320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Panin poolajaks streami kinni. Ei viitsi mina seda kannatada.

    Kommentaar


      Julm. Sjüsteema toimib.

      Kommentaar


        Olen tulemusega rahul. Saab korrektuure teha. Parem praegu need laksud 2ra saada kui hiljem, nt CLis. Iga m2ng on selleks et midagi sealt kaasa v6tta.
        slimm.ee

        Kommentaar


          :'(((((
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Näha on, et plaan B praegu veel ei toida.

            Kommentaar


              Nullisime oma city võidu ära pmts.

              Kommentaar


                Kas arvati, et nüüd on rasked mängud möödas ja saab tilli lönti lasta või? Kolmanda koha võib hetkeseisuga rahulikult ära unustada, sest see eeldaks Arsenali kottimist ja pigem siis City kahte libastumist neljast mängust. Hea, kui selle neljandagi ära hoiab. Õppimise ja korrektuuride osas mu meelest mingit sisulist muudatust oleks muidugi olnud vahva näha juba teisel poolajal, mitte kunagi kuskil "järgmine aasta on meie aasta" abstraktses tulevikus.

                Valencia on ka tagumine aeg kuskile maha äritseda. Kui keegi muidugi on üldse nõus raha maksma.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Valencia on ka tagumine aeg kuskile maha äritseda. Kui keegi muidugi on üldse nõus raha maksma.
                  Valencia-herrera-mata koos üheläärel on enamus mängud max magic olnud. Mis ta nüüd tegi?
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    See vast on rohkem selle taga, et Herrera ja Mata on ennast leidnud. Maha hakkab käima minu arust vaikselt ja täna ehitas kaks väravat. Või okei, umbes poolteist. Esimese puhul oli tema roll olla kiirusega toetav mees taga, mitte minna sinna Lukaku vastu hüpet võitma. Teine oli sitt markeerimine ja kolmas lihtsalt brainfart. Jah mitte ükski värav ei olnud sajaprotsendiliselt tema kärn, mitu sammu tuli veel teistelt juurde, samas siiski piisav, et mitte rahul olla. A noh vb on isiklik kiiks mul, ei maksa väga tähele panna.

                    e: lisaks ikkagi minu arust ta on ka rünnakul nii kuradi etteaimatav (ihan sürpriisi) ja pidurdab rünnakutempot piisavalt sageli kinni, et natuke halb hakkab kohati.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      :'(((((
                      Pole hullu, poja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        See vast on rohkem selle taga, et Herrera ja Mata on ennast leidnud. Maha hakkab käima minu arust vaikselt ja täna ehitas kaks väravat. Või okei, umbes poolteist. Esimese puhul oli tema roll olla kiirusega toetav mees taga, mitte minna sinna Lukaku vastu hüpet võitma. Teine oli sitt markeerimine ja kolmas lihtsalt brainfart. Jah mitte ükski värav ei olnud sajaprotsendiliselt tema kärn, mitu sammu tuli veel teistelt juurde, samas siiski piisav, et mitte rahul olla. A noh vb on isiklik kiiks mul, ei maksa väga tähele panna.




                        e: lisaks ikkagi minu arust ta on ka rünnakul nii kuradi etteaimatav (ihan sürpriisi) ja pidurdab rünnakutempot piisavalt sageli kinni, et natuke halb hakkab kohati.
                        Eile kommenteerisid VSB peal mängu või?

                        Ei noh, komplekteerimise vilju maitseme hetkel, mis muud - suvel tuleb lihtsalt rohkem plekki kulutada. Hea tõdeda, et ei kaotanud treeneri, vaid mängijate tõttu. No seda TOP4 asja ma väga ei põle, Redcafes nt keegi ei usu et Pool max punktid järgmistest peladest võtab. Saame hakkama küll. Ma pigem muretsen selle pärast et kui TOP3 ei tule siis ma jään 40 € ilma Sai eelm suvi kihlveo sõlmitud et ManU lõpetab TOP3 siis fcfloraforever ja cannuman maksavad mulle 20 € each ja vastupidi, kui ei saa.

                        Shaw on hea ikka. Selle hooaja üks silmapaistvamaid täiendusi.

                        Aga noh, järgmiseks hooajaks siis tuleb korralik šopping käima lükata.

                        1-2 CB
                        2 RB
                        2 CM
                        1 CF

                        Jälle mingi 4 mängijat miinimum. Ja siis hakkab see hooaja alguse jama pihta et mehed pole kokku mänginud jne. Aga mis seal ikka, per aspera ad astra.

                        Chich paugutas 2 tk vs Celta, kindel pauk et see mees enam ManU särki ei kanna? Naniga sama?

                        Mulle ei meeldi et Falcao osas pole mingeid kindlaid uudiseid - palun kinnitage et me ei osta teda, saab rahulikumalt magada. Mis RVPst saab?

                        Kui uueks hooajaks lähevad offloadimisse Evans, Lindegaard, Valencia, Nani, Chicharito, RVP, Falcao, Rafael siis puudujäägid tekivad: 3 CB - Rojo, Jones, Smalling; RB - puudub; DMC - Carrick, Blind; RWF - Mata?; CF - Rooney

                        Ma akadeemikuid siia nimekirja ei lisanud, nad ei ole veel first-team option ja nendega liigas ei sära veel ja CL'is laineid ei löö.

                        Utility playerid rohkem palun.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Eile kommenteerisid VSB peal mängu või?

                          Ei noh, komplekteerimise vilju maitseme hetkel, mis muud - suvel tuleb lihtsalt rohkem plekki kulutada. Hea tõdeda, et ei kaotanud treeneri, vaid mängijate tõttu. No seda TOP4 asja ma väga ei põle, Redcafes nt keegi ei usu et Pool max punktid järgmistest peladest võtab. Saame hakkama küll. Ma pigem muretsen selle pärast et kui TOP3 ei tule siis ma jään 40 € ilma Sai eelm suvi kihlveo sõlmitud et ManU lõpetab TOP3 siis fcfloraforever ja cannuman maksavad mulle 20 € each ja vastupidi, kui ei saa.

                          Shaw on hea ikka. Selle hooaja üks silmapaistvamaid täiendusi.

                          Aga noh, järgmiseks hooajaks siis tuleb korralik šopping käima lükata.

                          1-2 CB
                          2 RB
                          2 CM
                          1 CF

                          Jälle mingi 4 mängijat miinimum. Ja siis hakkab see hooaja alguse jama pihta et mehed pole kokku mänginud jne. Aga mis seal ikka, per aspera ad astra.

                          Chich paugutas 2 tk vs Celta, kindel pauk et see mees enam ManU särki ei kanna? Naniga sama?

                          Mulle ei meeldi et Falcao osas pole mingeid kindlaid uudiseid - palun kinnitage et me ei osta teda, saab rahulikumalt magada. Mis RVPst saab?

                          Kui uueks hooajaks lähevad offloadimisse Evans, Lindegaard, Valencia, Nani, Chicharito, RVP, Falcao, Rafael siis puudujäägid tekivad: 3 CB - Rojo, Jones, Smalling; RB - puudub; DMC - Carrick, Blind; RWF - Mata?; CF - Rooney

                          Ma akadeemikuid siia nimekirja ei lisanud, nad ei ole veel first-team option ja nendega liigas ei sära veel ja CL'is laineid ei löö.

                          Utility playerid rohkem palun.
                          Nani, Lingard laenul eks. Eks see ründe osakond oleneb palju noortest ka, sest vähemalt üks nooruk kaasatatakse põhimeeskonda kindlasti selles osakonnas.

                          Keskele ütleb, et Gündogan ja üks huvitav, mitte suure hinnalipikuga DM. Ja paremkaitse osakond siis täitmisele.

                          Kommentaar


                            Eilne mäng näitas minu arust väga ilusti ära meeskonna hetkeseisu. Ehk seis on väga sitt.

                            Ja kui aus olla, siis ma arvan, et ei ole härra van Gaalil hetkel mitte midagi kontrolli all. Kui rahakotti korralikult ei kergendata, siis on ManU koht tippjalgpallis ohus. Samas ma hakkasin mõtlema, et ega siin turul väga kedagi saadaval pole ja ManU pole mängijate seas enam niivõrd atraktiivne ka, nagu ta oma hiilgeaegadel oli. Ja kindlasti on veel võimalus, et langetakse CL'i kohalt sootuks välja. Siis on eriti tuuga!

                            Õhkõrna lootust näen ManUs, kui äkki Carrick, Rooney ja van Persie oleksid 5 aastat nooremad ning de Gea 2 aasta jooksul ei lahkuks (olgem ausad, pigem ta lahkub)
                            YNWA

                            Kommentaar


                              Sai veidi mölisetud jah. Mul on ka bet vahel, et sessuhtes mure on siiski õigustatud ma leian.

                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Chich paugutas 2 tk vs Celta, kindel pauk et see mees enam ManU särki ei kanna?
                              Enne eilset küsiti ja LvG ütles nii. Siuke viisakas häma, et sa oled liiga hea, et vahetusmees olla, aga ega ma sind mängu ka ei pane. Ma oleks väga üllatunud, kui see mees jääks.

                              “I give him a chance three, four, five weeks to train with us. He came in the end of July and Aug  31 I have to decide,” Van Gaal said. “And then I said the same thing as I did for Danny Welbeck that when you are again substitute, it is not good for you. For you to be a substitute, it’s not good. Also for Danny Welbeck I have said that. It’s the only reason. And I don’t think that shall change.”

                              Asked whether Hernandez’s winning goal for Real in the Champions League quarter-final against Atletico Madrid made a difference, Van Gaal said: “So if you score a goal you are suddenly different? I don’t think so.”
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Levenstein Vaata postitust
                                .....väikeklubis?..... Ha ha haaa
                                Klubi suurust loetakse ikka saavutustes, mitte selles, kui palju tema nänni ostetakse kuskil Indias. Ja lähiajal mina saavutusi ei näe ja ei näe ka kohta De Geal sellises klubis, mis pole suuteline mängima tipus. De Gea kahe aasta jooksul Real Madridi, kohe kindlasti!

                                Chicarito oleks iga meeskonna unelm-vahetusmees. Mina ManU asemel hoiaks teda pingil, kui ta väga palju ei nõua (pole ju nõudnud).
                                YNWA

                                Kommentaar

                                Working...
                                X