320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    vahele posti id, 596262445380988928

    ehk nii

    Ainukene küsimus, kas ta on järgmine Suarez, Ruud, Robin või hoopiski Ruiz, Kezman, Alfonso Alves.
    aga nõustun ''suk dik liverpool ''
    Pay attention to the manager!

    Kommentaar


      Kes järgmiseks? Clyne? Hummels?

      Kommentaar


        Näinud Depay mõningaid tegutsemisi, siis ma ei näe, kuidas ta flop oleks.

        Arvatavasti üks suurima potentsiaaliga mängija, kes veel ei mänginud tippliigas.

        Kommentaar


          Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
          Ainukene küsimus, kas ta on järgmine Suarez, Ruud, Robin või hoopiski Ruiz, Kezman, Alfonso Alves.
          aga nõustun ''suk dik liverpool ''
          Arvan, et Babel.

          Kommentaar


            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
            Näinud Depay mõningaid tegutsemisi, siis ma ei näe, kuidas ta flop oleks.

            Arvatavasti üks suurima potentsiaaliga mängija, kes veel ei mänginud tippliigas.

            humorist, Di Maria floppab aga noor sähvatus kõrgetasemelisest hollandi liigast ei saa jumala eest flop olla. välistatud.

            Kuidas viimasel 'suurima potensiaaliga mängijal, kes veel tippliigas ei mänginud' ostul mänju ridades läks?

            Kommentaar


              mai tea, mulle bebe meeldis.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Anderson oli ka igati sümpaatne vennike, lihtsalt jalgpalli ei viitsinud väga mängida. Ma arvan, et Depay on ideaalis täpselt see, mis meil see hooaeg puudu on jäänud ehk ettearvamatus ja kiirus. Kindlasti üks parimaid ääreründajaid oma vanuse kohta, pauk on ka korralik jalas. Tõsiselt loodan, et tal läheb hästi, tahaks näha kuhu ta on võimeline arenema ning ma olen päris kindel, et LVG on talle üks parimaid või parim treener, kelle all areneda.
                Woodward on kiituse ära teeninud. Mäletatavasti David Gill Lucas Mourat ja Hazardi ei toonud ära. Läks nüüd Dortmundi rüüstama! :P
                Love United
                Hate Glazer

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Pane nii (kui quoted mu posti siis näed kuidas)

                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      humorist, Di Maria floppab aga noor sähvatus kõrgetasemelisest hollandi liigast ei saa jumala eest flop olla. välistatud.

                      Kuidas viimasel 'suurima potensiaaliga mängijal, kes veel tippliigas ei mänginud' ostul mänju ridades läks?
                      Märgime ära. Järgmine hooaeg näeb, kellel õigus on. Vigastustega flopamine ei loe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zazero Vaata postitust
                        Depay on ideaalis täpselt see, mis meil see hooaeg puudu on jäänud ehk ettearvamatus ja kiirus.
                        Andy Carroll oli ka ettearvamatu täkk.

                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru miks on kohe vaja hakata kõiki negatiivseid näiteid nüüd tooma. Et siis ei oleks pidanud Depayd ostma, kuna Bebe, Carroll on floppanud? Jah, ei saa välistada seda varianti, et ta ei suuda läbi lüüa. Kas parem variant oleks siis mitte kedagi osta, kuna nagunii on flop?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Planche Vaata postitust
                            Ma ei saa aru miks on kohe vaja hakata kõiki negatiivseid näiteid nüüd tooma. Et siis ei oleks pidanud Depayd ostma, kuna Bebe, Carroll on floppanud? Jah, ei saa välistada seda varianti, et ta ei suuda läbi lüüa. Kas parem variant oleks siis mitte kedagi osta, kuna nagunii on flop?
                            aaa, ei, ära saa valesti aru.

                            Ma ise usun ka, et Depay on käsi kullas keiss.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                              Märgime ära. Järgmine hooaeg näeb, kellel õigus on. Vigastustega flopamine ei loe.
                              Arvad, et Hollandi liigalt inglise liiga peale üleminek läheb kohe nii reipalt? Lihvimata teemant alles ju, mis vajab asjatundliku lähenemist, pole tegu valmis mängijaga. Võimalik on kõik muidugi, aga ma annaks julgelt esimese hooaja noorele härjale uute maitsete ja lõhnadega tutvumiseks.

                              Ise olen ka Depay talendi suur austaja, väga meeldiv uudis, et ta endale saime. Muljetavaldav on tema areng olnud peale MM-i.
                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                Hollandi liiga impordid, kes premmis läbi on löönud, on tavaliselt vähemalt 23nda eluaastani kannatust omanud, et mitte liiga vara suure raha järgi minna. Talendis ei kahtle keegi, aga samas 17 aastane Ryo Miyaichi pani ka ässa Feyenoordi eest. Hollandi liiga pole just teabmis pädevaim parameeter kellegi talendi täpseks hindamiseks. Aasta oleks võinud veel vabalt oma arengut jätkata. ManU pole lähiminevikus just väga hiilanud kannatlikkusega noorte talentide suhtes - Zaha, Moyes, Pogba jt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X