Lehekülg 2009, kokku 2034 EsimeneEsimene ... 100915091909195919992005200620072008200920102011201220132019 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 40 161 kuni 40 180, kokku 40672
    Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Annab elada küll
    Bruno jaoks võiks juba ausammast planeerida

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Unitedi järgmine Ballon d'Ori võitja. Kui Greenwood ette ei jõua.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
    Ma ei ole Ole fänn kaugeltki mitte aga ma ei saa eirata, tulemused vs Pep on tal kaunid. Üldiselt on mul alati meel veidi rahulikum kui me saame esimese värava, sest see toimib Ole "taktika" kasuks. Ja töötas täna ka.
    Ma isegi ei tiri sind kontektist välja, aga sa Ants69 oled ikka täitsa troll. Mis olid Sir Alex Fergusoni viimased sõnad - "Stand behind the new manager". Võib olla aasta ja kolm kuud ei ole enam kõige uuem peatreener, aga head asjad võtavad aastaid ja siht on 100% õige. Sa mine toeta Chelseat, Reali või Watfordi või kes iganes iga poole aasta tagant peatreenerit vahetab. Just praegu otsustasin, et see on ka viimane kord, kui su provokatsioonile, mis muud see on, allun.
    Mängust - City võis küll palli rohkem vallata, aga taktikaliselt kavaldasime algusest peale üle, k.a. esimesed 15-20 minutit, sest seda oli oodata. Võimalused olid meil ka paremat ehk igati teenitud võit.
    Top4 lahing aga alles nüüd algab. Kõigepealt Spurs ja siis mitte Euroopas mängimise vilju maitsev Sheffield United.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Sir Alex Fergusoni viimased sõnad - "Stand behind the new manager"

see oli küll pigem Moyes, kelle kohta ta seda ütles

ja võiks käia ka LvG või Mou kohta, eksole
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Annab elada küll
    Kas see ausammas, mis Olele pärast esimest kuud püstitati, on veel alles? Või Di Mariale jne.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    see oli küll pigem Moyes, kelle kohta ta seda ütles

ja võiks käia ka LvG või Mou kohta, eksole
    Point jääb samaks. Seisa oma peatreeneri ja mängijate taga.

Goal Goal.. Kasutaja Metslane89 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2017

Algupärane

Kus see Pogba nimeline vend on? Kuskil viiendas liigas laenul, et mängu saada?

100mil läinud hästi vähemalt kasutusele.
    ..ja nii ongi

Meeskonnaliige Kasutaja Ants69 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Ma isegi ei tiri sind kontektist välja, aga sa Ants69 oled ikka täitsa troll. Mis olid Sir Alex Fergusoni viimased sõnad - "Stand behind the new manager". Võib olla aasta ja kolm kuud ei ole enam kõige uuem peatreener, aga head asjad võtavad aastaid ja siht on 100% õige. Sa mine toeta Chelseat, Reali või Watfordi või kes iganes iga poole aasta tagant peatreenerit vahetab. Just praegu otsustasin, et see on ka viimane kord, kui su provokatsioonile, mis muud see on, allun.
    Mängust - City võis küll palli rohkem vallata, aga taktikaliselt kavaldasime algusest peale üle, k.a. esimesed 15-20 minutit, sest seda oli oodata. Võimalused olid meil ka paremat ehk igati teenitud võit.
    Top4 lahing aga alles nüüd algab. Kõigepealt Spurs ja siis mitte Euroopas mängimise vilju maitsev Sheffield United.
    Mäletan neid sõnu väga hästi, vaatasin seda kõnet telekast reaalajas. Chelseat, Reali ega Watfordi ma ka toetada ei saa kuna need klubid jätavad mind külmaks, Manchester United mitte.
    Moyes'i puhul ma olin esimesest päevast kindel, et seal on jamaga hakkama saadud. Hiljem ka Rio antud intervjuud kinnitasid seda. LVG meeldis mulle suhtumise ja oleku poolest. See, kuidas ta peale esimest karikat peale SAF'i, klubist väljutati, tegi mind kurvaks. Jose suhtes ma lootsin, et asjad võtavad suuna paremuse poole kuigi ka siin oli kahtlus kripeldamas. Lõpuks läkski nii nagu ikka.

Üldiselt ma ei viitsi võidelda oma arvamuse eest ning kindlasti ei viitsi ma kedagi provotseerida. Sina arvad nii, mina naa. Kumbki meist teineteist ümber ei hakka veenma. Aeg näitab, kellel on õigus (kui "õiguse" leidmine peaks oluline olema). Tähtsaim sellest on see, et klubi võidaks.
    Van Der Sar saved it, United again!

Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
    Kus see Pogba nimeline vend on? Kuskil viiendas liigas laenul, et mängu saada?

100mil läinud hästi vähemalt kasutusele.
    @magicm - siin on tõeline troll.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja žurnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    Vaese Raheemi pistis ta küll varakult taskupõhja ära ja välja ei lasknudki. Nii ei tohi kiusata!

Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Hea uudis. Loodan, et läheb laenule..eelistatult Champinship'i. United'i esimeses meeskonnas ei ole liiga palju sädet näitanud. Sama stsenaariumit loodaks Santi Gomes'ele ka.

Eesti koondislane Kasutaja Scarhead avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

No LASK sai korraliku lasuga maha võetud. Mason 7 mänguga 5 võrku sahistanud EL-is see hooaeg siis, vägev. Premmi selle nv voor võiks ka toimuda veel, hea run meil käsil hetkel ja spurs väga haavatav.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

Liitus foorumiga
    Dec 2016

Algupärane

Selline tulemus, mida olekski sealt tahtnud. Well done (Y)

Spursile kott pähe tõmmata peaks olema igati reaalne ootus mõlema meeskonna vormi seisukohalt.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Odioni puude on suure mehe kohta ikka väga siidine ja Pereira on seda lööki 10000 korda proovinud. Pea alati on ka parem lahendus olnud, aga nüüd siis teame, et ootas, millal lõpuks väravavaht eksib.

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

"Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Bruno United

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas nad ei leia, et valemis on mingi tüpo, kui üks sats on SPI-le vaatamata järgmisest 40+ protsenti... efektiivsem, tulemuslikum?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kas nad ei leia, et valemis on mingi tüpo, kui üks sats on SPI-le vaatamata järgmisest 40+ protsenti... efektiivsem, tulemuslikum?
    a proovi lugeda tabelit ka järgmine kord
    Je suis Nasfal

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud