tõusud ja mõõnad. Ning mõne aastane langus ei anna alust tituleerida klubi keskpäraseks, eriti olukorras kus tegelikul ollakse juba tõusu teel. Lisaks suudeti võita karikaid ka sel ajal kui oldi sitt mänguliset. Ma arvan keskpärased tiimid ongi aastast aastasse olnud seal 10-5 kohapeal. Sähvatustega kõrgemal ja vahest ka mõne karikaall.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Et siis kui ManU võidab CLi, on saadud 2kuuga keskpärasest jälle eliitklubiks ? Real oli ennem 2014 aastat keskpärane klubi seljuhul ? Ennem seda voitsid CLi 2000. Mulle tundub, et oled vaadanud jalkat viimased 3 aastat ja otsustad sellepõhjal, kes on keskmik ja kes on tipp. Kui vaadata viimast kolme aastat CLi siis ongi maailmas ainult kaks eliitklubi.

E: Ma ei vaidle vastu, et viimaste aastate hoog pole olnud see. Aga nagu ma ennem ütlesin, igal tiimil on tõusud ja mõõnad. Ning mõne aastane langus ei anna alust tituleerida klubi keskpäraseks, eriti olukorras kus tegelikul ollakse juba tõusu teel. Lisaks suudeti võita karikaid ka sel ajal kui oldi sitt mänguliset. Ma arvan keskpärased tiimid ongi aastast aastasse olnud seal 10-5 kohapeal. Sähvatustega kõrgemal ja vahest ka mõne karikaall.
    See kõik on väga suhteline, aga noh vahe ongi selles, et sa vaatad pikemat ajaperioodi, ma pigem jälgin 4-5 aasta lõikes olukorda. Kui asja vaadata 20 aasta lõikes, siis on ka Milan tippklubi. Mina pean üheks eliitklubi aluseks stabiilsust tipus, kus üks võibolla kaks veidi nõrgemat hooaega ei mõjuta väga üldpilti, aga kuna ManU on juba neli hooaeg järjest ebaõnnestunud, siis on minu arust raske neid võrrelda teiste tippklubidega ja pigem me praegu üritame tagasi teiste suurte sekka jõuda. Samamoodi Liverpool ja Milan pole enam ammu tipus ja mõlemad üritavad vaikselt tagasi suurte sekka jõuda.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

See kõik on väga suhteline, aga noh vahe ongi selles, et sa vaatad pikemat ajaperioodi, ma pigem jälgin 4-5 aasta lõikes olukorda. Kui asja vaadata 20 aasta lõikes, siis on ka Milan tippklubi. Mina pean üheks eliitklubi aluseks stabiilsust tipus, kus üks võibolla kaks veidi nõrgemat hooaega ei mõjuta väga üldpilti, aga kuna ManU on juba neli hooaeg järjest ebaõnnestunud, siis on minu arust raske neid võrrelda teiste tippklubidega ja pigem me praegu üritame tagasi teiste suurte sekka jõuda. Samamoodi Liverpool ja Milan pole enam ammu tipus ja mõlemad üritavad vaikselt tagasi suurte sekka jõuda.
    Ühesõnaga on hetkel ainult 1 tippklubi maailmas ja see on Real Madrid. Super!

Btw, geniaalne lause sult: Esiteks kedagi ei kotigi kelle käest sa pähe said. Lõpuks loeb ikkagi kuhu sa välja jõudsid.

mott põhimõtteliselt, mõni lihtsalt ei saa aru, et fc flora võitmine 10:0 ei ole parem saavutus kui PSGga viiki mängida.

Soovitan ka teistel proovida seda lähenemist, "mina vaatan asja viimase 4 aasta järgi" sest, et siis on minu point õige ja ma otsin alati kümme erinevat vabandust, miks mul alati õigus on.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ühesõnaga on hetkel ainult 1 tippklubi maailmas ja see on Real Madrid. Super!

Btw, geniaalne lause sult: Esiteks kedagi ei kotigi kelle käest sa pähe said. Lõpuks loeb ikkagi kuhu sa välja jõudsid.

mott põhimõtteliselt, mõni lihtsalt ei saa aru, et fc flora võitmine 10:0 ei ole parem saavutus kui PSGga viiki mängida.

Soovitan ka teistel proovida seda lähenemist, "mina vaatan asja viimase 4 aasta järgi" sest, et siis on minu point õige ja ma otsin alati kümme erinevat vabandust, miks mul alati õigus on.
    Ausalt ka, proovi mõnikord normaalselt argumenteerida, sellepärast hetkel sa oledki üksi, igas vaidluses, kogu foorumi vastu.

Ma proovin korra veel, mm on iga nelja aasta tagant, oletame, et Holland saab kaks mm. järjest poolfinaali, võites playoffides Küprost, Islandit, Rumeeniat. Hispaania kukub kaks turniiri järjest 16 hulgas välja, saades mõlemal turniiril Saksamaa käest pähe. Ehk siis Hispaania saavutused on suuremad kuna saadi tugeva meeskonna käest pähe.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ausalt ka, proovi mõnikord normaalselt argumenteerida, sellepärast hetkel sa oledki üksi, igas vaidluses, kogu foorumi vastu.
    Mida sa lollile ikka seletad.

Ei, asju ei vaadata sinu suva järgi, et kes kui kaugele CLis jõuab. Loeb ikka ka kuidas ja kellele sa kaotad. Fc Florat ja FC Levadiat 1:0 ja 1:0 võites jõudes poolfinaali ei tee sust mitte mingit tegijat. See, et sina seda arvad on minu arvates lihtsalt hale.

Kas PSG on sinu arust suvaline külasats tänavu? CLis on viimase 4 aasta jooksul veerandfinaalis pähe saadud?

Su suvaline nelja aasta statistika ei tähenda mitte midagi. On väga palju asju mida võiks arvesse võtta. (Palun ära loe siit välja, et ma kuskil ütlen kui võimas on manchester united, sest see kas ta seda on või ei ole, ei puutu asjasse) Näiteks PSG on täiesti korralikult esinema hakanud, soetas endale Neymari ja Mbappe ja liigas on mõnusat minekut näidatud, kas see ei lähe arvesse?

Kui United lõpetab liiga teisena ja CLi võidab kas nad on ikka sitt sats?

Kogu foorum minu vastu jätab ka täiesti külmaks, sest enamuses on see "kogu foorum" täpselt sinusugused inimesed kes mõtlevad enda maailma vaatesse 10 erinevat vabandust sisse, miks see just nii on.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Mida sa lollile ikka seletad.

Ei, asju ei vaadata sinu suva järgi, et kes kui kaugele CLis jõuab. Loeb ikka ka kuidas ja kellele sa kaotad. Fc Florat ja FC Levadiat 1:0 ja 1:0 võites jõudes poolfinaali ei tee sust mitte mingit tegijat. See, et sina seda arvad on minu arvates lihtsalt hale.

Kas PSG on sinu arust suvaline külasats tänavu? CLis on viimase 4 aasta jooksul veerandfinaalis pähe saadud?

Su suvaline nelja aasta statistika ei tähenda mitte midagi. On väga palju asju mida võiks arvesse võtta. (Palun ära loe siit välja, et ma kuskil ütlen kui võimas on manchester united, sest see kas ta seda on või ei ole, ei puutu asjasse) Näiteks PSG on täiesti korralikult esinema hakanud, soetas endale Neymari ja Mbappe ja liigas on mõnusat minekut näidatud, kas see ei lähe arvesse?

Kui United lõpetab liiga teisena ja CLi võidab kas nad on ikka sitt sats?

Kogu foorum minu vastu jätab ka täiesti külmaks, sest enamuses on see "kogu foorum" täpselt sinusugused inimesed kes mõtlevad enda maailma vaatesse 10 erinevat vabandust sisse, miks see just nii on.
    Okei minu poolt võib teema lõppenuks lugeda, suutsid mind veenda. Hea töö!

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Okei minu poolt võib teema lõppenuks lugeda, suutsid mind veenda. Hea töö!
    Sinu statistika geniaalsusi kasutades võin tõestada ära, et inglismaa tiimid on PARIMAD CLis ja ELis!

UEFA koefitsiendid liigade järgi tänavu:

Prem: 17.071 punkti
    La liga: 14.714 punkti
    Serie A: 14.166 punkti

btw, eelmine aasta oli prem teisel kohal! Ja teie siin räägite, et inglise tiimid "sakivad"! HAH!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Eks paljuski taanduvad hinnangud klubi praeguse seisu kohta sellele, kas konkreetne postitaja usub, et Mourinho on suuteline Unitedit absoluutsesse tippu viima või mitte. Kes seda usub, see rõhutab positiivseid külgi ja arenguid, mis on toimunud ning kes ei usu, see pigem näeb sitta mängupilti ning ebapiisavat treeneripoolset panust mängu ja mängijate arendamisel. Samuti rõhutab, et võrrelda tuleb end ainult parimatega (Inglismaal praegu siis City), mitte lohutada sellega, et edestatakse napilt teisi alla oma võimete mängivaid suuri satse.

Absoluutse eliidi moodustavad Barca, Real ja Bayern ning mööndustega ehk ka Juve, PSG ja City. Viimane siis paljuski sel hooajal näidatud mängukvaliteedi ja ametisoleva treeneri tõttu. Need on klubid, kellega ManU end võrdlema peaks ning küsimus ongi, kas Mourinho on suuteline klubi nende tasemele viima – seda nii tulemuste kui ka mängukvaliteedi poolest.
    Jalkafännid jagunevad laias laastus kaheks: need, kes saavad mängust aru ja need, kes vinguvad daivimise pärast.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Igasuguse klubi (välja arvatud Arsenal) juhtkond eelistaks jõuda CL poolfinaali, selle asemel, et kohe pärast alagruppe hilisema võitja käest taha saada. Miks? Pangakontole tuleb sulli ja fännid on rahul. Aastate pärast meenutataks seda kordaläinud Eurohooajana ja kedagi ei koti, mis seal 1/16 voorus toimus ja kes kellele kaotas.

Ja karli jutt peab paika. Jalgpallis on suurklubi/eliitklubi see, kes on stabiilselt pildil võites tiitleid ja kelle tasemele konkurendid püüdlevad. Milan on tõesti hea näide. Täna on ta ajalooga klubi, kelle moodi keegi olla ei taha. Pisut üle 10a tagasi aga oli mõõdupuu igale endast lugupidavale klubile.

Kas 10a tagasi taheti CL väljalangemisvoorus ManU vastaseks sattuda? Hell no. Aga sel hooajal? Yes PLEASE. ManU on tõusuteel aga tööd veel on. Keegi ei karda neid. Päeval, mil Old Trafford tekitab vastastes taas judinaid, räägime uuesti suurklubist.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Igasuguse klubi (välja arvatud Arsenal) juhtkond eelistaks jõuda CL poolfinaali, selle asemel, et kohe pärast alagruppe hilisema võitja käest taha saada. Miks? Pangakontole tuleb sulli ja fännid on rahul. Aastate pärast meenutataks seda kordaläinud Eurohooajana ja kedagi ei koti, mis seal 1/16 voorus toimus ja kes kellele kaotas.

Ja karli jutt peab paika. Jalgpallis on suurklubi/eliitklubi see, kes on stabiilselt pildil võites tiitleid ja kelle tasemele konkurendid püüdlevad. Milan on tõesti hea näide. Täna on ta ajalooga klubi, kelle moodi keegi olla ei taha. Pisut üle 10a tagasi aga oli mõõdupuu igale endast lugupidavale klubile.

Kas 10a tagasi taheti CL väljalangemisvoorus ManU vastaseks sattuda? Hell no. Aga sel hooajal? Yes PLEASE. ManU on tõusuteel aga tööd veel on. Keegi ei karda neid. Päeval, mil Old Trafford tekitab vastastes taas judinaid, räägime uuesti suurklubist.
    Just nimelt tiitlid mitte poolfinaalid. Muidu hea jutt ja kiidan, agaks sellistele klubidele on see cli raha kökimöki.

Make old trafford great again!2018

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Linnupoja jutt on natuke rumal. Minu jaoks on näiteks igal juhul Benficale parem hooaeg 2015/2016, kus alistati alagrupis 2 lambiklubi, veerandfinaalis Peterburi Zeniit ja jõuti CLi veerandfinaali kui eelmine, kus alistati alagrupis Kiievi Dünamo ja Fenerbache ning saadi 1/8 finaalis Dortmundilt lutti. Sa ju eelistaks ka Premmi võitu nii, et vahe viienda kohaga on nt. 3p sellele, et saadaks teine koht edestades kolmandat 10pga ja kaotades esimesele väravate vahega.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Ma arvan, et need miljonid kuluvad ka City rahakoti juures vägagi ära, mis jagatakse.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud