320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
    Mulle tundub, et olen selgelt vähemusse jäänud, kui mulle see Adidase teema Unitediga üldse ei meeldi. Väga liverpuulilikku vaibi annavad need valged triibud punasel särgil.
    a) Liverpooli punane on teist tooni;

    b) valged triibud punasel särgil on ajalooliselt Unitediga isegi rohkem seostatav kui Liverpooliga. Lihtsalt kaugemas minevikus




    Ahjaa, ja see kolmas särk on vapsjee kõige ägedam.

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      selgub, et ükski prohvet pole kuulus omal maal

      LVG arvab, et keskendumisvõimetu pudrunäpp DDG tuleks kiirelt maha laadida ja teda ei kannata isegi enam pantvangina Reali kiusamiseks lepingu viimasel hooajal palgal hoida
      Mis sa nüüd, ega siis LVG Reali logo mingil kujul endaga kaasas kanna.. Aga noh, eks see ole selline keskmine sopaleht, kuigi sarnaseid uudiseid on ka mujalt tulnud.

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar




          Ingel saabus medicali.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Loogika juba ütleb, et ingel kuradite punti ei sobi, peab paika küll.
            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

            Kommentaar


              See on ikka täitsa hämmastav, kuidas nende argentiinlastega nii järjepidevalt ja kapitaalselt viltu saab vedada. Objektiivselt oleksid kõik justkui pidanud olema kindla peale ostud, aga esimene osutus ootamatult hädapätakaks. Teine oli platsil päris hea, paraku jonnipunn ja lõppkokkuvõttes lahkus või õigemini saadeti kus kurat täieliku tropina. Kolmas oli veel parem mängija, paraku ka veel suurem munn (näete kerget mustrit arenemas võibolla juba...). Neljas on nüüd ka parajaks mökuks osutunud, kes esimeste probleemide tekkides tuld tõmbab. Järgmiseks siis ilmselt Rojo ja Romero aitavad de Geal transfer requesti kirjutada, saaks ilusti täiskomplekti kokku.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Heinze oli täispask algusest lõpuni ja oleks võinud for the lulz sinna Liverpooli mängima jõuda kah. Veron oli igast otsast wouldashouldacoulda, aga hädapätakas on väga harsh öelda. Mõhk ja Tölpa on küll täppi kirjeldatud.

                Kommentaar


                  Te ei paku neile õiget keskkonda.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                      Heinze oli täispask algusest lõpuni ja oleks võinud for the lulz sinna Liverpooli mängima jõuda kah. Veron oli igast otsast wouldashouldacoulda, aga hädapätakas on väga harsh öelda. Mõhk ja Tölpa on küll täppi kirjeldatud.
                      Minu arust Heinze kohati ikka sähvatas päris okeilt, aga muidugi brainfarte tuli sisse ja eks need jäävad meelde. Evra vist oli see, kellega nad seal milani mängus peadpidi kokku oskasid joosta. Veron - vaadates, mida oodati ja mida oli põhjust oodata, oli kokkuvõttes ikka üsnagi õnnetus kuubis, kelle ümber keskväljal ringe joosti. Ennekõike põles peas läbi, ma ütleks. Anoh jah seda ei pidanudki silmas, et ta sihuke tolgus oleks olnud nagu kaks järgmist.

                      See argetiinamasti müstiline n-ö õige keskkond oleks siis ilmselt iseloomustatav sõnadega "nagu s*tt pilpa peal"? Sest umbes sellist kohtlemist on nii mõnigi härra neist täitsa avalikult nõudnud. Et seda jah õnneks vist ei pakuta selles klubis.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Heinze "sooritus" San Sirol 2007 oli legendaarne. Ma ei usu, et ma sellel tasemel üldse kunagi halvemat individuaalset kaitsemängu näinud oleks kui too jorss selles null-kolmes.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                          Heinze "sooritus" San Sirol 2007 oli legendaarne. Ma ei usu, et ma sellel tasemel üldse kunagi halvemat individuaalset kaitsemängu näinud oleks kui too jorss selles null-kolmes.
                          See muidugi läheb jah kullafondi. Vist isegi kirjutasin siia teemasse pärast mängu umbes samad read.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            See argetiinamasti müstiline n-ö õige keskkond oleks siis ilmselt iseloomustatav sõnadega "nagu s*tt pilpa peal"? Sest umbes sellist kohtlemist on nii mõnigi härra neist täitsa avalikult nõudnud. Et seda jah õnneks vist ei pakuta selles klubis.
                            Kui ei pakuta, siis pole ju ka imestada, et võõrama kultuuri mehed floppavad.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Kui ei pakuta, siis pole ju ka imestada, et võõrama kultuuri mehed floppavad.
                              No argentiinlasi on Inglismaal mänginud ikka paar tükki rohkem kui need neli pöialpoissi, kellest eespool juttu. Et siiski pigem mankul on võssa läinud valikutega.

                              Umbkeelsuse tähelepanek on muidugi õige.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                No argentiinlasi on Inglismaal mänginud ikka paar tükki rohkem kui need neli pöialpoissi, kellest eespool juttu. Et siiski pigem mankul on võssa läinud valikutega.

                                Umbkeelsuse tähelepanek on muidugi õige.
                                Sama nimekirja vaatasin ennist, aga ega neid argentiinlastest edulugusid (vt kasvõi klubides veedetud aastaid) just ülearu palju pole olnud. Tuntumatest nimedest pooled pigem flopanud (Veron, Crespo, Di Maria, Heinze, Lamela) vs edulood, kellest suurem osa kaitsva orientatsiooniga (Zabaleta, Agüero, Tevez, Gutierrez, Masch, Coloccini). Brassidega ka laias laastus sama asi, mine võta kinni, kas asi on keelebarjääris ja sellest johtuvalt meeskonna ning elukeskkonnaga kohanemises või lihtsalt ei istu liigas viljeletav mängustiil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X