320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uuel hooaja Meistrite Liiga alagrupis siis.
    Club Brugge.

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      foorumisse iga lause pärast uue postituse tegemise poliitika veendunud vastane olen ma alati olnud
      Mõnel maal kutsutaks sind selle peale debiilikuks, aga noh, meie maal ma soovin sulle lihtsalt edu siis edaspidiseks.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        ManU-le näiliselt üsna helde loos. Eks siis pöidlad pihku, et Brügge ikka ära paneks teile

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          De gea ei mängi esimeses mängus spursi vastu.
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Näe Dupoi saigi number seitsme. Karjäär persses kah.

            Üldiselt jube kummalised numbrid, kisub vägisi hokiks ära. Shaw on eriti rändom ja uutel poistel keelati alla 20 võtta, et niikuinii müüme teid järgmisel suvel uuesti maha?

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
              ManU-le näiliselt üsna helde loos. Eks siis pöidlad pihku, et Brügge ikka ära paneks teile
              margus, mine õue ja ära kire.

              lvg'le ja teistele tontidele lahtise käega munni anda selle ddg pasa eest.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                margus, mine õue ja ära kire.

                lvg'le ja teistele tontidele lahtise käega munni anda selle ddg pasa eest.
                Just sellist reaktsiooni ma ootasingi Ega sa ju tõsimeeli ei usu, et mõni Arsenali fänn selles paaris ManU poolt on

                Kommentaar


                  ma ei usu, et ükski teise klubi fänn manu poolt oleks; ei selles, ega mõnes teises vastasseisus.
                  sellegi poolest ei ole kõige vajalikum mingeid ühelauselisi sisutuid turtsatusi sinna-tänna maha jätta. kvaliteet-kvantiteet. kuu ajaga 115 posti. dude, suvi on.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Mina olen ManU poolt pigem, vist. Seda muidugi eeldusel, et CL'is on võimalik suuremat coef saada kui EL'is. Inglismaa coef on vaja uuesti kõrgemale tõsta, sellise tagamõttega siis. Kuskile 16 parema sekka saadakse ning siis pudenetakse (like us usually). Rahalise poole pealt on ManUl nagunii savi, sellised toetajad selja taga et mis see paarkend milli ikka ole seal eelarves. Järgmine suvi lastakse nagunii uuesti üle 100milli hakkama peale oma 4'da koha kaitsmist.

                    Kommentaar


                      Tänan moraali lugemise eest. Postitan ka edaspidi nii pikki ja nii palju kui tahan

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        kuu ajaga 115 posti. dude, suvi on.
                        Teatud asjaoludel ei saa praegu nii palju õue minna kui sooviks.

                        Kommentaar


                          Kukkusid mingi jalaluu katki ja nüüd on vaja soccernetlasi oma lõputu mölaga piinata?
                          Soovin sulle kiiret paranemist seljuhul

                          Kommentaar


                            on jah luu katki Küll ta terveks saab aga ma ei julge lubada, et möla siis vähemaks jääb.

                            Kommentaar


                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Võib-olla Margus viitsib ka oma jutud kõik ühte posti kokku editida a la vaikiv mees. Aega kulub ja teised foorumlased ei tohiks ka kurta. Valmis saad, on luu ka terve juba
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X