320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Planche Vaata postitust
    Kui Falcao kohe nüüd 90 minti teeks, läheks ta otseteed laatsaretti jälle arvatavasti. Usun, et LVG teeb tema tagasituleku mõistlikumalt.
    Mis RVP puudutab, siis jah pigem võiks Wilsonile mänguaega anda või Rooney tippu ja Mata või Jaanus nr. 10 kohale.
    Pigem ma mõtlesin, et Wilson ja Falcao jagaks selle Robini 90 minutit omavahel. Lihtsalt väljendasin end tiba kehvasti.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      Puusalt tulistades ehk mingi moodne pulsi ja teiste näitajate mõõtja.
      Pulsimõõtja riiete peal? Ma muidugi nii moodsa tehnoloogiaga kursis ei ole. Ise pakuks et rinnahoidja. Aga siis jälle küsimus, et tra seda riiete peal peab kandma.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Pulsimõõtja riiete peal? Ma muidugi nii moodsa tehnoloogiaga kursis ei ole. Ise pakuks et rinnahoidja. Aga siis jälle küsimus, et tra seda riiete peal peab kandma.
        See jah lamp, seega ma pole 100% kindel, lihtsalt meenutab seda seadeldist.

        Kommentaar


          no ei ole ju. Sellel viimasel pildil oleval junnil ei ole mingit rihma mis ümber kaela käib. See on harilik oldschool pulsimõõtja mis pannaks vastu ihu, mitte riietele.

          Kommentaar


            Äkki on mingi ortoos? Abaluu murde korral kasutatakse midagi analoogset.

            Kommentaar


              Eks see ikka mõni gps-seade ole, mis Falcao vananemist mõõdab. Lihtsalt saadab Balotellile sõnumi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Seadeldis näitab, kui palju mängija trennis pingutab kokkuvõttes. Seda ma ei oska ainult öelda, miks mõned kannavad seda ning mõne mitte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Owen7 Vaata postitust
                  Seadeldis näitab, kui palju mängija trennis pingutab kokkuvõttes. Seda ma ei oska ainult öelda, miks mõned kannavad seda ning mõne mitte.
                  Carrickul oli ka trennis enne Arsenali-mängu. Ja kui see pingutamist näitab, siis vaevalt et Balotelli kandma hakkaks.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Balotelli ei suudaks seda ju iseseisvalt selga panna.

                    Kommentaar


                      mc jünger.Anus Äärits.

                      Kommentaar


                        hakka või mõtlema, et äkki kannatab suvel isegi tagasi võtta.

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          kas mitte LVG sellega pole arvestanud? samas kui mingi 442 diamond edasi läheb siis lamp üldse nanit tagasi oodata.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            https://vine.co/v/O1TzVOKzE5p noored poisid korraldasid ilusa värava. Rothwell lõpetajaks.
                            Herrera sai ka jala valgeks (u21 eest...)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                              https://vine.co/v/O1TzVOKzE5p noored poisid korraldasid ilusa värava. Rothwell lõpetajaks.
                              Herrera sai ka jala valgeks (u21 eest...)
                              Ja Evans mängis 64 minutit, olgu mainitud. Varsti saab pool tervet kaitseliini juba kokku.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Ja Evans mängis 64 minutit, olgu mainitud. Varsti saab pool tervet kaitseliini juba kokku.
                                + Roho tagasi treeningul.
                                Pay attention to the manager!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X