320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    No pakun puusalt näiteks, et ManU ei tule top-3'e 25 EUR ja teine 25 EUR Manu ja Spursi omavahelised mängud liigas (kui liigamängude tulemused võrdsed rakendame võõrsilvärava reeglit, kui siis ka võrdsed, siis maksame mõlemad 25 EUR üksteise heategevusse). Ja kui üks meist võidab ühe kihlveo ja teine teise, siis ei tule mingit tasaarveldamist, vaid mõlemad kergendame kukrut.
    Teise poole võib ära arveldada. Anna siis teada kuhu.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Falcao siis Bahraini vastu assist + 2 väravat kõmmutanud, mäng veel käimas
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Falcao siis Bahraini vastu assist + 2 väravat kõmmutanud, mäng veel käimas
        Mees pidi jah olema nagu elektrijänes platsil, Koit siin Figaro seal.

        Kommentaar


          Poleks vaja erutuda, mäng oli siiski Bahraini vastu. Bahrain asub Fifa ränkingus 104. kohal ja Columbia on 3-dal kohal (võrdluseks Bahrainiga Eesti on 87. kohal). Assisti pole näinud aga esimene värav oli jah tubli kliiniline lõpetamine aga teine oli rikošett. Võiks ju loota, et nüüd saab uue hüüdnime "El Fénix" aga ma pigem ootaks veits selgemaid märke kui sahistada kõvasti nõrgema satsi vastu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
            Poleks vaja erutuda, mäng oli siiski Bahraini vastu. Bahrain asub Fifa ränkingus 104. kohal ja Columbia on 3-dal kohal (võrdluseks Bahrainiga Eesti on 87. kohal). Assisti pole näinud aga esimene värav oli jah tubli kliiniline lõpetamine aga teine oli rikošett. Võiks ju loota, et nüüd saab uue hüüdnime "El Fénix" aga ma pigem ootaks veits selgemaid märke kui sahistada kõvasti nõrgema satsi vastu.
            Mul on tõsiselt küsimus, et Manu poolehoidjad vms tõesti usuvad, et Falcaost saab Manus asja? Miks? Ja tahaks teda veel järgmiseks hooajaks meeskonda? Miks?
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Mul on tõsiselt küsimus, et Manu poolehoidjad vms tõesti usuvad, et Falcaost saab Manus asja? Miks? Ja tahaks teda veel järgmiseks hooajaks meeskonda? Miks?
              Vaevalt, et ma kõigi eest vastan aga mina vastaks nii: Loodame ja tahame aga kahtleme. Tegelt kui vaadata mis ta on oma eelnevates klubides teinud, siis ta ikka on vastaseid omajagu vägistanud (samas premm on veits teistsugune liiga ka) ehk iseenesest tegelt tase ju kunagi oli. Keegi ei oska öelda kas ta tase ongi peale vigastust nüüd rõvedalt kehvem või lihtsalt on nii suur enesekindlusepuudus/alavorm aga minule Falcao isikune sümpatiseerib ja tahaks ikka loota, et me pole veel temast kõike näinud.

              Praeguse seisuga mina ei näeks teda järgmine aasta ManU tiimis kui ta hinnasilt just ulmeliselt ei alane ja palgasoov ka ei vähene - sellise raha eest ta küll väärt ei ole, eriti kui tegu on omamoodi riskiga. Lisaks, ma ei arva, et ta oleks isegi oma vähenenud palgasooviga väga hea täiendus - arvestades ta praeguseid mannetuid esitusi - kuid asjad võivad veel muutuda.

              Kommentaar


                Mannetud esitused on tingitud ka keskvälja ebakompetentsusest talle olukordi luua. Nüüd kus olukordi tekitatakse on LVG valinud ette Rooney ja kui tiim edasi võidab on Falcaol raske sisse pääseda. Järgmiseks hooajaks pigem mitte, üks kõrgepalgaline poolpiduseid esitusi pakkuv vend juba on tiimis, aitab küll. Chicharito tagasi ja Wilson teeb järgmine hooaeg Kane ja ongi olemas.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Mannetud esitused on tingitud ka keskvälja ebakompetentsusest talle olukordi luua. Nüüd kus olukordi tekitatakse on LVG valinud ette Rooney ja kui tiim edasi võidab on Falcaol raske sisse pääseda. Järgmiseks hooajaks pigem mitte, üks kõrgepalgaline poolpiduseid esitusi pakkuv vend juba on tiimis, aitab küll. Chicharito tagasi ja Wilson teeb järgmine hooaeg Kane ja ongi olemas.
                  Kas sa ei leia, et siin on seos?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                    Keegi ei oska öelda kas ta tase ongi peale vigastust nüüd rõvedalt kehvem või lihtsalt on nii suur enesekindlusepuudus/alavorm aga minule Falcao isikune sümpatiseerib ja tahaks ikka loota, et me pole veel temast kõike näinud.
                    .
                    Torres 2.0 tundub kuidagi.
                    Mind That Gap!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Mul on tõsiselt küsimus, et Manu poolehoidjad vms tõesti usuvad, et Falcaost saab Manus asja? Miks? Ja tahaks teda veel järgmiseks hooajaks meeskonda? Miks?
                      ära erutu. ei taha.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        ära erutu. ei taha.
                        Ei erutunud. Huvitas.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Ei erutunud. Huvitas.
                          Ma võiks isegi ehk väita, et mingi 70% fännidest ei soovi Falcaod nende praeguste tingimuste näol uuel hooajal meie särgis näha. Aga mis ei tähenda sugugi, et me ei tahaks, et mehel hakkaks lõppude lõpuks ka natukene paremini minema. Ta on selline humble guy suht ja igati fännide lemmik koguaeg olnud.

                          Kommentaar


                            kõik lõunamaalased tulemustasu peale!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              kõik lõunamaalased tulemustasu peale!
                              Aga Evans?

                              Kommentaar


                                evans on hingelt hispaanlane... tulemustasu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X