320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    Di Maria punane kaart on üks kõige lollimaid punaseid, mida üldse võimalik saada on.
    Vedas, et otse ei saanud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      No ma ei tea LVG. Nahhuijaa neid kahte vahetust oli vaja poolajal teha, mis paremaks läks ? Ja mis case Rafaeliga on , sest Valencia on ikka hunnik õnnetust. Di Maria muidugi idikas ,aga need vahetused pigem tegid olukorda sitemaks..
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
        teine kollane kohtuniku näppimise eest.
        lol, Oliver oleks võinud ka pikali visata

        Kommentaar


          Braavo. MOTM Oliver

          Kommentaar


            häbi on

            Kommentaar


              mis kuradi sukeldumised nüüd toimuvad, CR mõju vist.

              Kommentaar


                Minu poolest oleks võinud Januzajle ka punase ära anda. Mis seal ikka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  mis kuradi sukeldumised nüüd toimuvad, CR mõju vist.
                  Vanad harjumused, punanina ajal anti selliste eest vähemalt penalt ja vahel ka punane.

                  Kommentaar


                    LVG on õpetanud poistele, kuidas sukelduda ja Fellaini peale pikka panna. Oliver MOTM.

                    Kommentaar


                      Sukeldumised peavadki kollased olema, aga seda nii mõlemale satsile. Di Maria ja Adnan saavad kollased, Welbeck ja Alexis saavad karistuslöögid.

                      Vahetused...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        Braavo. MOTM Oliver
                        Võinuks olla küll ,aga imho oleks Bellerini pidanud ka dušši alla saatma.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Ainuke asi, mis meie lõputus pimeduses tikutulega lootuskiirgust üleval hoidis, oli üleolek Arsenalist. Nüüd on see ka läinud täiesti idiootse teise poolaja esituse tõttu.

                          Mida me üldse veel loota saame?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                            Braavo. MOTM Oliver
                            Ega ometi nüüd selles mõttes, et tehti kuidagi liiga?

                            Igaljuhul... tänud õhtuse entertainmenti eest
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Eelmine aasta kõik vingusid, et kui kehv ikka Moyes on. Reaalsus on aga see, et Moyes oli karika võitmisele lähemal kui LVG (Carlingus poolfinaalis kaotus alles pennudes, kui ma õigesti mäletan).
                              Lisaks tundub, et VanDaal on mõnelt mängijalt mõistuse ära viinud. Kõige pealt Di Maria. Üks kollane mõttetum kui teine, vend veab lihtsalt 1-2 kaotusseisus tiimi alt. Teiseks Januzaj. Ilusti lüpsab äärel 2 arsenali mängijat ära ja jõuab karistusalasse. Tundub nagu hea võimalus 10 mehegagi väärtuslik viik kätte saada. Aga mida ta teeb? Lihtsalt viskab ennast pikali, saab kollase ja laseb hea võimaluse raisku.
                              #Moyesback

                              Kommentaar


                                Nu i nu. Kui ikka kaks väravat ja maailma kõige idiootsem punane endale ise rõõmsalt ehitada, siis suudab tõesti isegi Arsenal Old Traffordil võita. Lõpus vähemalt võideldi kümnekesi mehemoodi, see jääb kahtlemata positiivse poole peale.

                                Bellerini võimaliku teise kollase olukorda ei peetud muidugi vajalikuks isegi korduses näidata, kuradi kahtlane ta igatahes tundus küll. Mis neid punases särgis kukkujaid puudutab, siis oskaks vähemalt õigel hetkel...

                                Ja ma tõesti ei kujuta ette, mida see Rafael seal trennides teeb, kukub iga kord palli saades kõhuli ilmselt. Sest kui selle esituse pealt ka nüüd pühapäeval Spursi vastu Valencia mängib, siis enam ei mõista üldse.


                                e: di Maria on selgelt hädas liigse tahtmisega ja Januzaj lasi eelmisel hooajal täpselt samasuguseid. Siia küll minu arust van Gaal ei puutu kuidagi.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X