320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    jah, sest iga suvalise hollandi poisi unistuseks on karjääri lõppu oodata, et saaks siis tagasi vaadata ja mõelda pisarsilmi, et "olen arsenali legend". Vaevalt keegi midagi muud oskaks oma karjäärist tahta.
    Kas arvad, et see ÜKS tiitle(ma ei väida, et see on tühiasi), mille ta Manu (klubi, kes müüs su pm su enda teadmata maha) eest sai toob talle heldimuse hetkel rõõmupisara silma? Kahtlen.

    Olen täiesti nõus, et RvP on varsti lihtsalt üks nimi kuskil protokollis, kes aitas Manul tiiltit võita. Keegi ei meenuta teda kui suurt jalgpallurit. Ja usun, et see kui sind meenutatakse hea sõnaga ja räägitakse oma poegadele/tütardele kui kõva mees sa olid läheb enamusele jalgpalluritele rohkem korda kui üks Premieri vms. tiitel.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Noh, ma ei tea aga mul on tunne, et jalgpalluritele tegelt meeldivad kaks asja: tiitlid ja/või olla armastatud. RvP oli Arsenalis palavalt armastatud aga ta otsustas, et tahab selle armastuse vahetada tiitlite vastu. Sai tiitli. Erilist armastust ManU fännide poolt näha ei ole, nagu Margus ütles. Kui juba hetkel on pigem hea meel, et läks siis paari aasta pärast on täiesti ununenud.
      nõus, aga sa unustad ära, et olla armastatud ei tähenda, et konkreetsele isikule see kuigi palju pinget pakub. Schweini ka chelsea ja terry manu fännide poolt armastatud, eksole...

      Ju RVP-d väga ei kottinud see arsenali fännide poolt armastatud olek ning kottis tiitel rohkem. Sest vaevalt ta ManUsse 28 aastaselt legendi staatuse järele sõitis.

      Ma saan aru, et hapud viinamarjad jne, aga ei maksa ennast/enda klubi nüüd mingi lambi hollandlase jaoks elust suuremaks ka pidada.

      Kommentaar


        Eks raha ka motiveerib...

        Kommentaar


          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
          Kas arvad, et see ÜKS tiitle(ma ei väida, et see on tühiasi), mille ta Manu (klubi, kes müüs su pm su enda teadmata maha) eest sai toob talle heldimuse hetkel rõõmupisara silma? Kahtlen.

          Olen täiesti nõus, et RvP on varsti lihtsalt üks nimi kuskil protokollis, kes aitas Manul tiiltit võita. Keegi ei meenuta teda kui suurt jalgpallurit. Ja usun, et see kui sind meenutatakse hea sõnaga ja räägitakse oma poegadele/tütardele kui kõva mees sa olid läheb enamusele jalgpalluritele rohkem korda kui üks Premieri vms. tiitel.
          kle puhake jalga.

          Saage aru, et kui teda oleks kottinud arsenali legendi staatus rohkem kui see potentsiaalne 1-3 tiitlit (rohkem ta vaevalt neid saada lootis), siis ta oleks jäänud arsenali legendiks. See teadmine, et arsenali fännid teda vihkama hakkab ja ManUs ta vaevalt legendiks saab, oli talle kindlasti otsuse tegemisel teada. Valis tiitli, sai selle, nüüd hea türgis hamami ja kebabi.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Ju RVP-d väga ei kottinud see arsenali fännide poolt armastatud olek ning kottis tiitel rohkem. Sest vaevalt ta ManUsse 28 aastaselt legendi staatuse järele sõitis.
            Just, ning kui ta ise rahul on, siis väga tore. Mu point oligi selles, et vaevalt, et ta ManUga liitudes arvas, et tema saagiks jääb 1 tiitel. Ehk vahtusdiil ei lõppenud ilmselt sellise kasumiga nagu ta algselt lootis.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Valis ka kindlasti raha lisaks võimalikele tiitlitele. Ja jään selle juurde, et reetur sai reeturi palga. Mul ainult hea meel vaadata kuidas ta karjäär lõpu poole allmäge veereb. Samas hakkab ta Türgis väidetavalt teenima 240K nädalas, nii, et väga hull pole

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Just, ning kui ta ise rahul on, siis väga tore. Mu point oligi selles, et vaevalt, et ta ManUga liitudes arvas, et tema saagiks jääb 1 tiitel. Ehk vahtusdiil ei lõppenud ilmselt sellise kasumiga nagu ta algselt lootis.
                Üks tiitel on parem kui 0

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Üks tiitel on parem kui 0
                  Sellise lihtsa matemaatika vastu on raske vaielda

                  Aga küllap saad ise ka aru, et see konkreetne diskussioon käis veidi teistel teemadel

                  Kommentaar


                    lisaks kõigele eelmainitule on Eestile muidugi omane ka see, et mehed, kelle jaoks a***enal on kogu maailma õilsuse kõigutamatu sümbol, teavad alati kõige täpsemini, kuidas keegi teine mõtleb või tunneb, kehtigu see siis mankupedrode või mis tahes muude fännide kohta.

                    Algselt postitas rotherham_red
                    I for one, will be sad to see him go. Was almost the sole reason for us getting 20 and he was a classy guy to boot.
                    Algselt postitas BennyBlanco
                    If he does leave like this it will upset me in a way, how he came in here, the way he spoke, his professionalism, how he talked about wanting to finish his career at United, everything about him the first year or so, one of the best individual seasons from a United player certainly? up there will Cantona 96 for me.

                    In the last couple of years it's all just gone to hell, I feel for his situation, Sir Alex promised him he'd carry on for a few years, already knowing it was to be his last, that's not an excuse for his miserable last couple of years but I just can't shake a lingering note of sympathy for him, wish him the best if he does depart under these circumstances.
                    Algselt postitas goin4glory
                    Thanks for title number 20 RVP, will love him forever and always.
                    Algselt postitas ThanksBoss26
                    He's never really recovered from Fergie retiring. But if it is true, we'll remember him for that first season, in which he was brilliant and by far our best player that year.

                    All the best to him in Turkey if true.
                    Algselt postitas MyOnlySolskjaer
                    I don't feel that loyal to Van Persie, he wasn't exactly one of our own but it was a nice story for our number #20 to win our 20th title. The fact he was bought from a rival and scored a few winners against them made it sweeter. There were a few moments I thought he was going to be on par with a Cantona-esque signing but it wasn't meant to be.

                    Can't complain, 24m for a title which is peanuts in today's market.
                    Algselt postitas Ole's_toe_poke
                    I'll always love RVP for his performances during no. 20.
                    Algselt postitas Chicharo
                    Sad to see RVP go. I think he still could've been imporant part of the squad
                    Algselt postitas ghagua
                    Will be sad to see RvP move on. Still a class striker who suffered because of lack of service.
                    Algselt postitas Robbie Boy
                    One of our departures that I'll genuinely miss. He got an awful time off of a lot of our fans on here over the past two seasons or so, especially when the beloved Welbeck was sold. Good luck to him, but I would have happily kept him.
                    Algselt postitas Spoony
                    Shame it went downhill so quickly for him. Great player, one I wanted at United years before we actually signed him.
                    Algselt postitas Iron Stove
                    I liked him a lot, but it makes sense for him to move on now. Still feels a bit shit, but that's football. Good luck Robin
                    Algselt postitas Djemba-Djemba
                    He was worth the money just to make sure Fergie went out on top.
                    Algselt postitas sandikan
                    phenomenal first season.
                    Last two not that great, but difficult seasons where not many players did stand out.
                    Algselt postitas kotha
                    Sad to see him go.. He got us title 20,he will be remembered fondly by the fans.. Hope he remembers his time with us positively..
                    Algselt postitas Jazz
                    Robin gone
                    Thanks Robin - never forget the 20th.
                    Algselt postitas FromTheBench
                    Thanks for the memories and number 20 Robin.

                    Good luck at Fenerbache.
                    Algselt postitas DarkXAero
                    I was always a big fan of his game, even when he was an arrogant forward with an attitude who played for Arsenal. Him signing for us after that last season he had with Arsenal will always be one of my favorite transfer moves. Even though he had two subpar seasons for us after his great first season, I'm still sad to see him move on. I understand why we have sold him, but if it wasn't for his wages, I felt like he could have stayed here and still be a valuable contributor.
                    redcafe. kõiki van Persie teema 24 lehekülge ei hakanud läbi kopipeistima, algusest viis ja siis viimane, kui asi selge. ning see on praeguse uudise valguses ja on olnud varem seal valdav toon, olen selleks redcafed piisavalt lugenud, et nende sõnade eest täiel määral vastutada.

                    seega fakt: mankufännide enamik jääb teda mäletama kui meest, kes tuli ja tõi endale ja teistele kahekümnenda tiitli. just täpselt tõi, mitte ei teinud davidmayd vms. rohkem kui piisav side.

                    loomulikult on ka neid, kes kiidavad, et õige aeg minna (sama meelt seejuures), aga see on siis ajendatud nendest argumentidest, et palk kõrge, LvG teab paremini jne jne. fännide meelsuse teadasaamiseks soovitakski edaspidi lugeda õigeid fännifoorumeid, mitte tvitterit ega feissbukki, kuhu iga traiinlane jõuab päevas viis tuhat korda fakk ruuni fät pastard kirjutada. see, et arsenali fännid teda palavalt vihkavad, on tuhat protsenti loomulik ja nii peabki, aga samas ei maksa oma tundeid kogu progressiivsemale inimkonnale üle kanda.

                    tl;dr variant:

                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Tõestasid seda, mida ei ole keegi eitanudki, et osad (ma ei tea kui suur osa) manu fänne meenutab teda hea sõnaga nüüd kui ta on väga värskelt klubist lahkud. Olen endiselt aga täiesti veendunud, et mõne aasta pärast, rääkimata 10+ aasta pärast, on ta suhteliselt unustatud mees, kelle nimi Manu-st rääkides kuigi tihti kellelgi keelele ei tule.

                      Ma ei taha väita, et Twitter oleks mingi absoluutse tõe allikas, kaugel sellest, aga, mis püha koht see redcafe-gi on, et selle põhjal sa enamuse Manu fännide arvamust faktina välja tood. Sinna võib ju samamoodi igaüks kirjutada, mida tahab. On üsna kindel väga suur enamus ManU fänne ei külastagi sellist kohta.

                      Ja kes on see "kogu progressiivsem inimkond"? ja kes selle määrab?

                      Kommentaar


                        Mäletage, mäletage! Olen kindel, et tema jääb ka mäletama kuidas kolme aasta jooksul kaks peatreenerit ta reetsid ja kuhugi teise järgu liigasse päevitama saatsid. Edu!
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                          Ma ei taha väita, et Twitter oleks mingi absoluutse tõe allikas, kaugel sellest, aga, mis püha koht see redcafe-gi on, et selle põhjal sa enamuse Manu fännide arvamust faktina välja tood.
                          aga soccerneti foorumi arse fänn või paar - vot see on kristallselge veega tõe allikas!
                          teiste eest ei julge rääkida, aga kui gunnerid enda dekaaditagust tiitlit suudavad mäletada, siis küll RVP&20 ka meelde jäävad.

                          isiklikult on robini tuleku, oleku ja mineku üle hea meel.
                          loodan, et see vahetusdiil tal hinge kraapima ei hakka ja see üks tiitel väheseks ei jäänd, nagu sapisema olekuga neiud enne teadsid välja tuua.
                          teisalt on muidugi hästi, et ta selle ühegi hooaja hullu jõudis panna, sest kildudeks purunemise track record oli ju muljetavaldav. poleks esimene kord ajaloos, kui igivigane, kuid meeletu potentsiaaliga vend stabiilselt alla 30 mängu hooajal saab teha.

                          lahkumise üle ses suhtes hea meel, et veerand milli nädalas on ikka päris krõbe amps ja tulevikkus silmaspidades raske, kuid õige otsus. lisaks olnuks ju ka teistpidi kole kui aastake oleks veel hoitud ning viimane hooaeg olnuks kuningas berbatovi omaga sarnane. iseasi on muidugi türki minemine, oleksin teda hea meelega juves või mujal itaalias näinud: seal oleks ta hea tervise korral ainuüksi kannaga viis väravat paugutanud, sest god knows: kui vana (ükskõik millises särgis) stabiilselt mängida saab/sai, on maailma ladvikusse kuuluv ründaja.

                          kuidas see hollandikeelne tänuavaldus nüüd kõlaski....bergkamp bergkamp, van der sar de boer stam!
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alehis Vaata postitust
                            Võiks mingi 150-200 milkut magama panna ja osta võistkonnale konkreetse selgroo - ühe päris keskkaitsja, keskpooliku ja ründaja. Pluss mõned odavamad mehed muudele positsioonidele. Näiteks Darmiani, ründesse võiks tuua ka ühe vanameistri stiilis Owen. Smalling ja Evans kindlasti seebiks. Kõik noored saavad neist paremini hakkama vajadusel.
                            2/5. isiklikult ääretult kahju, et ülisuure tõenäosusega kaotame Saksa süütuse, aga parem oleks, et ta ei floppa.
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              aga soccerneti foorumi arse fänn või paar - vot see on kristallselge veega tõe allikas!
                              Ma ei ole mitte kunagi mitte kusagil väitnud poole sõnagagi midagi Soccerneti foorumi usaldusväärsuse või mitteusaldusväärsuse kohta.
                              Eks see, kas ja seoses millega Manu fännid 10 aasta pärast RvP-d mäletavad selgub 10 aasta pärast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                                Eks see, kas ja seoses millega Manu fännid 10 aasta pärast RvP-d mäletavad selgub 10 aasta pärast.
                                vähemalt on mankul 10a pärast fännid. arsenali osas võib kahelda
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X