Lehekülg 1943, kokku 1955 EsimeneEsimene ... 94314431843189319331939194019411942194319441945194619471953 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 38 841 kuni 38 860, kokku 39090

Algupärane

Valencia andis ka oma head soovid edasi ja on läinud ka tema.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Seda, et jalgpall pole vaid läbi teleka vaadatav suurus ja oma peas CMi mängimine. Mingid mehed on kollektiivi jaoks olulised, kui neist isegi mingi tüüp platsil osavam, kiirem ja resultatiivsem oleks.
    ons keegi sellele väitele vastu vaielnud muidu?

omaette küsimus muidugi on, et kas Young tõepoolest siis on täna päris Hierro kategoorias vend nagu sa siin eelnevalt välja tõid. Ja sellele oled sa suutnud vastata ainult, et "küll treener teab". nojah, OGS kindlasti minust targem, kuid ma arvan, et ta nõustuks ka pigem minuga, et young täna enam seda taset nagu välja päris ei kanna. Samas kellegi ta peab sinna platsile ju panema.

eniveis las jääda.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ons keegi sellele väitele vastu vaielnud muidu?

omaette küsimus muidugi on, et kas Young tõepoolest siis on täna päris Hierro kategoorias vend nagu sa siin eelnevalt välja tõid. Ja sellele oled sa suutnud vastata ainult, et "küll treener teab". nojah, OGS kindlasti minust targem, kuid ma arvan, et ta nõustuks ka pigem minuga, et young täna enam seda taset nagu välja päris ei kanna. Samas kellegi ta peab sinna platsile ju panema.

eniveis las jääda.
    Tal, ka teistel, on teoorias olnud võimalusi neid mehi sinna väljakule saata. Ehk siis ongi ju variandid, et kas Youngil on mingi kompra või tal on mingi räige kredibiilsus mängijate endi seas.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tal, ka teistel, on teoorias olnud võimalusi neid mehi sinna väljakule saata. Ehk siis ongi ju variandid, et kas Youngil on mingi kompra või tal on mingi räige kredibiilsus mängijate endi seas.
    et kui sa teed endale ise ajalehe, nt mõnuleht vms, siis mõnulehe parimat ajakirjanikku ei tohiks lugeja kritiseerida, sest ta on mõnulehe parim? või... mis?

saa nüüd üks kord aru palun, et see ongi vot see probleem hetkel fännide jaoks, et lihtsalt ei ole süsteemis sees youngist paremat võtta ei platsile ega riietusruumi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

ja lisaks - saa aru, et young saab puid alla, sest ta on platsil. Oleks tema asemel darmian, saaks viimane samamoodi. Kuigi sinu loogika järgi ei tohiks keegi piiksudagi, sest... "on ju meeskonna parim ja midagi peab treener temas nägema"

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    et kui sa teed endale ise ajalehe, nt mõnuleht vms, siis mõnulehe parimat ajakirjanikku ei tohiks lugeja kritiseerida, sest ta on mõnulehe parim? või... mis?

saa nüüd üks kord aru palun, et see ongi vot see probleem hetkel fännide jaoks, et lihtsalt ei ole süsteemis sees youngist paremat võtta ei platsile ega riietusruumi.
    Ma võin sulle tuua lehenäite küll. Näiteks ühes kuulsas lehes, kus on üsna kuulsad ajakirjanikud, on kohati olukord niimoodi, et parimad töötajad kollektiivi jaoks pole need, kes lugeja jaoks kõige paremad välja näivad. Näiteks toome Ekspressi. Seal on inimesi, kes ei tahagi olla esil, aga toovad nö. suurtele tegijatele teemasid ette, mida need siis välja mängivad. Mitmed suured tegijad pole mitte nii suured, kui väljapoole paistab. Ehkki kui nad midagi FB-sse panevad, siis tunnevad nad ennast kõige kõvemate vendadena üldse, kuna mingid mitmesajad fännid neid laigivad. Samas hoiab iga uus peatoimetaja just neid taustakeppijaid lähemal ja vaatab staaridele veidi pika hambaga viltu. Neil taustakeppijatel on üllatavalt suur palk, staarid kurdavad igale poole, kuidas neid alamakstakse ja üleüldse.

Aga samas kindlasti kritiseeriks seda taustakeppijat lugejad ja teised ajakirjanikud, kuna nad lihtsalt ei näe, mida ta teeb.

Kui mul oleks samasuur kollektiiv, siis ma hindaks samamoodi väga truud ja väga head käsutäitjat. Kuna kui maja põleb, siis tema on see tüüp, kes ei lange. Seda mainet ei saa aga lihtsalt raha eest, see on see, mida teenitakse klubi sees välja. See pole mingi suvaline "Young on aeglane" või "Youngi söödud ei jõua kohale". See on pigem see, et kui sul on terve meeskond täis noori, kes on bipolaarsed, siis sa vajad sellist tüüpi, et neile kohale jõuda.

Vist.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

plastic, äkki sa jääks endale kindlaks ja jätkad oma rada ainult päevapoliitilistes teemas. mul on kahtlane tunne, et jalgpallist sa ei jaga tõesti ei ööd ega päeva.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    plastic, äkki sa jääks endale kindlaks ja jätkad oma rada ainult päevapoliitilistes teemas. mul on kahtlane tunne, et jalgpallist sa ei jaga tõesti ei ööd ega päeva.
    äkki sa ei segaks igale poole vahele? eriti olukorras, kus sa ei saa aru, millest jutt.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Ma võin sulle tuua lehenäite küll. Näiteks ühes kuulsas lehes, kus on üsna kuulsad ajakirjanikud, on kohati olukord niimoodi, et parimad töötajad kollektiivi jaoks pole need, kes lugeja jaoks kõige paremad välja näivad. Näiteks toome Ekspressi. Seal on inimesi, kes ei tahagi olla esil, aga toovad nö. suurtele tegijatele teemasid ette, mida need siis välja mängivad. Mitmed suured tegijad pole mitte nii suured, kui väljapoole paistab. Ehkki kui nad midagi FB-sse panevad, siis tunnevad nad ennast kõige kõvemate vendadena üldse, kuna mingid mitmesajad fännid neid laigivad. Samas hoiab iga uus peatoimetaja just neid taustakeppijaid lähemal ja vaatab staaridele veidi pika hambaga viltu. Neil taustakeppijatel on üllatavalt suur palk, staarid kurdavad igale poole, kuidas neid alamakstakse ja üleüldse.

Aga samas kindlasti kritiseeriks seda taustakeppijat lugejad ja teised ajakirjanikud, kuna nad lihtsalt ei näe, mida ta teeb.

Kui mul oleks samasuur kollektiiv, siis ma hindaks samamoodi väga truud ja väga head käsutäitjat. Kuna kui maja põleb, siis tema on see tüüp, kes ei lange. Seda mainet ei saa aga lihtsalt raha eest, see on see, mida teenitakse klubi sees välja. See pole mingi suvaline "Young on aeglane" või "Youngi söödud ei jõua kohale". See on pigem see, et kui sul on terve meeskond täis noori, kes on bipolaarsed, siis sa vajad sellist tüüpi, et neile kohale jõuda.

Vist.
    ma vist igas postituses öelnud, et ma olen selle teooriaga nõus. ma seda mängu uuesti ei viitsi. vähemalt sambaze said enda poolele. sa muidugi hea ajakirjanik ka!

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Kuidas seda nii keeruline mõista on, et Young-Valencia ei pruugi olla need mängijad, kes vajadusel molli kütavad ja kellele kuked alt üles vaatavad? Kas see tõesti ei saa variant olla, et riietusruumis praegusel hetkel ei olegi seda vaimset isa ja autoriteeti (loe: Keano, Wazza jne).
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

U21 Kasutaja HABE avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Ajaxi meeskonna keskmine vanus on 20ndate alguses, kapteniks on noor poisike aga mängivad nagu puhast kulda ja rügavad väljakul rohkem kui vastased.
    Valencia ja Youngi parim enne on möödas, tänan tehtud töö eest ja aeg teha ruumi uutele.
    Hetkel kus Herrera lahkub ka, polegi Manus hetkel sellist liidrit. Pogba on midagi näidanud ainult siis, kui tal kapteni pael käepeal on. Lindelof on kindlasti hingega asja juures aga seda süütevedeliku tal teiste jaoks ei jätku teiste pushimiseks.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Kuidas seda nii keeruline mõista on, et Young-Valencia ei pruugi olla need mängijad, kes vajadusel molli kütavad ja kellele kuked alt üles vaatavad? Kas see tõesti ei saa variant olla, et riietusruumis praegusel hetkel ei olegi seda vaimset isa ja autoriteeti (loe: Keano, Wazza jne).
    +1

mingi pogba ei hakka iialgi neid tõsiselt võtma. ta on maailmameister ja teeb mis tahab, keda kotib kui lambine young kuskil kõhib.

ajaxis on kõik omad poisid, pooled vennad noortest tulnud ja ühe asja eest väljas. keegi pole staari elu tunda saanud

nt. kui neymar barcasse tuli, olid seal xavi, iniesta, messi, pique jne kellele alt üles vaadata ja vend oli kontrolli all. nüüd kui ta psg'sse läks, et ise boss olla, teeb mis tahab ja kütab fännidele molli. keegi ei kutsu teda korrale. kui cavani midagi paukuda korra julges, sai kohe jalaga perse

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Vist.
    See analoogia ei päde. Sa räägid sellest, kuidas keegi varjus olev "teeb ära suure (ja olulise) töö" - ehk on kasulik.

Aga siin ManU juures räägid sellest, et kuidas peaks olema mingid liidrid riietusruumis, kes teisi peaks ohjama. Ma saan täiesti aru mida Sa silmas pead. Ja keegi (olgu see Ole, Jose või klubi hierarhia) võib täpselt samu asju silmas pidada ja selle kaalutlusega neid meeskonnas hoida ja ehk isegi väljakule panna. Aga see mida kogu hooaeg (ja mitmed fännid siin praegu kisendavad) on see, et need mängijad ei absoluutselt selle tööga hakkama. Nad ei suuda ennast kehtestada (ja sellega kasulikud olla).

ManU hooaeg ja meeste meelestatus oli ju nagu ON/OFF switch.
    Hooaja esimesed 11 vooru olid keskpärased (6 võitu, 2 viiki, 3 kaotust - 1,8 ppg ) - tuli pigem põles.
    Siis lükati lüliti välja ja järgneva 6 mänguga tuli 1 võit, 3 viiki ja 2 kaotust (1,0 ppg).
    Siis lükati lüliti tagasi õigesse asendisse 12 mänguga 10 võitu 2 viiki (2,6 ppg).
    Lõpuks sai siiber ja viimased 9 lasti jälle tühikäigul - 2 võitu 2 viiki 5 kaotust (0,88 ppg).

See ei ole sellise meeskonna seeria, kellel oleks pädevaid liidreid. See on sisuliselt valge müra ja juhuslik kõikumine. Algselt võis muutust selgitada sellega, et "enne keeras Jose perse" aga isegi kõige halvemal hetkel Mou all ei olnud nii halba seeriat kui viimased 5 mängu.

Long story short - ma saan aru, Sinu pointist mis peaks Youngi ja/või Valencia roll olema. Samas lõppenud hooaja ManUs ei täitnud seda keegi - või kui täitis siis nii kohutavalt sitasti, et sellel eesmärgil ei vääri nad klubis hoidmist - pigem peaks proovima mingi muu lahendus leida.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    See analoogia ei päde. Sa räägid sellest, kuidas keegi varjus olev "teeb ära suure (ja olulise) töö" - ehk on kasulik.

Aga siin ManU juures räägid sellest, et kuidas peaks olema mingid liidrid riietusruumis, kes teisi peaks ohjama. Ma saan täiesti aru mida Sa silmas pead. Ja keegi (olgu see Ole, Jose või klubi hierarhia) võib täpselt samu asju silmas pidada ja selle kaalutlusega neid meeskonnas hoida ja ehk isegi väljakule panna. Aga see mida kogu hooaeg (ja mitmed fännid siin praegu kisendavad) on see, et need mängijad ei absoluutselt selle tööga hakkama. Nad ei suuda ennast kehtestada (ja sellega kasulikud olla).

ManU hooaeg ja meeste meelestatus oli ju nagu ON/OFF switch.
    Hooaja esimesed 11 vooru olid keskpärased (6 võitu, 2 viiki, 3 kaotust - 1,8 ppg ) - tuli pigem põles.
    Siis lükati lüliti välja ja järgneva 6 mänguga tuli 1 võit, 3 viiki ja 2 kaotust (1,0 ppg).
    Siis lükati lüliti tagasi õigesse asendisse 12 mänguga 10 võitu 2 viiki (2,6 ppg).
    Lõpuks sai siiber ja viimased 9 lasti jälle tühikäigul - 2 võitu 2 viiki 5 kaotust (0,88 ppg).

See ei ole sellise meeskonna seeria, kellel oleks pädevaid liidreid. See on sisuliselt valge müra ja juhuslik kõikumine. Algselt võis muutust selgitada sellega, et "enne keeras Jose perse" aga isegi kõige halvemal hetkel Mou all ei olnud nii halba seeriat kui viimased 5 mängu.

Long story short - ma saan aru, Sinu pointist mis peaks Youngi ja/või Valencia roll olema. Samas lõppenud hooaja ManUs ei täitnud seda keegi - või kui täitis siis nii kohutavalt sitasti, et sellel eesmärgil ei vääri nad klubis hoidmist - pigem peaks proovima mingi muu lahendus leida.
    See tiim ongi pask, aga süüdlased ei saa olla vasak- ja paremkaitse. Kuskil mujal on miskit valesti. See, et need tüübid väljakul olid, näitab, et kui kehvad on teised. Ja ilma nende kaheta oleks ilmselt müdistatud lõpuks Wolvesiga. Ja pange seda tähele, et järgmine aasta on Wolves väga kuri tiim, kelle käest keegi esikuuikust rämeda koslepi saab ja kukub seitsmendaks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

See tiim ongi pask, aga süüdlased ei saa olla vasak- ja paremkaitse. Kuskil mujal on miskit valesti. See, et need tüübid väljakul olid, näitab, et kui kehvad on teised. Ja ilma nende kaheta oleks ilmselt müdistatud lõpuks Wolvesiga. Ja pange seda tähele, et järgmine aasta on Wolves väga kuri tiim, kelle käest keegi esikuuikust rämeda koslepi saab ja kukub seitsmendaks.
    Ma hetkel mängulise poole jätsin kõrvale, keskendusin Sinu käsitlusele nendest kui tiimi bossidest ja riietusruumi kontrollijatest (mida pole kontrollitud). Ülesanne millega nad ka minumeelest hakkama ei saa.

Üldiselt on muidugi probleemid oluliselt sügavamad.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
    Arvestades seda, kui pika pausi mängijad saavad võrreldes konkurentidega (või siis õigem oleks öelda, võrreldes nendega, keda me tahaks konkurendiks pidada), siis tahaks loota, et pärast vajalikku puhkust ei tulda päris pontsikukott näpus õllekõht ees pre-seasonile.
    Come on Watford!
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

https://sport.postimees.ee/6682696/v...istrite-liigas

Juhtub see ja siis Arsenal võidab Euroopa Liiga ning meie mängime CLi

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Minu loogika ütleb, et kui City jääb ilma, saab tabeli viies CLi. Aga seegi on laskmata karu nahk praegu.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Minu loogika ütleb, et kui City jääb ilma, saab tabeli viies CLi. Aga seegi on laskmata karu nahk praegu.
    Mis on Arsenal ja kui nad juba ELi võidavad, siis saavad oma pileti selle kaudu.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Mis on Arsenal ja kui nad juba ELi võidavad, siis saavad oma pileti selle kaudu.
    Jah, aga see ei tähenda, et liiga koht edasi antakse siis.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud