320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    Ei näe enam.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
      Ei näe enam.
      See oli hingekarjase hosianna oma lambukestele, kes kuulsid seda, mida kuulda tahtsid. Kõrvalseisjana oli mul seda natuke naljakas ja napakas vaadata.

      Panen analoogse video. LVG rääkis muidugi Man Ust, aga saad enamvähem ettekujutuse.

      John Piper on the Deity of Jesus Christ from John 1:1-3.Whole sermon "In the Beginning Was the Word" can be found here: http://www.desiringgod.org/resource-l...
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        kes kuulsid seda, mida kuulda tahtsid.


        sa oled nagu see mees, kes hakkab seltskonnas anekdoodi rääkijale alati vastu vaidlema, et oota-oota, nii pole ju loogiline, kuidas need eestlane, venelane ja sakslane ikkagi sinna ühe ja sama lennuki peale said.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust


          sa oled nagu see mees, kes hakkab seltskonnas anekdoodi rääkijale alati vastu vaidlema, et oota-oota, nii pole ju loogiline, kuidas need eestlane, venelane ja sakslane ikkagi sinna ühe ja sama lennuki peale said.
          Just nimelt anekdoot.

          Kommentaar


            ja kas keegi on üldse vastupidist väitnudki?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Kogu jalgpalli maailm naeris eile tema üle, mitte temaga koos. Unitedi fännid on ilmselt ainukesed kes näevad selles mingit kangelaslikku Bravehearti kõnet või natuke ülekäte läinud äpardust punase veiniga firmapeol. Tegelt oli ikkagi piinlik.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Kogu jalgpalli maailm

                Tegelt oli
                ja siis nad räägivad, et van Gaalil on jumalakompleks.

                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  ja siis nad räägivad, et van Gaalil on jumalakompleks.
                  Teadjamehed, nagu näiteks Uli Hoeness, teavad rääkida, et Van Gaalil pole mingi lihtlabane jumalakompleks vaid juba järgmine tase - jumalaisa kompleks - ta ei arva et ta on jumal vaid jumala isa. Pmst LvG oli platsis enne maailma loomist ja siis ta juba teadis...kõike...kõigest.

                  Korralik dionüüsia sellegipoolest aga vein pidigi olema ju jumalate jook. LvG muidugi üritas auditooriumit trollida väites, et ka tema on ainult inimene. Kuid kui Jumal saatis oma poja meie hulka, miks siis mitte ka isa?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Oo, ma ei olegi ainuke, kes ei nautinud seda nalja? Ma ei julenud enne välja öelda, muidu tõmban jälle vincenti viha enda peale.
                    ma nagu üldiselt ei ootagi mankuteemasse asju postitades, et need peaksid ka liverpooli või arsenali fännidele meeldima...

                    küll aga on nüri lugeda siit teemast mingite idamaa tarkade nämmutamist, kuidas asjad "tegelikult" on. lisaks näiteks esimene mees ei saanud üldse aru, millest jutt käib, vaid lendas mingi oma tõlgendusega hinnanguid jagama. igaühel oma pidu eksole.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Hahahaha. See järgnenud kommentaarium (skauserid ja guunerid) on isegi lõbusam ja naeruväärsem, kui LVG kõne ja show.
                      Andke minna!

                      Kui keegi veel näinud pole ja on kurb, et youtubest kõik maha võetud, siis dailymotion aitab välja.


                      Kõige kuldsemad kohad (mu meelest):
                      "I say YESSSS! WE GO FOR IT!!"

                      (pärast kõnet..)
                      "Hallo hallo HEY! Pay attention to the manager!" - levimas idee, mille kohaselt järgmisel hooajal chant/laul (laul sobivat siis U2-Vertigo viisile)
                      "I have seen a lady who plays the saxophone fantastically." - täielik nonsense
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Davidile asendus olemas. http://www.101greatgoals.com/blog/tr...-sebtaoui-hln/

                        Kommentaar


                          Nuh viimases mängus nüüd vanale semule Brucele 10 väravaline saun ja Arsenal suudab njuukalt ploomid saada siis saab sellest CLi playoffist ka mööda hiilitud.ezpz.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Nuh viimases mängus nüüd vanale semule Brucele 10 väravaline saun ja Arsenal suudab njuukalt ploomid saada siis saab sellest CLi playoffist ka mööda hiilitud.ezpz.
                            Milliselt njuukalt?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              1-1 at Newcastle?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Nuh viimases mängus nüüd vanale semule Brucele 10 väravaline saun ja Arsenal suudab njuukalt ploomid saada siis saab sellest CLi playoffist ka mööda hiilitud.ezpz.
                                Viimases voorus tuleb ikka sootuks teisest puust West Brom kahuritele vastu. Njuukas saab Sami käest ploome mekkida.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X