320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pokerstarsi poes Manu-Arsenal piletid. Stretford End. Hind 30 000 FPP-d komplekti kohta. Rahas teeb see 480$ ehk siis ca 215 euri pilet. Kiusatus on aga ei ole kindel kas mänu fännisektorisse istumise eest oleks ikka mõistlik selline summa välja käia.

    Kommentaar


      480 meeriklast? ajamasina ehitasid vahepeal? palun müü mulle 100 000 $!
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        480 meeriklast? ajamasina ehitasid vahepeal? palun müü mulle 100 000 $!
        2 piletit 480$. Pileti hind tulebki 215 eurtsi.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          mulle meeldib see ajamasina mõte rohkem
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            mulle meeldib see ajamasina mõte rohkem


            Aga Unitedi suve ostlemise koha pealt oleks vaja ühte keskkaitsjat, paremkaitsjat, tipuründajat, Gareth Bale ja siis vastavalt sellele kuidas De Geaga läheb äkki väravavahti ka. Mingi kergem jutt on olnud, et sõlmib 2 aastase pikenduse ajutise lahendusena, aga seni vaid kõmu.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
              Kust otsast on Rooney või Jovetic puhtamad ründajad kui Alexis, kes lõi päris suure portsu oma väravatest Giroud vigastuse ajal just ründes mängides?
              Et Arsenalil on liiga parim ründeliin? Never!

              Mulle on Sanchez tundunud pigem ründav äär a la Hazard, Silva, aga ega ma just ülipalju Arsenali mänge ei vaata seega eksimisruum on arvestatav. Mõtlesin, et äkki heat mapid annavad mingit selgust, aga mulle vähemasti mitte (nt Sanchez vs Hazard, Aguero vs Benteke).

              Kommentaar


                Ainuke mida see graafika näitab tegelt, on see, et Alexis on parem kui Hazard.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  ... tipuründajat ...
                  Milleks küll, kui Falcao võiks jääda - Monaco say they held a meeting with Manchester United last week where they said no decision had been made on Radamel Falcao.

                  (Olgu, saan aru, Falcao esindajad arvatavasti taovad rauda seni kuni saavad.)

                  Kui mul Di Maria osas on mingi usk helgemasse tulevikku, siis Falcao osas seda kahjuks pole ning võiks tulla lõpuks uudis, et otsustati Falcao teenusest loobuda. 43 miljonit naela saaks ju meeskonda ometigi kuidagi paremini investeerida!

                  Kommentaar


                    Falcaoga läheb raudselt nii ,et Chelski ostab ta ise ära ja paugutab järgmisel hooajal 30 kolli.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      taiwan tahab saada fagkaod Milan.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                        taiwan tahab saada fagkaod Milan.
                        Aga palun, et siis lööks 20 hooajal ka seal ja oleks ise rahul. Falcao inimesena on lihtsalt nii sümpaatse mehe mulje jätnud, et mees vääriks kuskil tasemega liigas veel voimalust.

                        Kommentaar


                          Tundub, et Depay on teie.

                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kuidas seda twitteri posti siia pildina saab?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Kuidas seda twitteri posti siia pildina saab?


                              Äkki see link parem?
                              Pay attention to the manager!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Kuidas seda twitteri posti siia pildina saab?
                                vahele posti id, 596262445380988928

                                ehk nii

                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X