320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Planche Vaata postitust
    LVG koguaeg räägib, et vaja kiiremini sööta jne. Oleme ausad, Herrera on üks parimaid söötjaid tiimis, seega siin peab mingi muu põhjus olema, kui ka Carricku puudumisel paneb LVG algkoosseisu põhimõtteliselt ainult kaitsjad ja ründajad/wingerid.
    No ma kardan, et natukene on Rooney siin süüdi.. Ideaalne oleks Herrera tema asemel seal positsioonis, aga kuhu kurat sa Wayne paned siis ? Kui suur tahtmine on Rvp ja Falcao ees mängida.

    Kommentaar


      Mata soovis oma blogis juba Andersonile head teed Brasiiliasse ning Zaha diil Palace'iga näib samuti tehtud olevat. Nüüd veel Fletcheri keiss vaja ära oodata ning ilmselt võib siis aknale Unitedi poolelt kriipsu alla tõmmata.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Mata soovis oma blogis juba Andersonile head teed Brasiiliasse ning Zaha diil Palace'iga näib samuti tehtud olevat. Nüüd veel Fletcheri keiss vaja ära oodata ning ilmselt võib siis aknale Unitedi poolelt kriipsu alla tõmmata.
        Mõni nooruk ei ole laenule lähedal? Endal info puudub hetkel.

        Kommentaar


          Tere ärimehed. Esmalt vabandan OT pärast. Kirjutasin esmalt Raamatute teema alla, aga sealt tagasisidet ei saanud. Kirjutan nüüd siia. Kas kellegil on laenata mulle Alex Fergusoni eluloo raamatut (eesti keeles). Tahaksin selle puhkusel olles läbi lugeda, aga käsi ei tõuse Manchesteri peatreeneri raamatu eest raha välja käima Heale inimesele toon vastutasuks purgi välismaa õlut. Samuti luban, et käitun raamatuga, nagu oleks see mu enda oma. Raamatu rikkumise või kadumise korral ostan uue asemele.


          Edit: Hea inimene leitud. Teema maas.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
            Mata soovis oma blogis juba Andersonile head teed Brasiiliasse ning Zaha diil Palace'iga näib samuti tehtud olevat. Nüüd veel Fletcheri keiss vaja ära oodata ning ilmselt võib siis aknale Unitedi poolelt kriipsu alla tõmmata.
            No WHUsse Fletcher igatahes ei lähe, see variant on ära kukkunud. Ma ei tea kas see siit läbi käis, aga vahepeal saadeti Amos kuuks ajaks divarisse laenule, täpsemalt Boltonisse.

            Mul on raamat olemas, aga inglise keeles.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Mõni nooruk ei ole laenule lähedal? Endal info puudub hetkel.
              Powelli kohta natuke nagu käis juttu läbi, et Derby ja Watford on huvitatud, aga mitte midagi muud pole kuulnud, seega ei oleks üllatunud, kui ta hooaja lõpuni sootuks reservidega madistab.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Noortest siis niipalju

                Manchester United right-back Marnick Vermijl has joined Sheffield Wednesday for an undisclosed fee.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Head teed poisile, Unitide taset temas polnud.

                  Kommentaar


                    Zaha ka Palace mängija.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Tagasihoidliku seitsme miljoni naela eest sai siis koguni 166 mänguminutit härra seest kätte. Kus see parimate bisnesiklubide tabel oligi nüüd.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Tagasihoidliku seitsme miljoni naela eest sai siis koguni 166 mänguminutit härra seest kätte. Kus see parimate bisnesiklubide tabel oligi nüüd.
                        Kutt oli jõhkralt ülehaibitud või ei antud talle korralikku võimalustki?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                          Kutt oli jõhkralt ülehaibitud või ei antud talle korralikku võimalustki?
                          Ehk natuke siit ja sealt ja suurte muudatuste keeris ka ehk.

                          Kommentaar


                            Ei kumbagi, väga andekas on kahtlemata. Aga töössesuhtumine olevat olnud väga kehv.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Zaha highlights ManU eest:



                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Sadiq El Fitouri ?

                                Mis mehega tegu? oskab keegi öelda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X