320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teil on juba Rooney olemas ju.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar




      Blind jälle keskkaitsesse istutatud.

      Kommentaar


        Kõik Liverpooli 'fännid' osalesid eksperimendis?
        Pay attention to the manager!

        Kommentaar


          Võiks nende nelja mängu põhjal nüüd veidi aimu olla, et mida oodata, aga tegelikult ei saa ikka filosoofist midagi aru.

          Kinnisidee on Memphisest nr.10 välja treida. No ei mõista.
          Olemas on Mata, Herrera ja Fellaini, kes võiksid toda positsiooni mängida. Nende mängude põhjal läks Memphis ikka pildist päris palju kaduma ja teada on, et kuti leib on vasakul äärel. A no vasakul on Young, keda platsilt ära võtta lihtsalt sellepärast, et Memphis vajab mänguaega, on ka nadi. Young on nõus läbi klaasikildude roomama ja linnusitta sööma, et ükskõik, mis positsioonil Unitedi eest mängida...

          Oleks tahtnud näha Schneidi ja Herrera paari keskel, sest hetkel jääb viimases kolmandikus kas sööt või löök koguaeg puudu, mida Herrera juurde annaks. Lisaks olen skeptiline, kas Blind koljatite nagu Benteke ja Costa vastu veidi pisikeseks ei jää keskkaitses.

          Ühesõnaga kahesõnaga: mäletame, kuidas kõikvõimas 3-5-2 peldikupotist alla lasti eelmise hooaja alguses, seega hui saabki hetkel mingit adekvaatset pilti ta plaanide kohta.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Ma võtaks natuke lühemalt kokku, et sack van Gaal, sell de Gea ja miks di Maria ei mänginud PSG eest, vigastatud või?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              ja miks di Maria ei mänginud PSG eest, vigastatud või?
              Keegi ei tea endiselt, kus ta olla võib.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Võiks nende nelja mängu põhjal nüüd veidi aimu olla, et mida oodata, aga tegelikult ei saa ikka filosoofist midagi aru.

                Kinnisidee on Memphisest nr.10 välja treida. No ei mõista.
                Olemas on Mata, Herrera ja Fellaini, kes võiksid toda positsiooni mängida. Nende mängude põhjal läks Memphis ikka pildist päris palju kaduma ja teada on, et kuti leib on vasakul äärel. A no vasakul on Young, keda platsilt ära võtta lihtsalt sellepärast, et Memphis vajab mänguaega, on ka nadi. Young on nõus läbi klaasikildude roomama ja linnusitta sööma, et ükskõik, mis positsioonil Unitedi eest mängida...

                Oleks tahtnud näha Schneidi ja Herrera paari keskel, sest hetkel jääb viimases kolmandikus kas sööt või löök koguaeg puudu, mida Herrera juurde annaks. Lisaks olen skeptiline, kas Blind koljatite nagu Benteke ja Costa vastu veidi pisikeseks ei jää keskkaitses.

                Ühesõnaga kahesõnaga: mäletame, kuidas kõikvõimas 3-5-2 peldikupotist alla lasti eelmise hooaja alguses, seega hui saabki hetkel mingit adekvaatset pilti ta plaanide kohta.
                Kuidas mina seda pilti nägin: Van Gaal kasutas Memphist mitte lihtsalt nr 10 peal, vaid rohkem oli formatsiooniks 4-4-2 või 4-4-1-1, kus ta mängis rohkem seda vale ründajat. Ehk selletõttu, et rohkem ründajaid juurde ei tule ja Hernes võibolla ka lahkub. Mis jätab meile Wilsoni ja Rooney, kolmanda optsionina siis Memphis või Januzaj sinna ehk. Mata mängis ikka paremal seda sisse lõikavat playmakerit, sisuliselt oli ta ikka nr 10, aga äärel.

                Mis puudutab individuaalselt mängijaid siis: Memphis, Young, Luke Shaw ja Morgan Sch on ikka täitsa tipp topp vormis juba varakult.

                Vahepealsed on kõik teised nimed. Ja mehed on ühe või teise põhjuse tõttu hetkel veidi pundist taga: De Gea, Schweinsteiger, Phil Jones?, Valencia, Rooney?.

                Küsimärgiga mehed on justkui saanud palju minuteid juba, aga pole täiesti veenvad veel olnud ja mõned silmariivavad vead eelkõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Mis puudutab individuaalselt mängijaid siis: Memphis, Young, Luke Shaw ja Morgan Sch on ikka täitsa tipp topp vormis juba varakult.

                  Vahepealsed on kõik teised nimed. Ja mehed on ühe või teise põhjuse tõttu hetkel veidi pundist taga: De Gea, Schweinsteiger, Phil Jones?, Valencia, Rooney?.
                  Üleplatsi mees (ja seda sõna otses mõttes, sest teda on ikka kõikjale jätkunud) on Darmian olnud. Tea, kas härra ise ka aru on saanud, kui tuimalt ta on parema tiiva enda käpa alla pannud selle pisukese ajaga.

                  Jones ilmselt hakkab Smallinguga maid jagama parema keskkaitsja koha osas ja viimast intervjuud arvestades ei oleks üllatunud, kui Smalling alustab spursi vastu.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Ehk et Shaw-Blind-Smalling-Darmian oleks minu pakkumine LVG seniste ütluste põhjal.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Hispaania wank on ikka eriline primadonna, ma ei saa aru mis professionaalsusest inimesed räägivad kui ta tuimalt lihtsalt klubi üle laseb, ainuke professionaalne tegu oleks olnud uus leping sõlmida ja ära minna rahulikult klubist. Nüüd veel ADM-i saaga ja Blindi mängitamine keskkaitses, hullem kui arsenal varsti.
                      .

                      Kommentaar


                        Ülehomme näeb uut punast adi riiet.

                        varupallivarupumpaja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RVN Vaata postitust
                          Hispaania wank on ikka eriline primadonna, ma ei saa aru mis professionaalsusest inimesed räägivad kui ta tuimalt lihtsalt klubi üle laseb, ainuke professionaalne tegu oleks olnud uus leping sõlmida ja ära minna rahulikult klubist. Nüüd veel ADM-i saaga ja Blindi mängitamine keskkaitses, hullem kui arsenal varsti.
                          Tuleb võib olla üllatusena aga hullem kui Arsenal olete te juba 2 aastat olnud.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Tuleb võib olla üllatusena aga hullem kui Arsenal olete te juba 2 aastat olnud.
                            Ära loo illusioone...Henry ei tule kunagi tagasi

                            Kommentaar


                              Mul on häbi

                              Kommentaar

                              Working...
                              X