320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
    Arsenalil tuleb tänada Smallingu tagumikku, et 2-0 juba seis ei ole.
    Mingi kummitus oleks siis sisse lükanud selle enne väravat? Kuna see löök oli küll teie jaoks valele poole posti minemas, minu jaoks õigele poole posti.

    Kommentaar


      Läheb põnevaks....

      Kommentaar


        Cannuman ja fcfloraforever, palun saatke oma panga rekvisiidid mulle PM'i. Kaotasin kihlveo.
        slimm.ee

        Kommentaar


          It´s not a white flag from Giroud. Liiga hea
          .

          Kommentaar


            Ikka oli teine poolaeg vaja paigale s*ttuma jääda. Värav tuli küll mingist lambisest rikošetist, aga tugeva surve tõttu võib ikkagi öelda, et Arsenali värav oligi aja küsimus. Blacketti ja Walcotti samale äärele jäämise korral ennustasin kohe, et sealt see värav tuleb.
            Hullile hea uudis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Mingi kummitus oleks siis sisse lükanud selle enne väravat? Kuna see löök oli küll teie jaoks valele poole posti minemas, minu jaoks õigele poole posti.
              Palli trajektoori koos selge vindiga võiks hinnata ikka ka ju? Ei kandideeri absoluutsele tõele, aga minu arvates oli selge kurv sees lennul ja oleks posti kõrvale läinud ("õigele poole").

              Blackett ei ole selle taseme mängija. Tore küll, et akadeemia poiss, aga korduvalt näidanud, et - visates sügavasse vette - ei suuda ära händelida seda.
              Väga kahju vigastustest, mis pani selge piiri tänasele esitusele. Keskväljal muutus teisel poolajal mäng liiga staatiliseks ja oleks vaja olnud värskeid jalgu sinna, et võidule mängida.

              Depayl tuleb, Youngi tänase (ja ka mõne eelneva) mängu põhjal, tükk tegemist, et algkoosseisu murda.
              Algselt postitas Plechazunga
              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

              Hmm, that didn't really work.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                Jones saanud ühe väga ägeda ja ühe väga rumala teoga hakkama
                "Väga rumal" tegu? Ma ei näinud küll seda olukorda algusest ehk vb ta keeras ise mingi jama kokku, aga gifil on tegemist minuarust geniaalse lükkega. Väga hästi tuli välja sellisest üsna lootusetust olukorrast ning pigistas põhimõtteliselt maksimumi välja.

                Kommentaar


                  Mis valemiga sellest De Geast üldse selline supermees välja võluti?
                  Fergiega mingi värk? Sest esimesed paar hooaega Unitedis oli ju üldiselt nõrgim lüli teil, 11/12 oli ikka suhteliselt loodusõnnetus teie sandardite järgi.

                  Kommentaar


                    Noor nolk, suured kindad, võõras liiga,võõrsas keel. Täiesti normaalne et käima saamine võtab aega

                    Kommentaar


                      Need omadused, milles ta hetkel üks maailma parimaid on, olid tal juba siis märgatavalt head (reaktsioonitõrjed). Aja jooksul on lihtsalt enesekindlus, positsioonivalik ja julgus kaasa tulnud. Need on mängupraktikaga saavutatavad...

                      Kommentaar


                        Bale tuleb siis või ei tule?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Bale tuleb siis või ei tule?
                          Ed knows

                          Kommentaar


                            parem oleks, et tuleks. mina seda idiooti Realis näha ei taha. luban, et ostan shampuse kui üleminek teoks saab

                            Kommentaar


                              Kellele sa ostad? mulle?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                alustan ettenutmisega.

                                tulekust saati mõtlesin, et kaua manku maailma parimat väravavahti hoida saab, enne kui kodumaale sundmobilisatsiooni kutsutakse. needless to say, et oleks lootnud mõned aastad kauem.
                                tänks ja adios, poja.

                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X