320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu 11 Sander Puri oleks platsil. Iga kord kui on võimalik, rünnakul midagigi teravat teha, siis tehakse konks ja söödetakse tagasi. Kõige igavam jalgpallimäng, mida ma näinud olen. United ei taha ja Liverpool ei oska.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Nagu 11 Sander Puri oleks platsil. Iga kord kui on võimalik, rünnakul midagigi teravat teha, siis tehakse konks ja söödetakse tagasi. Kõige igavam jalgpallimäng, mida ma näinud olen. United ei oska ja Liverpool ei taha.
      fixed!
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        fixed!
        No ma ei tea kuidas. United domineerib täielikult, aga rünnakul mingit teravust, tsenderdusi või läbisööte isegi ei üritata vaid kiigutatakse niisama seda palli. Liverpool saab vaevu üle poole väljaku. Aga ma ei tea, vb nemad ka ei taha.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Oleeoleoleolee Martial

          Kommentaar


            heh

            martal law rsk

            suck it, fucktardid.

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              heh

              martal law rsk

              suck it, fucktardid.
              Kirjutan alla!
              varupallivarupumpaja

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                heh

                martal law rsk

                suck it, fucktardid.
                True dat!
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Scumpool/Liverfail/Loserpool sai ploomid. Martial debüüdil värav. De Gea leping alla kirjutatud. Chelsea kaotas. Ilus nv.
                  Algselt postitas Plechazunga
                  Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                  Hmm, that didn't really work.

                  Kommentaar


                    Seda väravat vaadates, siis tõesti Martial on Henryst innustust saanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Seda väravat vaadates, siis tõesti Martial on Henryst innustust saanud.
                      Kuule, Skrteli vastu 1:1 olukorras on ennemgi mingid suvalised ossid järsku Henryks muutunud
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Kuule, Skrteli vastu 1:1 olukorras on ennemgi mingid suvalised ossid järsku Henryks muutunud
                        Aga siseküljega taha nurka löömine on küll Henrylik.

                        Kommentaar


                          pooli poisid. ma saan aru, et praegu pole minek nii hea kui loodaks, aga mingi level respekti võiks oma kapteni vastu ikkagi vankumatu olla.

                          mäng oli vahva. seda benteke pauku välja võtta ei ole vast kellegi väga häbi.
                          ei tea kuidas memphis ennast tunneb. ses suhtes, et suve potentsiaalselt kõige ülemakstum poiss kattis liverpooli sepikutele isikliku kohvilaua ja mees, kellele isegi lind suudab suhu sittuda, tekitas tunde, et hollandist kedagi üle 14milli naela tuua pole mõtet. ma saan aru, et ilmselt on kogu see nr7'e ja misiganes surve päris suur, aga võta SAFi kapist mõnel pudelil kael tühjaks, maandab pinged. küll juhtuma hakkab.

                          schweini parim mäng, dirigeeris nagu jumal. fellakas ei viitsind lõpuks õhupallidele isegi hüpata - jobu. ander ja chris nunnud as ever. daley MOM. shaw ja darmian meeldivad ka jubedalt, olgugi, et viimane võtab kollaseid järjekindlamalt kui rafael oma parimatel päevadel.
                          psv vastu ei puterda, okei?
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Kuidas saavad kaks poolaega erineda nagu öö ja päev? Miski vihane kõne riietusruumis filosoofia teemadel või silent treatment? Hea, et teise poolaja alguses kork maha saadi, muidu võinuks see kuradi palli hoidmine vastaste kastist ohutus kauguses veel jätkuda.

                            Smalling-Blind jumala superluks partii ja Shaw on vist Ji-Sung Parki käest kolmanda kopsu küsinud - kuramuse hirmsa hooga pani 90 minutit.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              kurat, youngi ja smallingu üle on jube hea meel. Paari aasta pärast kirjutab carra neist artikli "last of the dying breed". Depay võiks paariks mänguks pingile panna elu üle järgi mõtlema. Noh, et kas on vaja iga jumala kord paremale tõmmata, et sein ees avastada. Ja üleüldse võiks mees oma tooni veidi alla tõmmata. See ei ole mingi eredivisie. Nii kui asjad tema soovide kohaselt ei lähe on nägu 1-1le koopia sellega, mis krissul madriidis. Ainsa vahega, et üks pani täna viieka.

                              Kaitseliin oli täna ikka päris super ja ma ei kujuta ette küll, et kuhu seda rojot panna. Tal oli vist lõpubossiga mingi tüli ka? Darmian - swcheini kokku 20 mln eest - well done, Ed. Mitte, et see rahahulk väga huvitaks ja minupoolest oleks võinud soti ma maksta.

                              ja eddie murphy Jr momentumi võiks nüüd küll ära kasutada, mitte vana paksu paela pärast ette toppida. Ilus oli näha, et üle pika aja on meitel mees, kes võttis üks ühele ette ja tegi ära. klassivahe tupoiga näha ning arusaadav, mis Ed pidi veidi rohkem maksma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                                Kuidas saavad kaks poolaega erineda nagu öö ja päev? Miski vihane kõne riietusruumis filosoofia teemadel või silent treatment? Hea, et teise poolaja alguses kork maha saadi, muidu võinuks see kuradi palli hoidmine vastaste kastist ohutus kauguses veel jätkuda..
                                suur juht ja õpetaja arvab ise muidu nii:

                                "I think we played better in the first half, we had far more control but we didn't create so much. I think there were two chances and a lot of possibilities in the third and fourth phase but the last pass was not so good. That's why I changed Memphis [Depay], to improve that last pass and also [Juan] Mata."


                                Teine mõte mulle ka meeldis. ei tasu lasta mälestustel ennast hirmutada.

                                "Each game against Liverpool is more easy than against Swansea City - they are a ghost club for me apparently because we win again against Liverpool and I think it was more than deserved.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X