320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järgmistel suvekatel teeme ManU tiimi ka.
    slimm.ee

    Kommentaar


      tuurile!

      Lisatud failid

      Kommentaar


        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          kaua hernes puruks on?

          ja kas ta üldse jääb.. või läheb rändama kuskile?

          Kommentaar


            Võib olla hoitakse varuvariandina seniks kuni selge kas mõni suurema kaliibriga ründaja saabub või ei?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas alehis Vaata postitust
              [ATTACH=CONFIG]4193[/ATTACH]
              üks liin on olemas. de gead ei lasta ka eeldatavasti kuhugi. seega 2. nüüd kaitse ja rünne võiks ka mõlemad ühe täienduse saada ja hooaeg alaku. kui sellel hooajal võib veel näha murekohti, siis järgmiseks hooajaks peaks küll sildtreener LvG supersatsi kokku panema. elagu van Gaal!
              Mul ei ole muidugi ühtegi salajast kontaktisikut ManUs ega Realis aga miskipärast olen üsan veendunud, et De Gea mängib järgmisel hooajal Realis mitte ManUs.
              Mulle väga ei meenu, et mõni mängija, keda Realiga tugevalt on seaostatud ja kelle vastu Real ka ametlikult huvi on üles näidanud, oleks sinna mitte läinud.
              Puhtalt minu arvamus

              Kommentaar


                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                  Mul ei ole muidugi ühtegi salajast kontaktisikut ManUs ega Realis aga miskipärast olen üsan veendunud, et De Gea mängib järgmisel hooajal Realis mitte ManUs.
                  Mulle väga ei meenu, et mõni mängija, keda Realiga tugevalt on seaostatud ja kelle vastu Real ka ametlikult huvi on üles näidanud, oleks sinna mitte läinud.
                  Puhtalt minu arvamus
                  Tulid ManU foorumisse, said lõuga nii, et pisarad silmas ja nüüd teatad nagu tubli kutsikas, et (loe: boldina kirjas). Tubli poiss, tee või pai.

                  Aga Schneiderlin, Schweinsteiger head täiendused. Poolväli on ca 8 aastat liikunud hävimise teel. vGaal kahe hooajaga probleemi pmst lahendanud. Paremkaitse loodetavasti ka nüüd korras. Sama lugu, mitu head aastat meie nõrk koht olnud.

                  Kui nüüd De Gea suudaksime kuidagi alles jätta (kahtlane, Valdes jäeti küll koju, kuid Real müüs Casillase, tõenäoliselt Real lendab ulme pakkumisega siiski letti) ja osta ühe keskkaitsja siis võiks täitsa rahul olla.
                  Ründesse isegi vist pole väga täiendusi vaja - 3 ründaja koha peale on meil Di Maria, Januzaj, Depay, Rooney, Hernes, Mata, Young, Wilson. Kuid tõenäoliselt siiski üks ost sinna tuleb.

                  Pekske neid Arsenali jobusid edasi, naljakas töö juures lugeda.
                  Pay attention to the manager!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                    Tulid ManU foorumisse, said lõuga nii, et pisarad silmas ja nüüd teatad nagu tubli kutsikas, et (loe: boldina kirjas). Tubli poiss, tee või pai.
                    Ei ole mul sinusuguse paisid ega kiitusi vaja, et kuskil foorumites arvamusi avaldada
                    "Puhtalt minu arvamus" lisasin just sinusuguste (sõnavõttude põhjal, kas trollijate või lihtsalt madalalaubaliste) pärast, kes hakkavad pasundama kasutades fraase nagu "kõik Arsenali fännid", "kuulutavad absoluutset tõde", "suruvad oma arvamust peale" jne. Aga tore, et saan vähemalt osaline olla sulle nalja pakkumises

                    Ja eks see nö "peksmine" üks osa sellistes foorumites ongi ju, kus mitmete erinevate klubide fännid kokku saavad, nii, et laske aga edasi, sest meie laseme küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Võib olla hoitakse varuvariandina seniks kuni selge kas mõni suurema kaliibriga ründaja saabub või ei?
                      Mul on tunne, et LvG puhul on kaks varianti - kas oled plaanides või ei ole. Varuvariandiks kedagi ei hoita. Ja kuna tundub, et Herneke ei sobi plaanidesse, siis ma usun, et ka on minek. Lihtsalt see vigastus nüüd tegi lahkumise natukene keerulisemaks.

                      Keskvälja täiendused on väga buenos. Sügavust juures. Eks näis, kes hakkavad olema põhimehed ja kes vahetusest kui kõik terved püsivad (kui see ime peaks juhtuma). Nüüd võiks ka keskkaitses ja ründes veel uusi nägusid juurde tuua. Mulle ründe puhul meeldiks seal näha nö puhtaid ründajaid, mitte kedagi ümber treida ehkki see van Gaali lemmiktegevusi vist. Seetõttu vähemasti üks end tõestanud ründaja võiks juures olla. Ja palun ärge Di Mariat maha müüge.

                      RvP minek erilisi emotsioone ei tekitanud. Aga noh, viimane kurbus oli Scholesi pensile minek. Praeguste mängijate puhul on miskipärast see emotsionaalne side raskem tekkima võrreldes nendega, keda nooruses vaadatud sai.

                      Kommentaar


                        Good job, Ed. Viimased üleminekud on tõeline boneri materjal! Hooaeg võiks juba rutem tulla.

                        Kommentaar


                          Manchester United Forever

                          Kommentaar


                            Tribalfootball.com'i asutaja arvamuspostitus.

                            This was the day Ed Woodward earned his stripes at Manchester United.


                            Like rapid fire, United's media team fired out media releases. First it was Bastian Schweinsteiger. A minute later, it was Morgan Schneiderlin. We'd barely had the chance to digest what had arrived when the reactions from Louis van Gaal hit the screen.

                            He wanted 'Basti', just as he wanted Schneiderlin. They were his first-choices - and Woodward delivered.

                            Making it all the more sweet was what was occurring at the other end of town. We all began the morning expecting news out of Manchester City about Raheem Sterling's medical. Yet, it was barely mid-afternoon when Woodward and United had sucked all the oxygen out of the news cycle. City? Sterling? No, the world wanted to know about Schweinsteiger and Schneiderlin.

                            For those still interested, Sterling and Aidy Ward, his agent, were still,... ahh ..., discussing personal terms with City late yesterday.

                            From Woodward's corner, what should be highlighted amongst all the excitement is that Schweinsteiger and Schneiderlin arrive for less than the £49 million City are paying Liverpool for Sterling. And if the fee Woodward has agreed with Southampton for Schneiderlin is closer to £20 million than £25 million, we can add on top of that Matteo Darmian's deal. That's some business from the United exec.

                            The will of the players was important. But Woodward still had to negotiate a minefield to get all three deals over the line - and before this morning's flight to the US.

                            Schneiderlin's relationship with Mauricio Pochettino, the Tottenham manager, and his admiration for Arsene Wenger at Arsenal had to be overcome. In Turin, they're still baffled why no Serie A club came in for Darmian at Torino, where president Urbano Cairo is a notoriously stubborn negotiator. Think Daniel Levy on steroids.

                            But Woodward clinched both deals - and not at prices in the Sterling class.

                            Then there's Schweinsteiger and the politics at Bayern Munich. Karl-Heinz Rummenigge, the club chairman, confirmed the decision to sell Basti on Saturday during their official season opening. The announcement was greeted with boos and jeers from fans inside the Allianz Arena. Basti's exit has left Rummenigge and his board needing to repair a rift with fans. For coach Pep Guardiola, this could be a hopeless task.

                            Jupp Heynckes, Bayern's Treble winning coach, summed things up yesterday: "Especially for the Bayern fans, Bastian is an icon and role model. He did everything for the team, not for himself."

                            Just imagine if Thomas Muller is tempted the same way? Could Rummenigge, so happy to goad and taunt Premier League clubs in recent years, actually survive?

                            Rewind two months and Woodward also played a blinder nicking Memphis Depay away from PSG. Van Gaal had made it clear he wanted the Eredivisie Golden Boot. But a deal with PSV Eindhoven almost collapsed as PSG came forward. But Woodward stepped up and - along with Van Gaal - was able to convince Depay to choose Old Trafford over the bigger earner waiting for him in Paris.

                            Its official: Ed Woodward is now a feared powerbroker in the game.

                            Need further proof? Woodward is even strong-arming Real Madrid over the on-off David de Gea saga.

                            This morning, both Marca and AS are headlining with snaps of Woodward as he demands not just Sergio Ramos in negotiations for De Gea, but also Keylor Navas. 'IT'S TWO FOR ONE' scream the Spanish headlines. Woodward is insisting Real sends United Ramos and Navas for De Gea - with no cash changing hands.

                            Still dealing with the fiasco of Sunday's low-key Iker Casillas farewell, Woodward's demand is the last thing Florentino Perez, the Real president, wants to be reacting to. Suddenly, it's Real Madrid, not United, who are on the back foot.

                            In the space of 72 hours Woodward and Van Gaal has transformed United - on and off the pitch.

                            Bayern have been rocked. Real are rattled. And United, after two years in the wilderness, are behaving like the club with the biggest fanbase in the world.


                            Tundub, et kutt on veidi kallutatud või lihtsalt kergemat sorti Unitedi fänn.
                            Pay attention to the manager!

                            Kommentaar


                              epic story, bro

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                                Mulle väga ei meenu, et mõni mängija, keda Realiga tugevalt on seaostatud ja kelle vastu Real ka ametlikult huvi on üles näidanud, oleks sinna mitte läinud.
                                Puhtalt minu arvamus
                                Ribery, Agüero?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X