320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "kõik teised teavad jälle paremini, kui sitt manku ikkagi on."

    all good, hooaeg on alanud.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      "kõik teised teavad jälle paremini, kui sitt manku ikkagi on."

      all good, hooaeg on alanud.
      See kindlasti käib kõigi kohta mitte ainult manku

      Kommentaar


        Väike taktikaline ülevaade: https://www.youtube.com/watch?v=eKei...ature=youtu.be

        Kommentaar


          Luuserite satsist pooliku aknaga mingit imetiimi ei vorbi ja seda näitas ka eilne mäng. Rünnak on ikka päris nutune, Rooney on balotellistunud ning keegi raami lüüa ei suuda. Äkki peaksite selle Kyle Walkeri ära ostma, oskab skoorida vähemalt.

          Kommentaar


            ajapikku kõmulehes töötamisega veidi verejanuliseks kätte ära läinud mõnuagendile selgituseks, et kui ma kirjutan kahest sõnast koosneva arvamuse "smalling - boss", siis siit ei tohiks olla võimalik kuidagi välja lugeda steitmenti, nagu oleks terve mäng olnud lilled ja liblikad. katsuks ehk piiri pidada natuke selle "manku on sitt, manku on sitt" trummi tagumisega, muidu on pärast endal liigesed läbi nagu jõgiojal.

            küll siin teemas sagedamini käijad ka ära nägid, mis on kõverasti ja mis parandamist vajab. neid asju on, aga selliseid hooaegu on ka nähtud rohkem kui üks, kus algus tuleb ligadilogadi ja tabelikeskmike käest võetakse kodus hamba peale. eile saadi seevastu kolm punni ja muu on minu jaoks isiklikult hetkel võrdlemisi poohui, sest küll selles asjas saab van gaal oma töötunde täis teha ja palka välja teenida ning mina vanema inimesena ei tunne hetkel karjuvat vajadust väheseid allesjäänud närve kulutada. eile oli näiteks platsi peal põhikoosseisus neli matsi ja vahetusest tuli veel viies, kes ühtegi pärismängu selle pundiga koos enne teinud pole. oleks vähe imelik ka, kui seal kõik lippaks nigu linnamehe sitt pärast kahepäevast koduõlle joomist.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              ajapikku kõmulehes töötamisega veidi verejanuliseks kätte ära läinud mõnuagendile selgituseks, et kui ma kirjutan kahest sõnast koosneva arvamuse "smalling - boss", siis siit ei tohiks olla võimalik kuidagi välja lugeda steitmenti, nagu oleks terve mäng olnud lilled ja liblikad. katsuks ehk piiri pidada natuke selle "manku on sitt, manku on sitt" trummi tagumisega, muidu on pärast endal liigesed läbi nagu jõgiojal.

              küll siin teemas sagedamini käijad ka ära nägid, mis on kõverasti ja mis parandamist vajab. neid asju on, aga selliseid hooaegu on ka nähtud rohkem kui üks, kus algus tuleb ligadilogadi ja tabelikeskmike käest võetakse kodus hamba peale. eile saadi seevastu kolm punni ja muu on minu jaoks isiklikult hetkel võrdlemisi poohui, sest küll selles asjas saab van gaal oma töötunde täis teha ja palka välja teenida ning mina vanema inimesena ei tunne hetkel karjuvat vajadust väheseid allesjäänud närve kulutada. eile oli näiteks platsi peal põhikoosseisus neli matsi ja vahetusest tuli veel viies, kes ühtegi pärismängu selle pundiga koos enne teinud pole. oleks vähe imelik ka, kui seal kõik lippaks nigu linnamehe sitt pärast kahepäevast koduõlle joomist.
              Ma pidasin silmas seda posti:

              "kõik teised teavad jälle paremini, kui sitt manku ikkagi on."

              all good, hooaeg on alanud.

              Smalling oli korralik.

              Kommentaar


                mhmh, mis oli vähemalt teatud määral vastuseks sellele postile. et kui ei rändi, siis on nõme? wtf

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kurat, nõme on see, et kuna ManU sai võidu, aga kui oleks 0:0 jäänud, siis oleks siin kõik räntinud, et kõik on persses, kuna tegelikult mängupildiliselt oligi ju kõik persses.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  mhmh, mis oli vähemalt teatud määral vastuseks sellele postile. et kui ei rändi, siis on nõme? wtf
                  Eiei, sa saad siin jälle valesti aru. Nõme on see, et kõige lõbusamad asjad foorumis on Liverpoo, Arsenali ja ManU kaotused, kuna siis on hala lõbus lugeda. Ehk kerge tongue-in-cheek-torge, noh.

                  Kommentaar


                    aa ei noh eks igaühel oma mõnu, aga võime ju kamba peale ühe lehekülje omg-omg-sack-sell-kõik-on-perses materjali toota samas iga mängu järel, ftorres aitab ka takka ja
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      No küll on nüüd hellake.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        klassika. mingi plära manku teemas. vastad.
                        "solvunud", "hellake" jne.

                        ega ei ole muud kui ennast korrata.

                        Algselt postitas vincent
                        all good, hooaeg on alanud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Milles probleem on, hooaja esimene mäng. Unitedil on august alati raske olnud. 5 debüüti ka veel. Spursi vastu, kes ei imenud meeletult. Usku
                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar


                            Ütleme, et kui nüüd peale ühe kõik peamised top 6 nõudlejad nähtud - siis vist tuleb üks väga võrdne hooaeg, muidugi eks osadel ole tänu Copa America ja teistele turniiridele paljud mehed kaugel veel täielikust toonusest.

                            Kommentaar


                              Roy Keane 44! Kahtlemata parim kapten, keda manku ja premier league näinud on.
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Dutchman who has inherited shirt worn by Best, Cantona, Beckham and Ronaldo from the sold Di Maria says he's honoured and will wear it with pride


                                Youngi heiteritele. Tema söödust tuli ju tegelikult värav ka. Aga naljakas kuidagi ikka, et mata äärel depay keskel
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X