320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pedro on minuarust väga hea mängija , kes pole lihtsalt reaalset võimalust saanud. Midagi Messi ja Neymari vahepealset

    Kommentaar


      Vote for Pedro!

      Kommentaar


        Pole võimalust saanud? Eelmine hooaeg 35 mängu 1600 minutit, 6 väravat. Arvestades, et barcelona kes taob 100+ väravat hooaja kohta on see imo suht blah.
        Messi ja neymariga võrdlemine on väga huvitav
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          eelmine hooaeg siiski keskmiselt alla 45 minuti mängu kohta. Eelneva kahega võrdlemisel pidasin siis silmas tema stiili

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Võrrelda võibkasvõi ronaldot ja neemelo härrat, aga vastust ma ikka ei saanud sult, minu arust on nad suht samasse auku mängijad, aga üks kukub rohkem kui teine. Ja kui suurklubi on sinujaoks derby county siis vb tõesti enamustes oleks põhis. Premi top4. Ei oleks ta üheski meeskonnas põhis.
            Ok, lihtne vastus on see, et Barca karjääri põhjal Pedro on parem kui Sanchez.. Kui arvad, et londonlased tegid eelmine suvi hea diili Alexise ostuga, siis Pedro soetamine oleks no brainer. Seda teab ka van Gaal ning seepärast suure tõenäosusega makstakse ka soodus klausel (klubi vastutulek) 30m euri välja, sest olgem ausad, Barcal hetkel tuleb uueks hooajaks B meeskonnast üles mehi, kes vajavad neid vahetusmehe minuteid rohkem kui Pedrito.

            Top 4 meeskondades ei mahuks alg 11-sse? Nimeta palun mulle need mängijad, kes nendes meeskondades äärtel on sedavõrd kõvad, et Pedro neid pingile ei mängiks? Hinnalipik pole oluline
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Kui midagi arusaamatuks jäi siis las ma selgitan - kõik Barca pingimehed oleks igas muus klubis algrivi mehed, kuna Barca on kõige kõvem sats maailmas. Ja kui Barca müüb oma pingimehi, siis teevad nad seda sellepärast, et kolmandasse liigasse kukkunud Barca Bs on isegi veel kõvemad mehed neid kohti kohe-kohe üle võtmas. Mes Que Un Club!
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Kui midagi arusaamatuks jäi siis las ma selgitan - kõik Barca pingimehed oleks igas muus klubis algrivi mehed, kuna Barca on kõige kõvem sats maailmas. Ja kui Barca müüb oma pingimehi, siis teevad nad seda sellepärast, et kolmandasse liigasse kukkunud Barca Bs on isegi veel kõvemad mehed neid kohti kohe-kohe üle võtmas. Mes Que Un Club!
                Mis iganes sind hammustas, äkki kratsid ära korraga. Tegelik vastus on võlusõna buyout, kuna pedro uuendas lepingut just. Selleta teda lihtsalt ei müüda kui just mees ise ei palu ning sellekohane meestevaheline kokkulepe oli lepingu pikendamisel. Kogu lugu.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Ääretult kahetsusväärne lugu, kui maailma kõige vägevamat võistkonda seostatakse kahe kõige suurema jobuga - Pedro ja Mülleriga.
                  PS löögu kas või 40 väravat järgmine hooaeg, ma pole ostuga ikka rahul. Pedro-sugused seebix!
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Ok, lihtne vastus on see, et Barca karjääri põhjal Pedro on parem kui Sanchez.. Kui arvad, et londonlased tegid eelmine suvi hea diili Alexise ostuga, siis Pedro soetamine oleks no brainer. Seda teab ka van Gaal ning seepärast suure tõenäosusega makstakse ka soodus klausel (klubi vastutulek) 30m euri välja, sest olgem ausad, Barcal hetkel tuleb uueks hooajaks B meeskonnast üles mehi, kes vajavad neid vahetusmehe minuteid rohkem kui Pedrito.

                    Top 4 meeskondades ei mahuks alg 11-sse? Nimeta palun mulle need mängijad, kes nendes meeskondades äärtel on sedavõrd kõvad, et Pedro neid pingile ei mängiks? Hinnalipik pole oluline
                    Viimane hooaeg barcas sanchez 34 mängu 19 väravat, pedro minu silmis kordi halvem mees.
                    Ei ole vaja nimetadagi, üheski ei saa põhisse, kui nimesid vaja vaata kes neil olid eelmine hooaeg satsis.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Pedro? Ei, aitäh. Või siis vähe moodsamas sõnavaras ijuuuuuu!
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Ei taha Pedrot? Ta oleks teie hädise tiimi üks parimatest mängijatest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                          Ei taha Pedrot? Ta oleks teie hädise tiimi üks parimatest mängijatest.
                          Mis on lpooli ja mänksi vahe? Mänks saab Pedrole ei öelda, aga Pedro ütles lpoolile ei.
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Püüa olla, manku kapifänn. Ftorresest võiks ju mitte välja teha?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Oleks selle Pedroga tegu, kes 2011 Utd vastu CL finaalis mängis, oleks otsus no-brainer. Mängijal klassi on kindlasti. Iseasi, mis vorm ja tase tal praegu on. Pole kaua Barcelona mänge jälginud.
                              Mülleri puhul oleks ka täielik no-brainer. Kui mees oleks saadaval, võtaks pikemalt mõtlemata meeskonda.
                              Mind see teesklemine nii väga ei häiri. Nagu meie mängijad ei teeskleks ja ei püherdaks murul eksole. Ning ülihea sakslase puhul ei häiri ka tema rahvus ja tõsiasi, et igas mängus olen tema meeskonna, olgu siis Bayern või rahvuskoondis, vastu pöialt hoidnud.
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Mis on lpooli ja mänksi vahe? Mänks saab Pedrole ei öelda, aga Pedro ütles lpoolile ei.
                                rip liverpool

                                selle lausega öeldi kõik ära kah.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X