320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei, lihtsalt iga sakslase nägemine võistkonnas on piin, samuti ka aastaid vihatud klouni võimalik ületulek enda pooldatud tiimi. Pedro tõenäoliselt murraks dive'ide peale ka oma jalaluud ära, ta ei peaks isegi reaalselt pihta saama.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
      Liiguvad jutud, et see "salajane ründaja", keda LVG osta tahab on Llorente. Ei julge väita, et see ka tõele vastab aga kui vastab siis usun, et enamus Manu fänne oleks pettunud. Mitte, et Llorente oleks kehv ründaja aga ilmselt loodetakse/loodeti kedagi hoopis kõvemat.

      Või kuidas?
      Manchester Evening News on mõned võimalikud üllatusnimed kirja pannud – Ibrahimovic, Higuain, Llorente, Lacazette, Huntelaar, Hulk (minu isiklik lemmik). Tundub suhteliselt lambinimekiri, aga üllatus oleks enamike korral garanteeritud. Viimaseid kõlakaid on ka müstiline 100 mEUR Mülleri eest.

      Uue superründaja tulekul ma arvan, et lahkuja võiks olla nt Herneke. Võttes arvesse võimalike formatsioonidena 4-3-3 või 4-2-3-1, siis need pigem eeldavad ühe puhta ründaja mängitamist. Ja Herneke oleks sel juhul kolmas mees ründevalikus ja pigem vast pääseks League Cup-is ja FA Cupis platsile? Kui see oleks nii ja see teda rahuldaks, siis vast jääb, muul juhul võiks ju edasi liikuda.

      Kommentaar


        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        Llorente oleks rets pettumus, sest ta on lihtsalt nii aeglane. Aga ega Juventus vast ei tahaks temast hetkel lahti saada niiehknaa.
        Juve tõi sel suvel juurde Mandzukici ja Zaza. Lisaks on varasemast juba Morata. Et Juvel suurt huvi Llorentet kinni hoida ei tohiks olla.

        Kommentaar


          Reece James müüdi Wiganisse. Whaaat
          varupallivarupumpaja

          Kommentaar


            Memphis 35 mindiga kaks väravat juba! ManU näitas eelmise hooaja preseasonil ka head mängu. Liiga algus oli aga kahvatu. Seekord paremini?

            Kommentaar


              Värava lõi siiski Mata
              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Memphis 35 mindiga kaks väravat juba! ManU näitas eelmise hooaja preseasonil ka head mängu. Liiga algus oli aga kahvatu. Seekord paremini?

              Kommentaar


                Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                Manchester Evening News on mõned võimalikud üllatusnimed kirja pannud – Ibrahimovic, Higuain, Llorente, Lacazette, Huntelaar, Hulk (minu isiklik lemmik). Tundub suhteliselt lambinimekiri, aga üllatus oleks enamike korral garanteeritud. Viimaseid kõlakaid on ka müstiline 100 mEUR Mülleri eest.

                Uue superründaja tulekul ma arvan, et lahkuja võiks olla nt Herneke. Võttes arvesse võimalike formatsioonidena 4-3-3 või 4-2-3-1, siis need pigem eeldavad ühe puhta ründaja mängitamist. Ja Herneke oleks sel juhul kolmas mees ründevalikus ja pigem vast pääseks League Cup-is ja FA Cupis platsile? Kui see oleks nii ja see teda rahuldaks, siis vast jääb, muul juhul võiks ju edasi liikuda.
                Igasugused tuuakse välja aga hetkel germaanias suurimad kulutulena liikuvad jutud unustatakse.


                Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.

                Pay attention to the manager!

                Kommentaar




                  Rio sõnum de heale
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                    Reece James müüdi Wiganisse. Whaaat
                    Üllatus. Tundus olevat üsna perspektiivikas noor olevat seal vasakkaitse kohal, paistis silma eelmisel tuuril. Samas... ma teda hooajal ei näinud.

                    Pedro ruumorist. Jumala eest mitte. Üks kuradi murunussija juba on meeskonnas (Di Maria) ja temast piisab. Las püherdab, seal Hispaania soojal ja pehmel murul edasi.

                    100m numbrit Mülleri eest? Ma ei usu seda kõlakat kuidagi. Kuigi oleks money well spent.

                    Algselt postitas RVN Vaata postitust
                    Pohhui, et James mängis eelmisel tuuril vasakul
                    Parandatud. Keelevääratus. Mõtled tomato, kirjutad potato noh. Pohhui, said ära panna - palju õnne.

                    Kommentaar


                      mida te vingute Pedro üle. tegemist on kõvema mängijaga kui ükski mängija teie meeskonnas. vend on CL finaale võitnud ja CL finaalis värava löönud. vend alustas MM'i finaali ja tuli maailmameistriks. euroopa meister ja mida kõike veel. tüübil on suurte mängude kogemus! tüüp on mänginud sitaks suuri finaale ja need võitnud! tüüp mängis alles mõni kuu tagasi CL finaalis. vot selline vend oleks tulemas. kui te oma manu tiimi peale kõik vennad kokku paneks ka siis ei saaks nii kõvat venda kui Pedro on

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                        Igasugused tuuakse välja aga hetkel germaanias suurimad kulutulena liikuvad jutud unustatakse.


                        Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.

                        http://metro.co.uk/2015/07/21/manche...ement-5305914/
                        Ma ei taha teada ka, mis Bayerni fännid teeksid, kui ühel suvel müüdaks maha 2 täielikku klubiikooni ja veel mõlemad Unitedisse. Hala on juba üleval, et Bayern kaotab oma Saksa identiteeti(Kroos, Basti) ja no Müllerist peetakse, põhjusega, räigelt lugu ja pole veel näinud foorumis, et keegi oleks nõus ta isegi sellise summa eest ära laskma ning ka mina ei ole nõus. Let's hope it's bs.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Ma ei taha teada ka, mis Bayerni fännid teeksid, kui ühel suvel müüdaks maha 2 täielikku klubiikooni ja veel mõlemad Unitedisse. Hala on juba üleval, et Bayern kaotab oma Saksa identiteeti(Kroos, Basti) ja no Müllerist peetakse, põhjusega, räigelt lugu ja pole veel näinud foorumis, et keegi oleks nõus ta isegi sellise summa eest ära laskma ning ka mina ei ole nõus. Let's hope it's bs.
                          Tuttav sakslane Baierimaal ütles, et kõik fännid pidid igatahes paanikas olema. Bild ja teised pidid seda juba teist päeva rämedalt reportima, et 100 miljonit eurot.


                          11:44

                          UNITED'S MYSTERY STRIKER

                          The "secret striker" Manchester United coach Louis van Gaal is after is Bayern Munich forward Thomas Muller, claim Bild.

                          And the German sports daily say the Red Devils are preparing a £70m offer for the player.

                          edit: ütlen enda arvamuse ka, tõenäoliselt seda ei juhtu. Ei juhtu juba seetõttu, et Bayern ei saa näidata kuidas neile nõnda takka pannakse. Küll aga pidavat olema probleemiks see, et Müller on aeglane ja ei sobi mitte kuidagi Guardiola taktikaga ja Guardiola pidavat jubedalt oma tiki-takast kinni hoidma.
                          Pay attention to the manager!

                          Kommentaar


                            Ütlen vaid seda, et Schneiderlin on kuradima hea!

                            Kommentaar


                              Positiivse poole pealt peab ütlema, et Darmian ja Shaw äärtel on kuramuse head, aga...filosoof katsetab nüüd 4-4-1-1 formatsiooni, kui tegelikult oleks mansat piisavalt, et korralik 4-3-3 tööle panna. Miks?

                              No ja muidugi Januzaj tõmbas viimase esitusega küll korralikult vett kaela endale.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                                Üllatus. Tundus olevat üsna perspektiivikas noor olevat seal paremkaitse kohal, paistis silma eelmisel tuuril. Samas... ma teda hooajal ei näinud.

                                Pedro ruumorist. Jumala eest mitte. Üks kuradi murunussija juba on meeskonnas (Di Maria) ja temast piisab. Las püherdab, seal Hispaania soojal ja pehmel murul edasi.

                                100m numbrit Mülleri eest? Ma ei usu seda kõlakat kuidagi. Kuigi oleks money well spent.
                                Pohhui, et James mängis eelmisel tuuril vasakul
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X