320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust

    Eilsed Martiali hinna rumorid on praeguseks poole võrra väiksemaks kuivanud, mitte et seal klubi jaoks mingit vahet oleks.
    Mis need numbrid siis eile olid? Mina olen täna lugenud, et see number pidevalt kasvab. Seal 80 miljoni € juures koos boonustega (mis iganes see naeltes teeb).

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mis need numbrid siis eile olid? Mina olen täna lugenud, et see number pidevalt kasvab. Seal 80 miljoni € juures koos boonustega (mis iganes see naeltes teeb).
      need on kõik tõenäoliselt lehtede väljamõeldised, eile lugesin ka 80 + Rojo, täna räägitakse rohkem 37-40 ringis. Kes teab, mis tegelikult toimub. Ed teab. Enda tervise huvides peaksin 10ks tunniks interneti välja lülitama.

      Kommentaar


        Just sattusin toreda ruumori otsa - Totts pakub ManUle ründe päästeingliks Moneybayori
        Do it!

        Kommentaar


          Just komistasin sellise tweedi otsa - mõnikord jalgpallurid ikka oskavad kohe tuju heaks teha!

          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Kui surra, siis portugaallasena!
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Sky kuulutab, et Martial on official ja summaks 36 miljonit poundi...

              Kui see peaks tõesti tõsi olema, siis wow. Selle raha eest oleks saanud ei rohkem ega vähem kui Pedro + Mario Mandžukici ja oleks veel raha ülegi jäänud. Või siis Douglas Costa (kes on juba pool BLi ribadeks tõmmanud) ja Mario Mandžukici ...

              Kommentaar


                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  selle raha eest saaks ka omal ajal flora eest noorteliigas ilma teinud tapjaliku ründepaari, aga zätz not ze point. mingeid horvaatia joodikuid pole mõtet pakkuda, pedro on õli ja costa ostunumber võttis ka pessimistlikemal bayerni fännidel südamesse väikse arütmia.
                  taaskord "oleks ma pooltki nii tark kui mu naine tagantjärgi, oleks kõik hästi"-kaasus.
                  ühesõnaga pohhui-yolo. martial kombat ja berba sisse, hernes leverkusenisse (kahju, jube fuckin kahju) ja wilson laenule.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Hommikul autoga ummikus olles kandusid mõtted manku ja LVG peale. Hull lammutustöö on ikka kahe aastaga läbiviidud. Lindegaard, Evra, Fabio, Rafael, Ferdinand, Vidic, Evans, Nani, Anderson, Cleverley, "Giggs", RvP, Falcao, Welbeck ning ilmselt ka De Gea ja Hernes ning Jaanus. Ma saaksin veel aru, kui uus ja parem mees tõrjuks vanema oma kohalt, aga enamus neist on kas lihtsalt minema saadetud või minema löödud või minema aetud.

                    Kuidas selline tendents küll kasulik saab olla, mu aju ikka ei võta. Hea küll, ma ise olen Manku kohta kõvasti mööda ennustanud minevikus -seetõttu spekuleerima ei hakka. Aga huvitav oleks näha mankufännide seas korraldatud küsitlust (salajast ehk anonüümset), et kas tõesti arvatakse, et ollakse õigel teel?....

                    Kommentaar


                      Lindegaard - kasutu
                      Evra - vana
                      Fabio - pask
                      Rafael - klaas
                      Ferdinand - vana
                      Vidic - oleks võind jääda
                      Evans - pask
                      Nani - ebastabiilne seega poolpask
                      Anderson - kukkel
                      Cleverley - pask
                      RvP - vana
                      Falcao - paaaaaaaaaask
                      Welbeck - pigem pask
                      De Gea - oeh, elu
                      Hernes - kahju
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Huvitav oli see, et kui SAF pensionile läks, siis siin samas kohalikud poisid joonistasid kokku tolle aja Manust meeskondi. Saadi paberil kokku tore liigavõitja alg 11 ja väga kõva varu 11, kes oleks ka väga pädevalt hakkama saanud. Osavamad joonistasid jääkidest ja teravamatest noortest kokku viisaka kolmanda koosseisu. Ja need mõtted olid siis vaatega tulevikku. Vandaal on viisaka meeskonna ikka täiesti sassi keeranud, eks ole näha, mis sellest saab.
                        Samas on arusaamatu, miks seda kõike tehakse. Teil on lolli raha ja CL-i koht, miks osta potensiaali nagu Liverpool? See pole ju vajalik. Oskab keegi selgitada? Teil eelmine aasta koosseisus 2 meest, kes oma positsioonil vaidlustes võiks olla 5 parima seas (de Gea ja di Maria). See suvi saite ka nendest lahti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          Lindegaard - kasutu
                          Evra - vana
                          Fabio - pask
                          Rafael - klaas
                          Ferdinand - vana
                          Vidic - oleks võind jääda
                          Evans - pask
                          Nani - ebastabiilne seega poolpask
                          Anderson - kukkel
                          Cleverley - pask
                          RvP - vana
                          Falcao - paaaaaaaaaask
                          Welbeck - pigem pask
                          De Gea - oeh, elu
                          Hernes - kahju
                          Shinji - kahju

                          Kommentaar


                            kurat. läheb juba paljuks selles postitamisega, aga...

                            tagantjärgi peaks iga loll aru saama, et SAF enda mingi kuradi voodoo või misiganes muul viisil pani tiitlile mängima (ja võitma) üksjagu palju keskpäraseid lohhe või siis võttis nii mõnestki poisit (rvp, rio, evra näiteks) välja prime'i viimase aasta.

                            ddg'st ja adm'ist on kahju. davidist on ses suhtes võimalik aru saada, et igal hispaanlasel ajab otsa märjaks kui real koputama tuleb. mis admiga juhtus, jääb ilmselt aastateks saladuseks.

                            ps. jaa. kagawast on ka kahju.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              eks ta ole jah. vana jagas biiti.

                              Kommentaar


                                Suures plaanis olete eesliinist ühe aknaga minema kupatanud RvP, Nani, Falcao, Di Maria, Chicharito ja asendanud nad Memphisega. Mitte et keegi neist oleks eelmine hooaeg säranud aga võibolla ei ole ilmtingimata mängijates enam asi?!? Paberi peal vaadatuna tuleks mul küll okse suhu kui ma ManU fänn oleksin (hoidku jumal muidugi selle eest). Vana hea form is temporary, class is permanent tuleb siinkohal meelde.

                                Ma küsiks siiralt siinse rahva arvamust, kelle pealt need väravad ja söödud tulema hakkavad?!? Taaskord, saan aru et ülesloetletud seltskond maailmanimesid suhtkoht põlesid eredalt läbi eelmine aasta aga sellegipoolest kiired kalkulatsioonid transfermarktis ütlevad mulle et RVP, Falcao ja ADMi trio kolme peale kokku tootsid 17 väravat ja 18 söötu eelmise hooaja liiga!jalgpallis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X