320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alehis Vaata postitust
    vähemalt on mankul 10a pärast fännid. arsenali osas võib kahelda
    Selle peale ei oskagi kohe midagi vastata. Suhtliselt arusaamatu ja absurdne avaldus. Võib olla oli see hoopis nali? Sel juhul pole viga järgmine kord tuleb paremini.

    Kommentaar


      Algselt postitas alehis Vaata postitust
      vähemalt on mankul 10a pärast fännid. arsenali osas võib kahelda
      kamoon. sa suudad paremini. klassika on näiteks see:



      või see



      või noh...tõnkad küll ju.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar




        teema lukku.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Gibbsi pilk ütleb kõik

          Kommentaar


            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Kuule Marv mine potile - seda vana suppi nüüd üles soojendada. Üks asi on RVP klubivahetused ja pallurikarjäär aga miski rahamaia tädi luulusid veel 10 aastat hiljem meenutada on küll bullshit. Vend sai niigi ebaõiglaselt pogris olla juba selle pärast.

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Daily Maili exclusive teatas, et Schneiderlin läbis ka täna medicali. Kahjuks linki pole, saage senikaua ilma hakkama
                  Vana hea Woodward.
                  Pay attention to the manager!

                  Kommentaar


                    Ka Stuart Mathieson säutsus twitteris nõnda. Medical on täna tehtud, et Schneiderlin USA tuurile kaasa ilusti koos teistega saaks.

                    Kommentaar




                      täiesti selline tunne juba, et davai paneme selle hooaja käima. nagu mingi liverpooli fänn. endal ka piinlik.

                      a ei, mingi ründaja ka juurde, habe kuni esimese koolipäevani woodwardi keldrisse kinni ja sõidame.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Ma saan aru, et Fellakast vormitaks ikkagi ründaja.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Ma saan aru, et Fellakast vormitaks ikkagi ründaja.
                          Ise arvan et Carrickust pigem kaitsja.

                          Kommentaar


                            See on tõepoolest naljakas, kuidas Arsenali fännid siin lõplikku ja vankumatut tõde kuulutavad. Kuidas kõikidel ManU fännidel pohhui on ja kuidas RvP pikemaks top4 trofee heitlusesse jäädes oleksid kõik Arsenali fännid oma lastele pannud nimeks Robin (soost sõltumata) ja oma alaseljale tatoveerinud hollandlase nime. Ja kandnud nädal enne ja nädal pärast hollandlase sünnipäeva tema nimega Arsenali särki, kordagi seljast võtmata jnejnejne.

                            Või siis ? Kui oleks lahkumise asemel olnud 2 keskpärast vigastusi täis hooaega ja oleks siis läinud Arsenalist Türki. Siis oleks ka fännid lõpuks olnud "meeh, tubli poiss, andis meile paar-kolm korralikku hooaega. Edu nüüd, ootame uut Henry'd" ...

                            Kommentaar


                              Ründajaid polegi vaja enam ju. Järgmise hooaja filosoofia on 4-6-0.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Planche Vaata postitust
                                Ründajaid polegi vaja enam ju. Järgmise hooaja filosoofia on 4-6-0.
                                umbes nii lähme kõik-see-mees


                                Kommentaar

                                Working...
                                X