320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mine võtad nüüd kinni. Eelmine hooaeg ei olnud Herneke piisavalt hea. Nüüd kui RvP ja Falcao (kes mõlemad osutusid pettumuseks lõppenud hooaeg) on läinud, siis järsku on tal jälle võimalus. Ehk kui RvP ja Falcao oleks jäänud, siis ei oleks tal võimalust tekkinud? Ehk kas ta nüüd siis järksu on piisavalt hea?

    Võimaluse andmise vastu ei ole mul midagi, aga ma oleks siiski oodanud mingit täiendust sinna ettepoole. Aega küll veel on ja kui Herneke ei suuda van Gaali veenda, on veel aega (ma eeldan, et Hernekese võimalus end näidata ja akna lõpu vahel jääb mingi periood), aga siiski.

    Edit: Hästi, mu hirmudele on vastatud Also Chicharito and maybe Wilson and maybe there comes a surprise. It’s a process. I’m not worried about that position

    Edit1: Ah jaa, jumala eest, et see pole Pedro! Ma loodan, et see on mingi meedia väljamõeldis.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Igatahes, põhjendasin juba ära, miks minu arust ei ole antud lahendus ManU jaoks mõistlik. Ükskõik kui professionaalne DDG on, kui ta ikka Reali tahab, siis on tõenäoline, et tema performanss mingil määral kannatab.
      Ei tea, miks mul täna üldse viitsimist on, aga täiesti konkreetne jutt ju. Sa ütlesid, et tõenäoliselt avaldab mõju platsil, manku peaks kaaluma jne. "Ükskõik kui" on väga konkreetne sõnakasutus siinkohal. Teised seepeale arvasid vähe otsekohase sõnastusega, et sitta ta nüüd märkimisväärsel moel midagi avaldab ja mida seal ikka kaaluda. Selle peale tuli suunamuutus, et noh tõenäoliselt võib-olla äkki avaldab mõju ja ega sa polegi midagi konkreetselt väitnud. Juhiti tähelepanu kergele vastuolule, siis tuli jälle, et teoreetiliselt-tõenäoliselt... aga noh tegelikult sinu arust ikka avaldab mõju küll. Sorri, aga see ju kisub veidi skisofreeniliseks ära juba.

      Plaadi kerimise osas muidu nõus ja punkt ka siitpoolt. Mitte midagi isiklikku seejuures, rõhutan. Ajas muigama lihtsalt.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Pigem on õhus muu küsimus - kas LVG "surprise" ründajate osas tähendab: 20-väravalise ründaja ostmist; Depay vangerdamist Rooney kohale; Wilsoni tihedamat kasutamist tipuründajana või mitte miskit eelmainitutest.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Pigem on õhus muu küsimus - kas LVG "surprise" ründajate osas tähendab: 20-väravalise ründaja ostmist; Depay vangerdamist Rooney kohale; Wilsoni tihedamat kasutamist tipuründajana või mitte miskit eelmainitutest.


          "üllatuse" all mõeldakse vist G. Bale'i
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            ei üllatus ongi see
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Keylor Navas has been handed the number one jersey at Real Madrid for next season, adding further weight to the claim that the La Liga giants will not be moving for David De Gea this summer.
              Pay attention to the manager!

              Kommentaar


                huvitav otsus, sest kui tõesti nähakse järgmisest aastast de gead enda number ühena, siis miks nii nüüd sai
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Nagu Luke Shaw ütles siis, Tank.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    LVG on liiga haige vend



                    Küsimus : ''Wayne Rooney is going to play in testimonial, he might get injured, is it a problem for you?''

                    LvG :''he might also fall down from stairs...that is my answer''

                    Aga tundub, et mehel oli kuidagi paha tuju, mis lisab alat veidi vürtsi pressikatele.
                    Pay attention to the manager!

                    Kommentaar


                      Kas keskväli veidi ülerahvastatud pole? Okei 2 meest on väga suured sõbrad vigastustega, aga suurem probleem pigem see, et kõik 6 põhikeskvälja meest on pingil olemiseks liiga head. Minu loogika ütleks, et keegi peaks lahkuma, ainuke kes lahkuda võiks, on Fellaini. Kohe üldse ei meeldi sellinne ülerahvastatus, sellepärast ei saagi Pogbad ja Januzaj jne piisavalt võimalust.

                      Ehk miks oli vaja osta kaks meest keskväljale kui teised positsioonid vajaks rohkem täiendust ja mängija lisandumine võiks võrduda ka siis kellegi lahkumisega. Ehk keskkaitsja lisandumisel võiks 2 meest sealt maha müüa. Muidugi aega veel on ja ma kahtlen, et hooajale minnakse peale 30 hea mängijaga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Kas keskväli veidi ülerahvastatud pole? Okei 2 meest on väga suured sõbrad vigastustega, aga suurem probleem pigem see, et kõik 6 põhikeskvälja meest on pingil olemiseks liiga head. Minu loogika ütleks, et keegi peaks lahkuma, ainuke kes lahkuda võiks, on Fellaini. Kohe üldse ei meeldi sellinne ülerahvastatus, sellepärast ei saagi Pogbad ja Januzaj jne piisavalt võimalust.

                        Ehk miks oli vaja osta kaks meest keskväljale kui teised positsioonid vajaks rohkem täiendust ja mängija lisandumine võiks võrduda ka siis kellegi lahkumisega. Ehk keskkaitsja lisandumisel võiks 2 meest sealt maha müüa. Muidugi aega veel on ja ma kahtlen, et hooajale minnakse peale 30 hea mängijaga.
                        Kus sa seda ülerahvastatust näed 4-3-3 formatsiooni korral?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Kus sa seda ülerahvastatust näed 4-3-3 formatsiooni korral?
                          Kuidas see 4-3-3 siis välja näeb? Depay, Young, Januzaj, Mata, Valencia, Young, Di Maria, Lingard siis kahe koha peale hetkel? No Valenciat ei taha keegi enam poolikus näha, juhul kui 2-3 meest laenule või maha müükse on okei jah. Mis Perreirast saa? Kahju, et talle võimalust ei anta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                            LVG on liiga haige vend



                            Küsimus : ''Wayne Rooney is going to play in testimonial, he might get injured, is it a problem for you?''

                            LvG :''he might also fall down from stairs...that is my answer''

                            Aga tundub, et mehel oli kuidagi paha tuju, mis lisab alat veidi vürtsi pressikatele.
                            Ei tööta
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar




                              lisaks on vahepeal märkamatult ostetud Mike Smalling.

                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Ei tööta
                                Kahjuks on netipolitsei selle jõudnud maha võtta, aga vince lisas mõned highlightid. Nagu ütlesin, oli mehel üsna paha tuju, mis küll muutus veidi paremaks kui teatas, et härra Mike Smalling on kolmas kapten järjekorras Rooney ja Carricku järel.
                                ''Mike'' ei toibunud sellest järgneva paari-kolme minuti järel ja oli kergelt öeldes roosa.
                                Kui Smalling on nüüdseks aru saanud, mida tähendab LvG philosophy ja mis on karistuseks, kui seda ei järgi, siis homseks on nimi muudetud!

                                edit : ka vincenti postituses olev ling ära häkitud. siit näeb Mike etteastet
                                There's no questioning his managerial nous, but it must be said Louis van Gaal is terrible with names after calling Chris Smalling 'Mike' in a pre-season press conference in America.
                                Pay attention to the manager!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X