320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas arvate, et väravavahti on mõistlik vastu tema tahtmist klubis hoida? Ei saa ju eham garanteerida, et ta 100% annab endast alati.
    Mitte, et see teid huvitama peaks aga mu sisetunne ütleb, et ta ikkagi läheb Reali juba sel suvel Varsti oleme targemad.

    Kommentaar




      Herneeeeees
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
        Kas arvate, et väravavahti on mõistlik vastu tema tahtmist klubis hoida? Ei saa ju eham garanteerida, et ta 100% annab endast alati.
        Mitte, et see teid huvitama peaks aga mu sisetunne ütleb, et ta ikkagi läheb Reali juba sel suvel Varsti oleme targemad.
        Sitta ta läheb ka. DDG üks hooaeg on Mänksile siiski tähtsam kui see 30 milkut vms.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Owen7 Vaata postitust
          Saan aru et oled Reali fänn ning natuke kibestunud, et suvel De Gea siiski ei tule, kuid oleks olukord vastupidine, siis sa mõtleksid teistmoodi. Kui Woody pulti sai, siis üks esimesi põhimõtteid, mille ta edastas, oli see, et mitte staare Hispaaniasse lasta, nagu Ronaldo lasti. Seega tehakse kõik endast olenev, et seda ei juhtuks. Kui läheb tasuta, siis läheb
          Täiega sittusid hinge mulle nüüd, wow, kibestunud. Ma isiklikult olen pikemat aega väitnud seda, et enne uue väravavahi ostmist võiks anda olemasoleva(te)le võimalus. Mina kahjuks või õnneks klubi ei juhi (igaks juhuks mainin ära), seega pole DDG ost minu plaan. Erinevatest allikatest tulnud juttude põhjal tahab Real De Gead ja De Gea Reali, muu polegi antud kontekstis minu jaoks oluline. Igatahes, põhjendasin juba ära, miks minu arust ei ole antud lahendus ManU jaoks mõistlik. Ükskõik kui professionaalne DDG on, kui ta ikka Reali tahab, siis on tõenäoline, et tema performanss mingil määral kannatab.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Täiega sittusid hinge mulle nüüd, wow, kibestunud. Ma isiklikult olen pikemat aega väitnud seda, et enne uue väravavahi ostmist võiks anda olemasoleva(te)le võimalus. Mina kahjuks või õnneks klubi ei juhi (igaks juhuks mainin ära), seega pole DDG ost minu plaan. Erinevatest allikatest tulnud juttude põhjal tahab Real De Gead ja De Gea Reali, muu polegi antud kontekstis minu jaoks oluline. Igatahes, põhjendasin juba ära, miks minu arust ei ole antud lahendus ManU jaoks mõistlik. Ükskõik kui professionaalne DDG on, kui ta ikka Reali tahab, siis on tõenäoline, et tema performanss mingil määral kannatab.
            Pmst kui manu peaks cli finaali saama, siis ta finaalis ei viitsi palli järgi hüpata, sest tahaks sooja koju tagasi? Selve.
            Ükskõik kelle vastu mängitakse annab de gea endast ikka 100% olgu kasvõi juba realiga lepingud tehtud, mitte mingit põhjust pole miks ta 'performanss' langema peaks.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              See on minu meelest ikka täitsa loll jutt, et "jah, tahab sinna, ei lasta ja nüüd ei anna endast parimat". Miks peaks hüpoteetiline uus klubi üldse mehest huvitatud olema kui näevad, et väljakul ludri ja loid? Ja nagu van Gaal on öelnud: “He is a very professional player and he shows fantastic attitude."

              Kommentaar


                kutt võiks teha veits siukse suarezeliku pulli, et teeb jaanuaris lepingu, mille release clause on see manu tahetud 30.5 või mis iganes miljonit, suvel real triggerdab selle ja vsjo.
                reali poolt see praegune ohkimine on küll pigem mingi põhimõtteline vägikaikanuss kui midagi muud (nagu ka manku ramose jonn). ei hakka lisamagi, et poiss on järgmised 10a siiski maailma parim kiiper.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Küll jah Real on kindlasti sillas järgmisel aastal mingi jonnipunnist väravavahi peale, kes mängib nii nagu tuju on. Katsuks natukenegi terve mõistuse juurde jääda oma teooriate genereerimisel.

                  Ja üldiselt muidugi selle absurdse teema kokkuvõtteks kaks sõna, mida olen siin varemgi öelnud - Cristiano Ronaldo.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    See on minu meelest ikka täitsa loll jutt, et "jah, tahab sinna, ei lasta ja nüüd ei anna endast parimat". Miks peaks hüpoteetiline uus klubi üldse mehest huvitatud olema kui näevad, et väljakul ludri ja loid? Ja nagu van Gaal on öelnud: “He is a very professional player and he shows fantastic attitude."
                    Miks on vaja teha mingeid ajuvabasid liialdusi (sama ka Linnupoja, aga sealt midagi paremat ei oota nagunii)? Kas (funktsionaalne) lugemine on siis tõesti nii keeruline? Mitte keegi pole väitnud, et DDG lõpetab mängimise ära, kui Reali ei saa. Kui see üleminekuteema De Geat ennast ei mõjuta, väga tore. Enda arust kribasin vaid seda, et kui mees ise Reali minna tahab (nagu igasugu sõnavõttudest paistab), siis (soovimata laskuda psühholoogia-alastesse vaidlustesse) mingisugune mõju sellel ilmselt on.

                    Vägikaikajutud ... Real ostis juba Kiko Casilla, seega on nendepoolne valik oodata see aasta ja siis maksta mingi kopikas DDG-le, selle asemel, et 50 või mitu iganes milkut ManU tegelased loodavad saada välja käia. Tundub ju loogiline, vahet pole, kas "müüjaks" on ManU või mõni teine klubi. Ramose siia kaasamine tundub loogiline, arvestades, et ManU vajab keskkaitsjat ja liikusid jutud Ramose Realist lahkumisest.

                    EDIT: Kamoon, vincent, võiks ju siis vähemalt isegi lugeda, mida tegelikult on öeldud. Üks lammas määgib ees ja teised karjaga tagant järele. Oh well...

                    Kommentaar


                      Kamoon kamoon, aga mida sa siis täpsemalt öelda tahad selle jutuga, et "performanss kannatab" ja "motivatsioon langeb"? Mõjutab mängu või ei mõjuta, otsusta ära ükskord. Mingi psühholoogiline nihe võib loomulikult olla, aga kui sa samas naerad välja jutu sellest, et ta kuidagi kehvemini mängima hakkaks, siis see ju tähendab, et olgu mis on, platsil see välja ei paista. Miks see peaks siis mankut või mankufänne kuidagi kottima, mis tema hinges täpsemalt toimub. Mul näiteks ja tõenäoliselt ka Woodwardil või van Gaalil on jumala ükskõik, mitmel õhtul ta järgmise hooaja jooksul kodus patja nutab, tähtis on see, mida ta platsil teeb.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Kamoon kamoon, aga mida sa siis täpsemalt öelda tahad selle jutuga, et "performanss kannatab" ja "motivatsioon langeb"? Mõjutab mängu või ei mõjuta, otsusta ära ükskord. Mingi psühholoogiline nihe võib loomulikult olla, aga kui sa samas naerad välja jutu sellest, et ta kuidagi kehvemini mängima hakkaks, siis see ju tähendab, et olgu mis on, platsil see välja ei paista. Miks see peaks siis mankut või mankufänne kuidagi kottima, mis tema hinges täpsemalt toimub. Mul näiteks ja tõenäoliselt ka Woodwardil või van Gaalil on jumala ükskõik, mitmel õhtul ta järgmise hooaja jooksul kodus patja nutab, tähtis on see, mida ta platsil teeb.
                        Endiselt, võiks ju proovida natukenegi lugeda, ei saa ju ometi nii raske olla. Enda arust ei väitnud üheselt, et tema esituste kvaliteet suuremal või vähemal määral langeb (ei väitnud ka vastupidist), mõte oli vaid mainida antud nähtuse esinemise võimalikkust, mida võiks/peaks kaaluma müümise/mitte müümise mõttes. Võib-olla alahindan tänapäeva jalgpallurite professionaalsust, võib-olla mitte. Välja naersin vaid selle liialduse, mis siin paari kodaniku poolt sai tehtud, justkui oleks ma öelnud, et DDG kusagil CLi finaalis midagi tõrjumata jätaks või midagi sellist. Ma ei näe, et minu poolt postitatu oleks niivõrd segaselt üles täheldatud.

                        Kommentaar


                          mis taidlemine see käib siin. RealFan, palun püsi hispaania alafoorumis ja ära käi Reali fännide head nime siin häbistamas. minule endale sobib väga hästi 1a veel De Gead oodata kui ta mitte millegi eest siis tulema peaks. Realil hetkel 2 väravavahti olemas kes on mõlemad upgrade Casillasele, asjad on ülesmäge liikunud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Ükskõik kui professionaalne DDG on, kui ta ikka Reali tahab, siis on tõenäoline, et tema performanss mingil määral kannatab.
                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Enda arust ei väitnud üheselt, et tema esituste kvaliteet suuremal või vähemal määral langeb (ei väitnud ka vastupidist), mõte oli vaid mainida antud nähtuse esinemise võimalikkust, mida võiks/peaks kaaluma müümise/mitte müümise mõttes.
                            Aina naljakamaks läheb. Lugemise õppimist võiks ideaalis alustada ikka iseenda postitustest.

                            Ja esineda "võib" igasuguseid nähtusi, mõni mees on võib-olla üldse mõtetega kuskil õllekannu või õhtuse kepi või huiteabmille juures hoopis. Teoorias ju täitsa tõenäoline eksole. Et siis igaks juhuks ei pane platsile ja ei sõlmi lepingut ka? Sest noh, võib-olla, et äkki.

                            Aga hästi lühidalt veel korra - üle-võlli-irooniaga püüti mõista anda, et selline asi võib mõjutada, aga vaevalt see tema mängus kajastub. Ja kui imekombel kajastubki, siis küll LvG ta pingile istutab. Täielik pseudoprobleem välja mõeldud.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Miks on vaja teha mingeid ajuvabasid liialdusi (sama ka Linnupoja, aga sealt midagi paremat ei oota nagunii)? Kas (funktsionaalne) lugemine on siis tõesti nii keeruline? Mitte keegi pole väitnud, et DDG lõpetab mängimise ära, kui Reali ei saa. Kui see üleminekuteema De Geat ennast ei mõjuta, väga tore. Enda arust kribasin vaid seda, et kui mees ise Reali minna tahab (nagu igasugu sõnavõttudest paistab), siis (soovimata laskuda psühholoogia-alastesse vaidlustesse) mingisugune mõju sellel ilmselt on.


                              EDIT: Kamoon, vincent, võiks ju siis vähemalt isegi lugeda, mida tegelikult on öeldud. Üks lammas määgib ees ja teised karjaga tagant järele. Oh well...
                              "Ükskõik kui professionaalne DDG on, kui ta ikka Reali tahab, siis on tõenäoline, et tema performanss mingil määral kannatab."

                              Kuna sa oled ilmselt nii loll, et ei saa aru, et see on sinu eelmine postitus siin teemas, siis igaksjuhuks mainin ära.

                              Nüüd võid üks tükk aega mõelda, et kas need jutud räägivad üksteisele vastu või ei.

                              Ilmselt on sul nagu nii mõnelgi teisel lihtsalt ego probleemid, pole hullu küll sellest välja kasvad >> (sama ka Linnupoja, aga sealt midagi paremat ei oota nagunii)


                              Edit: internet viskas vempu ja ei näinud uusi postitusi kus see juba kokku võetud oli.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Aina naljakamaks läheb. Lugemise õppimist võiks ideaalis alustada ikka iseenda postitustest.

                                Ja esineda "võib" igasuguseid nähtusi, mõni mees on võib-olla üldse mõtetega kuskil õllekannu või õhtuse kepi või huiteabmille juures hoopis. Teoorias ju täitsa tõenäoline eksole. Et siis igaks juhuks ei pane platsile ja ei sõlmi lepingut ka? Sest noh, võib-olla, et äkki.

                                Aga hästi lühidalt veel korra - üle-võlli-irooniaga püüti mõista anda, et selline asi võib mõjutada, aga vaevalt see tema mängus kajastub. Ja kui imekombel kajastubki, siis küll LvG ta pingile istutab. Täielik pseudoprobleem välja mõeldud.
                                Tõenäoline on üsna selges eesti keeles kirjas ju... või? Kas me peame nüüd hakkama vaidlema, mida tähendab antud omadussõna sinu jaoks, minu jaoks ning siis võtma ette ÕSi ja vaatama, kellel on õigus? Tõesti ei saa kuidagi ilma? Ei näe vajadust iga rea järele lisada "minu arvates", kui see juhuslikult probleeme valmistab.

                                Igatahes, päevakorras olev punkt sinu arvates ei avalda mõju platsil, minu arvates võib avaldada. Lõplikku vastust teab ilmselt vaid DDG ise. Kogu jutu mõte ise on nagunii juba ammu kaduma läinud, seega pole vist väga mõtet seda katkist plaati edasi kerida. Arvasin, et vaid Barca teemas lahendatakse asjad antud moel. Auväärne ~3,5/10-st suurepärase teise lõigu eest, kiidan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X