320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd, kui Rafael ja Shaw on tagasi, võiks ta ehk ikkagi oma lemmikule 4-3-3 või siis diamondile üle minna. See ekstra keskkaitsja (kes iga mäng erinev on) tõmbab ikka tempo nii alla, eriti kui pole kvaliteeti rünnaku ehitamiseks kaitsest. Rojo ja Blind on ainsad, kes palliga tõusta oskavad, hooaja alguses näitas ka Blackett veidi head edasi minekut tagumisest liinist, aga no siiski: enamasti on see vasakule-paremale-vasakule-paremale-de geale-pikk ette stsenaarium.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Alles pärast väravat võeti jalad kottide vahelt välja.
      Minu meelest mängiti just peale väravat sitemini. Jah - hoidsid palli rohkem, kuid mängisid halvemini.

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Ei!

        Aga Torres ja Liverpooli fänn ei tohiks üldse sõna võtta. (NB: Su nimi ja avatar ei sobi kokku)
        Miks need kokku ei sobi siis? Saan aru, kui nimi oleks CR ja avatariks Barca. Pean Torrest siiski Liverpooli 21. sajandi üheks parimaks mängijaks.

        Kommentaar


          nii. esiteks need tüdrukud, kes siin juba 5ndat kuud peale igat kaotust suvist osturallit meenutamas käivad - vahetage tampooni.

          soton oli tubli ja näitas väga konkreetselt, mis manu taktikas perses on. (seda öeldes oli mäng eelkõige taktikaline kaotus)
          lvg on rääkinud, et 5kaitsjaga pannakse selle pärast, et kaitse pole piisavalt pädev, et neljase liiniga hakkama saada. mul on sportlik huvi, et kui saast see neljane liin täpsemalt oleks, arvestades, et see viiene kräkats on esiteks ilgelt sakkinud ja ainus põhjus, miks endiselt 4s ollakse on ddg ja teiseks on selle mängitamine igasuguse loova (ründe)tegevuse halvanud. ohverdada olukorras, kus meeskonnas on roo, mata (kes võiks peale tänast pingiga sõprust sobitada ja jaanusele võimaluse anda), di maria, herrera, rvp, kolumbia taburet, adnan + fellakas, blind, kärrik üks koht veel kaitsjale ajab veits vahutama küll.
          jah, ma saan aru, et see on tinginud 12st mängust ühe kaotuse, aga peale tänast on vahinja õrnake. see 60-40 (tihti rohkemgi) pallihoidmine ning eesmärk "taga null ning lööme ühe olukorra neist kahest veerandsitast ära" on lihtsalt fakin igav ja frustreeriv, ilmselt ka mängijate jaoks. point being, et pigem saagem 3-2 kui 1-0 kotti.
          kodus null raami. nomingetekaperse.

          451/433 võiks keskpoolik olla kärrik/blind(mõlemad kui on tarvis korralikult tappa nagu üks tark mees ütles)-fellakas/herrera-mata/roo
          äärtel di maria ja jaanus. asendused dively ja valencia. deemantit mängides on seegi reaalsuses poolkõverik 451.
          kalendrit vaadates on märtsi alguseks näha, kas härra peatreeneri pallidel on ventiil ära keeratud või hoiavad veel kuju. peab usaldama.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            lvg on rääkinud, et 5kaitsjaga pannakse selle pärast, et kaitse pole piisavalt pädev, et neljase liiniga hakkama saada. mul on sportlik huvi, et kui saast see neljane liin täpsemalt oleks, arvestades, et see viiene kräkats on esiteks ilgelt sakkinud ja ainus põhjus, miks endiselt 4s ollakse on ddg ja teiseks on selle mängitamine igasuguse loova (ründe)tegevuse halvanud. ohverdada olukorras, kus meeskonnas on roo, mata (kes võiks peale tänast pingiga sõprust sobitada ja jaanusele võimaluse anda), di maria, herrera, rvp, kolumbia taburet, adnan + fellakas, blind, kärrik üks koht veel kaitsjale ajab veits vahutama küll.
            jah, ma saan aru, et see on tinginud 12st mängust ühe kaotuse, aga peale tänast on vahinja õrnake.
            Oota, mis-mis ? Oli ju jutt, et ManU kaitse on ainult 1 rohkem sisse imenud kui Chelsea kaitse, seega on kõik kõige perfektsemas korras, kaitsega pole vaja midagi peale hakata ja keskenduma peaks ründekvaliteedi sissetoomisele?!?

            Kommentaar


              see on mingi see loogika, et kui üks manu vend kirjutab siin teemas mingi asja, siis teine ei tohi vastupidist väita või? minu teada kasutajad "Keemik." ja "H.M Murdock" ei ole üks ja sama inimene siiski.

              panen smaili ka, et paistaks andekam ma välja:
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                see on mingi see loogika, et kui üks manu vend kirjutab siin teemas mingi asja, siis teine ei tohi vastupidist väita või? minu teada kasutajad "Keemik." ja "H.M Murdock" ei ole üks ja sama inimene siiski.

                panen smaili ka, et paistaks andekam ma välja:
                Üsna obviusaalselt ei mõelnud ma oma postitust tõsiselt ju, chill
                Ja see oligi rohkem piste Keemiku kapsaaeda kui midagi enamat

                Kommentaar


                  De Geal sama agent mis Falcaol
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    üsna obviusaalselt olen ma alati chill, ma lihtsalt kirjutan selles stiilis.

                    bs piiri peal on tegelt minu meelest mõlemad väited, nii see, et kaitse korras kui ka see, et müüme järgmised seitse venda maha ja kukume aga usainbolte juurde tooma. tõde on kuskil seal vahepeal väljas, mõistagi. need poisid oskavad tegelt kõik mängida küll ja las kalkun manageerib seda seltskonda nüüd natuke. jah, timmida on vaja paari ostuga siit ja sealt, aga sellega ei maksa päris hulluks ka minna. eesmärk on hooaja lõpuks alati olnud CL koht ja ma julgeks väita, et see on vist endiselt täitsa saavutatav.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Muidu läheb ikka vanaviisi edasi, et igavaks ei muutuks:

                      Manchester United striker Robin van Persie will have a scan on Monday on a damaged ankle and will miss the Ballon d'Or ceremony, despite being in the running for goal-of-the-year.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Üsna obviusaalselt ei mõelnud ma oma postitust tõsiselt ju, chill
                        Ja see oligi rohkem piste Keemiku kapsaaeda kui midagi enamat
                        Ma ei tahtnud oma "üks koll rohkem kui chelsea kaitse" väitega öelda, et ManU kaitse on nüüd üks liiga parimaid vms. Pigem oli asja point, et olukord pole tegelikult nii kurb nagu paistab. Hetkel on aga seis selline, et kaitse toodab palju sitta ning ründetegevuses suudetakse terve mängu jooksul luua 2-3 poolkõva olukorda. Kuna ründetegevus nii pask on, siis see annab vastastele võimaluse suurtemate jõududega rünnata, mis omakorda paneb veel suurema surve kaitsele, mis niigi sitt ja saamatu on.

                        CL jõudmiseks on punkte vaja ja selleks ei ole vaja võita tabeli tipus olevaid meeskondi, vaid piisab sellest, et nõrgemate vastu oma punktid kätte saada (vaata Arsenali viimaseid hooaegu). Praegu on meil tükk tegemist, et tabeli viimastele värav lüüa ehk võta nüüd kinni, kuhu neid täiendusi vaja on.

                        Kommentaar


                          Seda on siin juba vist tahhuijaa kordi mainitud, aga olukord ei ole katastroofline ainult tänu väravavahile. Lisaks millega see Herrera on ära teeninud selle pingilt alustamise ?

                          A väravavahtidest rääkides siis lisandus olemasolevale sellele
                          juurde
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Louis van Gaal claimed that the decision not to include Radamel Falcao in his squad was a tactical one as Manchester United drew a blank against Southampton.

                            Ilmselt sügab Wilson kotte pingi peal paremini kui Falcao, aga kas keegi suudab lahti seletada mis maailmas on see käik õige või mõtteline.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Wilson Wilsoniks, pigem tekitas pingiruumi kohta küsimusi see vahvate briti vägilaste seltskond: Evans, McNair, Blackett. ma saan aru küll, et on palju vigastusi olnd ja ei või kunagi teada, aga aar ju hvor fakin riil?
                              tagantjärgi kaagutamine, ei muud.

                              seda ka, et rvp võiks küll mingi väikse puhkuse saada, sunnitud või mitte. tahaks falcaod stabiilselt alustamas näha ning veenduda once and for all, kas tegemist on kuulsa ründaja või põlvist mahasaetud voskoboinikoviga.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                ei ole see tagant järele kaagutamine midagi, ei olnud vähe neid kes kulmu kergitasid kui line up teada saadi. Alles hiljuti mängiti southamptoniga ja teada on, et nad väga hästi mängivad, Falcao oleks pidanud pingil 100% olema kui lõpus peaks hapuks minema( kui tal just mingit vigastust polnud, mida oleks väga raske uskuda )
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X