320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    No kuule, säilitame ikka kaine pea. Real Madridi reputatsiooni nüüd üks Rafa küll oma eksisteerimisega allapoole ei lase.
    Ma kipun ka uskuma, et see, kes Reali just ülemineku hetkel juhendab, pole nii oluline kui klubi iseenesest.

    Kommentaar


      Kaine peaga läheb järjest raskemaks,peab tunnistama. Reali mina ja maailm on siililegi selge. Küsimusi tekitab praegu pigem De Gea heaolu viimane aasta lepingust, enne EM-i, mis ma arvan on talle esmatähtis. Olla meie eest kindel number üks või riskida hullumeelse professoriga ja Casillasega. Eriti veel, kui me oma jonni peale surume, millegipärast usun, et Ed ja van Gaal seda ka teevad.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
        Kaine peaga läheb järjest raskemaks,peab tunnistama. Reali mina ja maailm on siililegi selge. Küsimusi tekitab praegu pigem De Gea heaolu viimane aasta lepingust, enne EM-i, mis ma arvan on talle esmatähtis. Olla meie eest kindel number üks või riskida hullumeelse professoriga ja Casillasega. Eriti veel, kui me oma jonni peale surume, millegipärast usun, et Ed ja van Gaal seda ka teevad.
        No Inglismaa on juba kliima poolest üsna õnnetu koht. Realis saab temast samuti number üks, kas just kindel kuid siiski. Reali mina ja maailm.. vähemalt investeeritakse saadud raha meeskonda, kedagi ei koti, milline on ostude mõju ManU-le või mõnele teisele suvalisele meeskonnale. Et kui ManU tahab näiteks Coentrao'd osta (oli mingi aeg selliseid uudiseid küll), milles siis erinevus on? Ning praegusel ajahetkel on üsna selge, kumb kõnealustest meeskondadest on tugevam ja konkurentsivõimelisem.

        De Gea enda seisukohast.. nii ManU's kui Realis oleks ta valik number üks. Casillase hirm pole ka just täielikult põhjendatud, on korduvalt öelnud, et tema tahab olla karjääri lõpuni klubi juures, vajadusel ka teine number. De Gea ning tema esindajad on kord rääkinud, et Casillase eksistents neile probleeme valmistab, kord räägivad, et ei näe probleemi. Suurem häda De Gea puhul seisneb pigem linnrivaalides, küsimus on, kuivõrd ta ise seda tajub.

        Kommentaar


          Madridis sündinud, esimeseks tiimiks Atletico. Ja nüüd minna Reali? Ja arvata, et Atleti fännid ei survesta teda niivõrd, et mehel tekib kiire kahetsus - no kurat pidin ma siia tiimi tulema? Atleti teeb ta elu põrguks.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Madridis sündinud, esimeseks tiimiks Atletico. Ja nüüd minna Reali? Ja arvata, et Atleti fännid ei survesta teda niivõrd, et mehel tekib kiire kahetsus - no kurat pidin ma siia tiimi tulema? Atleti teeb ta elu põrguks.
            Täpselt seda ma pidasin silmas. Aga kui see mõjutaks oluliselt tema otsust, siis need De Gea Reali jutud oleksid ammu juba vaibunud. Pigem on jäänud mulje, et mees ise seda väga hästi ei taju.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Küsin veel korra, et kas Ronaldo viimane aasta tekitas ka räiget sisemist diskomforti kuidagi. Ses mõttes, et arvamust omada muidugi võib igasugust, lihtsalt mõni on kummalisem kui teine.
              Loomulikult ei tekitanud ja oleks sama olukord ronaldoga praegu jätaksin ta kindlasti aastakeseks veel tiimi - iga hinna eest. Minu arust suudab väljakumängija oluliselt rohkem tiimi panust anda kui väravavaht. Ja see võib küll mitte populaarne arvamus, aga de gead on kordades lihtsam asendada. Teiseks Petr on praegu ilmselt saadaval ja minu arust läbi aegade premi üks parimaid väravavahte, kindlasti saab mitu aastat super tööd teha. Valdes pole pikalt mängida saanud ja minu arvates sobib ta varumeheks.

              muidugi ideaalne olukord oleks jätta ta aastaks ja loota, et realikene uue treeneri poolt "korda" tehtaks. Aga siis on see jama, et jaanuaris tehakse juba leping ära äkki.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Täpselt seda ma pidasin silmas. Aga kui see mõjutaks oluliselt tema otsust, siis need De Gea Reali jutud oleksid ammu juba vaibunud. Pigem on jäänud mulje, et mees ise seda väga hästi ei taju.
                Ma vägagi kahtlen selles, et ta vaimne pool nii tugev on ning ta suudab seda kõike ignoreerida. Panustan feilimisele ning palub transferi tagasi ManUsse vms.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Realis saab temast samuti number üks, kas just kindel kuid siiski.
                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    De Gea enda seisukohast.. nii ManU's kui Realis oleks ta valik number üks.
                    Misasja?


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Reali mina ja maailm.. vähemalt investeeritakse saadud raha meeskonda, kedagi ei koti, milline on ostude mõju ManU-le või mõnele teisele suvalisele meeskonnale.
                    Novot. Vaata, meid kotib jälle. Sellepärast tehaksegi teie elu võimalikult raskeks, vähemalt näiliselt on selline mulje jäetud.
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      De Gea tahetakse Ramosega vahetada. Kahtlen, kas Ramos läheb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KarlErik Vaata postitust
                        De Gea tahetakse Ramosega vahetada. Kahtlen, kas Ramos läheb.
                        Ramos teeb Rooneyt.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                          Ramos teeb Rooneyt.
                          Kepib mingit vanamutti ja istutab munnikarvad pähe?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Kepib mingit vanamutti ja istutab munnikarvad pähe?
                            Geniaalne...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Kepib mingit vanamutti ja istutab munnikarvad pähe?
                              Täpselt nii, diil juba pidavat tehtud ka olema. Karvad pidi loovutama Eestist pärit itaalia vuti austaja, baskini kooli lõpetanud keegi kännumees vms oli ja oma muti oli ka nõus välja rentima.
                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                Lingard hoiab Inglismaa U21 edasipääsu võimalused elus. Eile Rootsi vastu lõi pingilt tulles päris kena värava.
                                varupallivarupumpaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X