320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas författare Vaata postitust
    Mingi idioot usub kõike, mis ajalehes kirjutatakse ka. Proovi ikka tõsine jutt sellisest mullist eristada. Sama keiss oli Valenciaga, et 25 on more comfortable.

    E: Venemaa valimised on ka ju demokraatlikud, eksole. Sest nii on ju kirjutatud.
    Mida kuradit sa ajad. Ma saaks veel aru kui Shaw oleks olnud mingi ilge flop, aga sa tulistad ju ise lambilt puusalt mingit sitta.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas författare Vaata postitust
      Mingi idioot usub kõike, mis ajalehes kirjutatakse ka. Proovi ikka tõsine jutt sellisest mullist eristada. Sama keiss oli Valenciaga, et 25 on more comfortable.

      E: Venemaa valimised on ka ju demokraatlikud, eksole. Sest nii on ju kirjutatud.
      WOW!

      Kommentaar


        Algselt postitas författare Vaata postitust
        Mingi idioot usub kõike, mis ajalehes kirjutatakse ka. Proovi ikka tõsine jutt sellisest mullist eristada. Sama keiss oli Valenciaga, et 25 on more comfortable.

        E: Venemaa valimised on ka ju demokraatlikud, eksole. Sest nii on ju kirjutatud.
        Mõistan kuhu sa tüürid - Elvis ei surnud, inimene ei ole käinud kuul, sisalikud kontrollivad maad ja United sunnib meestel särginumbreid vahetada. Get a life, moron.
        Pay attention to the manager!

        Kommentaar


          Oh sa säde, kus antakse julma hagu ei millegi üle vaieldes. Nagu mingi itaalia jalgpalli alafoorumi osa juba.
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
            Oh sa säde, kus antakse julma hagu ei millegi üle vaieldes. Nagu mingi itaalia jalgpalli alafoorumi osa juba.
            Fänneril on süütenöör õige lühike jah. Aga noh, tundub üsna tavaline siin teemas viimasel ajal. Igasugused mänjuud halvustava alatooniga juttude peale minnakse üsna kiirelt ebasõbralikuks. Võrdlus italiaanodega kõige parem just pole, siin tunduvad need ärapanemise katsed üsna tõsised ja punnitatud olevat. Või ... selline on kõigest minu arvamus.

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Igasugused mänjuud halvustava alatooniga juttude peale minnakse üsna kiirelt ebasõbralikuks.
              see on nüüd tõesti ootamatu
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Võrrelda foorumi parimat alateemat mänjuu teemaga... anna abi. Bänn Rebellion.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  DDG Villa vastu ei mängi.
                  He won´t play. It is the same situation. He is out of the squd. I said that already
                  Pressikal mainis veel, et Adnan ei ole müügiks ja Chicharito on Rooney taga teine valik.
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Mida ManU fännid arvavad siis kõlakast, et klubi üritab Arsenali Benzema diili vahelt lõigata, pakkudes De Geaga swappi + raha?

                    Kommentaar


                      Sitaks hea diil oleks ManU ja Reali jaoks.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Ükski osapooltest pole põhimõtteliselt väitnud, et Arsenali diil mingit pidigi aktuaalne on. Seega... Benzema see suvi vähemasti ei liigu ilmselt kuhugi. Võib-olla 50 milli + DDG sunniks Perez't müüma aga isegi siis.. kahtlen. Benzema on üks tema lemmiklastest nagunii. Benzema ManU-sse oleks vast sama reaalne. 100% midagi välistada ei saa (eriti kui puldis on Perez) aga... ma kutsuks Rooney duellile, kui midagi sellist reaalselt läbi läheks.

                        Kommentaar


                          DDG and Valdes pictured in nightclub at 2am last nite according to Alan Brazil on TalkSport. Tubli de gea, isegi kui sa mängima ei pea siis shame. Aga jah huvitav kas minu müüge maha see degea sebige keegi vastu tehke midagi jutte debiilsuseks sõimanud inimesed, ikka nii arvavad.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Ükski osapooltest pole põhimõtteliselt väitnud, et Arsenali diil mingit pidigi aktuaalne on. Seega... Benzema see suvi vähemasti ei liigu ilmselt kuhugi. Võib-olla 50 milli + DDG sunniks Perez't müüma aga isegi siis.. kahtlen. Benzema on üks tema lemmiklastest nagunii. Benzema ManU-sse oleks vast sama reaalne. 100% midagi välistada ei saa (eriti kui puldis on Perez) aga... ma kutsuks Rooney duellile, kui midagi sellist reaalselt läbi läheks.
                            Sul läks midagi valesti vist ? Et De Gea = 50M + Benzema ? Üks maailma parimaid väravahte vs maailma top 10 ründajate hulgast välja jääv tegelane...

                            Aga üldiselt De Gea käitumine on ta maine minu silmis ikka täiesti hävitanud. Ma vaatasin suu lahti tema esitusi siis kui ta veel Atleticos mängis. Vaatasin ja nägin sümpaatset noormeest kes juba siis oli (või vähemalt oli kasvamas) üheks maailma parimaks. Kui alguses ManUsse tuli, siis olid ikka väikesed kohanemisraskused ja ebakindlushetked. Klubi seisis tema taga, ei olnud mingisugust üle parda heitmist. Ja nüüd on tõsiselt jultumust üks aasta enne lepingu lõppu hakata niimoodi m**nni panema. Ütled treenerile, et "ma ei taha mängida". EI TAHA MÄNGIDA? Ja mille nimel ? Selleks, et suruda iga hinna eest läbi üleminek klubisse, mis on Sinu lapsepõlveklubi kõige suurem vihavaenlane? Mingisugust kuradi austust ei ole sellise selgrootu tegelase vastu. Kobigu jah raisk Reali, seal on selliste koht. Loodetavasti Atletico fännid vilistavad veel 5 ja 7 aasta pärast ta ka valjult välja...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Sul läks midagi valesti vist ? Et De Gea = 50M + Benzema ? Üks maailma parimaid väravahte vs maailma top 10 ründajate hulgast välja jääv tegelane...

                              Aga üldiselt De Gea käitumine on ta maine minu silmis ikka täiesti hävitanud. Ma vaatasin suu lahti tema esitusi siis kui ta veel Atleticos mängis. Vaatasin ja nägin sümpaatset noormeest kes juba siis oli (või vähemalt oli kasvamas) üheks maailma parimaks. Kui alguses ManUsse tuli, siis olid ikka väikesed kohanemisraskused ja ebakindlushetked. Klubi seisis tema taga, ei olnud mingisugust üle parda heitmist. Ja nüüd on tõsiselt jultumust üks aasta enne lepingu lõppu hakata niimoodi m**nni panema. Ütled treenerile, et "ma ei taha mängida". EI TAHA MÄNGIDA? Ja mille nimel ? Selleks, et suruda iga hinna eest läbi üleminek klubisse, mis on Sinu lapsepõlveklubi kõige suurem vihavaenlane? Mingisugust kuradi austust ei ole sellise selgrootu tegelase vastu. Kobigu jah raisk Reali, seal on selliste koht. Loodetavasti Atletico fännid vilistavad veel 5 ja 7 aasta pärast ta ka valjult välja...
                              Issand, kui palju viha sinu sees on ja kui palju lolli möla sa veel suudad toota. Braavo!

                              Kommentaar


                                LvG ajas nagunii paska suust välja, skiso nagu ta on. Ei usu mina, et DDG ütles ei kui talt küsiti kas ta mängida tahab (kui talt üldse midagi küsiti). Besides kui klubi oli tema juures raskel algusajal siis samamoodi vastu oli ka tema klubi juures klubi raskel ajal, mis kestis(kestab?) palju kauem. Ta võinuks vabalt juba 2 suve tagasi lesta lasta, aga seda ta ei teinud. Eelmine hooaeg läks veel nii vingelt et ta oli ainuke liige ManU kaitsefaasis kes midagi reaalselt ka tegi ning tõi selle CL koha meeskonnale ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X