320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
    Klubi suurust loetakse ikka saavutustes, mitte selles, kui palju tema nänni ostetakse kuskil Indias. Ja lähiajal mina saavutusi ei näe ja ei näe ka kohta De Geal sellises klubis, mis pole suuteline mängima tipus. De Gea kahe aasta jooksul Real Madridi, kohe kindlasti!

    .
    Üks halb aasta ja üks keskpärane aasta muudab ühe suurima klubi maailmas kategooriliselt väikeklubiks... palju õnne noh. Debiilne avaldus.

    Liverpool on sellisel juhul muidugi Pärnu linnameeskonna tasemel väikeklubi, eksole.

    Fännibaas, bränd, RAHA ei loe üldse sellises vallas, eksole.

    10-11, 11-12 hooaegadel oli Bayern München ka väikeklubi.

    Kommentaar


      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
      Üks halb aasta ja üks keskpärane aasta muudab ühe suurima klubi maailmas kategooriliselt väikeklubiks... palju õnne noh. Debiilne avaldus.

      Liverpool on sellisel juhul muidugi Pärnu linnameeskonna tasemel väikeklubi, eksole.

      Fännibaas, bränd, RAHA ei loe üldse sellises vallas, eksole.

      10-11, 11-12 hooaegadel oli Bayern München ka väikeklubi.
      Ei tasu sellest perekord retardationist välja teha, vennakesed Jaalo, Ftorres ja see uus kutt kelle nimi juba meelest läks.

      Kommentaar


        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
        Üks halb aasta ja üks keskpärane aasta muudab ühe suurima klubi maailmas kategooriliselt väikeklubiks... palju õnne noh. Debiilne avaldus.

        Liverpool on sellisel juhul muidugi Pärnu linnameeskonna tasemel väikeklubi, eksole.

        Fännibaas, bränd, RAHA ei loe üldse sellises vallas, eksole.

        10-11, 11-12 hooaegadel oli Bayern München ka väikeklubi.
        Ma ei ütlegi, et tegemist on väikeklubiga (see oleks absurdsus), lihtsalt tundub, et meeskond hakkab kahjuks ära vajuma. Aga õnneks Aasia poisid-tüdrukud toetavad teid kõvasti, äkki raha päästab olukorra.
        YNWA

        Kommentaar


          Kas Ruuni vigastuse kohta uudiseid on? Eile tundus, et sai viga ja sellepärast vahetati välja.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kas Ruuni vigastuse kohta uudiseid on? Eile tundus, et sai viga ja sellepärast vahetati välja.
            Van Gaal confirms knee injury for Rooney: 'We have to wait' to learn severity

            rohkem pole suud paotatud veel..
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Van Gaal confirms knee injury for Rooney: 'We have to wait' to learn severity

              rohkem pole suud paotatud veel..
              Kolmapäev/Neljapäev ilmselt uudiseid.

              Kommentaar


                Manu "ülejäägid" veavad Real Madridi tiitlite suunas. Kui me soovime olla suurte poiste mängus, siis ei tohi oma parimaid koguaeg Realile müüa/anda.

                Kommentaar


                  Meh. Üks tahtis minna, teine oli sunnitud. Oleks teadnud, et RVP niivõrd langevas vormis on ja Falcao mingi varrega peer seal väljakul on, poleks sellist diili juhtunudki.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HABE Vaata postitust
                    Manu "ülejäägid" veavad Real Madridi tiitlite suunas. Kui me soovime olla suurte poiste mängus, siis ei tohi oma parimaid koguaeg Realile müüa/anda.
                    Mängijate unistus on mängida Realis, Barcas või Bayernis. ManU lihtsalt ei ole enam selline klubi, mis vastaks mängijate ambitsioonidele, te saate tänu rahapatakale tippude ülejäägid (nt Mata või Di Maria).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                      Mängijate unistus on mängida Realis, Barcas või Bayernis. ManU lihtsalt ei ole enam selline klubi, mis vastaks mängijate ambitsioonidele, te saate tänu rahapatakale tippude ülejäägid (nt Mata või Di Maria).
                      Pole kunagi olnudki. Kelle unistus (v.a. inglase) oleks mängida nädalast nädalasse sellises kliimas?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        mis kuradi sitta nüüd siis toodetakse
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          4st 2 ei tohiks nüüd küll üle jõu käia.

                          Kommentaar


                            Terve hooaeg olen öelnud, et pole van Gaalil midagi käpas, vaid on lihtsalt üle ootuste hästi läinud ja KOHE kui hakkasin nendesse uskuma tuli Evertoni käest 0:3 leige saun.

                            Aga still. CL koht on teil kohe KINDLASTI käes ning see oligi ju selle hooaja eesmärk. Ainuke asi millest ma ei saa ega hakkagi aru saama on Chicharito keiss. Kuuldatavasti on United nõus ta £10m eest ära andma. Balo maksis vist 6 milkut rohkem?
                            Realile ma ei usu, et ta sobib ("liiga odav"), kuid samas suurele osale fännidest oleks ta vägev üllatus.

                            P.S. Mingid jutud (jah mingid on alati) käivad, et ManU tahab Dynamo Roman Zobninit. Täiesti null või mingi tõepõhi võib isegi olla?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Terve hooaeg olen öelnud, et pole van Gaalil midagi käpas, vaid on lihtsalt üle ootuste hästi läinud ja KOHE kui hakkasin nendesse uskuma tuli Evertoni käest 0:3 leige saun.

                              Aga still. CL koht on teil kohe KINDLASTI käes ning see oligi ju selle hooaja eesmärk. Ainuke asi millest ma ei saa ega hakkagi aru saama on Chicharito keiss. Kuuldatavasti on United nõus ta £10m eest ära andma. Balo maksis vist 6 milkut rohkem?
                              Realile ma ei usu, et ta sobib ("liiga odav"), kuid samas suurele osale fännidest oleks ta vägev üllatus.

                              P.S. Mingid jutud (jah mingid on alati) käivad, et ManU tahab Dynamo Roman Zobninit. Täiesti null või mingi tõepõhi võib isegi olla?
                              Who knows.. Keskväljakule Carricku mantilipärija otsingud on igatahes käimas.

                              Kommentaar


                                Kui nüüd Realile transfer ban väänatakse, kas tõenäoliselt hakkab kehtima kohe sellest suvest või järgmisest aknast ? Hetkel veel liiguvad jutud, et Lloris on varu variandiks välja valitud, kõik sõltub De Geast. Samas tänane Independent kirjutab ,et peaks hästi minema.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X