320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olge valmis, pärast tänast Casillase mängu on Real lõviisuga DDG kallal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Olge valmis, pärast tänast Casillase mängu on Real lõviisuga DDG kallal.
      Ei no kui CL meie õuele jõuab ei liigu keegi kuhugi ja kui ei tule, siis pange oma 80m valmis või äkki rohkemgi.

      Kommentaar




        Hijo de puta.

        Kommentaar




          Ise arvan, et kui ta saaks mõned mängud jutti mängida siis küll hakkaks ka väravaid tulema.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust

            Ise arvan, et kui ta saaks mõned mängud jutti mängida siis küll hakkaks ka väravaid tulema.
            mõh jah noh, ei hakkaks

            Kommentaar


              Arvestades, et mehe pärisvanus on 35 ja ta kiirustati ACL-i vigastusest tagasi oma orjapidajatest omanike poolt siis pole midagi imestada, et atleetlikuma liigaga on raske kohaneda. Kuskil vanadekoduliigas paugutab veel ilmselt nii mõnegi aasta hästi.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas Planche Vaata postitust
                LVG :
                "We gave the ball away in an area where you cannot give the ball away and that’s very disappointing," the manager said. "I think the best man in my team made the error and it was decisive. These things happen."

                Vana saab jah omamoodi ikka asjadest aru.
                Ses mõttes, et kui ta mõtles selle all vastase ohtlikeima mängija ohjes hoidmist, siis ma oleksin ka nõus. Ei kujuta ette, kes seda tööd Valenciast paremini oleks teinud.
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Welbs vs luiz http://soccernet.ee/luiz-vabandan-et-varavat-tahistasin
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kuna Soccernetist sa Wellbecki mängujärgset intervjuud ei leidnud, siis ta polnud manut austav? Braavo
                    Once a Gooner, always a Gooner

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mongol Vaata postitust
                      Kuna Soccernetist sa Wellbecki mängujärgset intervjuud ei leidnud, siis ta polnud manut austav? Braavo
                      JUST TÄPSELT, kuna SOCCERNETIS ei näinud ma MITTE MIDAGI selle kohta, siis järeldasin, et kohe kindlasti mitte ei ole Welbeck ( pööra tähelepanu kirjapildile mongoliit ) mitte midagi öelnud kuskil!! well picked username btw, perfect match

                      lisaks veel ära, et imo on suur vahe kas oled alates pisikesest põnnist peale terve elu ühes klubis olnud või kuskilt portugalist tee leidnud chelseasse kolmeks aastaks

                      Edit:

                      Ei tea, ma olen vist tõesti vanaks jäänud, et enam ei mõista irooniat? Mina sellest postitusest seda ei leia.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Kui sa nüüd natuke veel kasvad ja irooniat tundma õpid, siis püüa mu öeldu uuesti lahti mõtestada. Naljana võivad olla mõeldud ka laused, kuhu naerunägu järgi pole topitud, selline vanakooli värk.

                        Mujalt lisaks oled lugenud, siis mis Welbs vs Luiz vastandamist sa toodad siin? Mõlemad olid mängujärgselt väga viisakad ja aupaklikud eelmise klubi suhtes. Danny rõõm värava järel oli suunatud Hollandi kalkuni poole.

                        Welbeck kirjutasin valesti. Anna andeks. Ma parandaks su grammatikavead ka ära, aga Internetis saaks ruum otsa siis.
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          härra Baskini surmapäeval tundub sitt huumor lausa kriminaalsena. mine koju, mongol.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            härra Baskini surmapäeval tundub sitt huumor lausa kriminaalsena. mine koju, mongol.
                            Pigem sitt huumor kui konkreetne lollus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Enne ei saanud arugi, et üritas rooneyt mängida, kui sai kommentaare loetud. Fail!

                              Kommentaar


                                See DDG sõbratar ei tundu just kõige teravam pliiats pakis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X