320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
    Kes ütles, et see on mänguplaan. Ma ilmestasin oma näitega eelmise postituse pointi, et teised pallid kaotati liiga kergelt passiivselt passimise tõttu.
    See on olnud varuplaan LvG esimesest päevast peale. Nii, kui on ploomid, lastakse enda mänguplaan ja filosoofia palli hoidmisest potist alla ning hakatakse keskvälja eirama, tänu millele kaitsjad hakkavad eesliini kaarpallidega toitma.

    Kuidas 2011 aastal linnanaabrid premmi kotti panid? Nad lasid qpr-i vastu lisaajal stoilise rahuga enda rahulikku maast söötudega mängu edasi kuni viimase sekundini, mitte ei keeranud paanikakraane lahti. A kui LvG plaan äärelt äärele surnuks söötmisest edu ei too, on plaan b koheselt Smalling-Felli-äkki värav? kombinatsioon.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      See plaan B töötas Brügge vastu ideaalselt. Ei mäleta, et siis oleks keegi väga vingunud sellel teemal, et MIKS OH MIKS see plaan B nüüd töötas.
      See "Smalling-Felli-äkki värav" oli ainult viimastel minutitel.
      Olen nõus, et see Fellaini peale minek oli tänases mängus jalga laskmine, aga viimane kord oli see küllaltki edukas - ja selles osas ma LvG otsust mõistan.
      Üldse on fännid kõige targemad taktikud. Paraku treenerid seda "hindsight is always 20/20" maagiat kasutada ei saa.
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        Shaw vigastus oli nii võigas, et tulemus ja mängupilt mind täna ei kotigi. Just nüüd, kui poisist oli tõsine mängumees saanud.

        Kommentaar


          Rojo keskele lükkamine Blindi asemele oli minujaoks totaalne fuckup LVG poolt. Peale seda läks tagaliinis asi palju närvilisemaks ja kordust vaadates siis oli teine psv värav konkreetselt Rojo käkk. Selle lükkega kadus mul isu teist poolaega vaadata sest head nahka ei paistnud sealt tulemas.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas FTorres Vaata postitust
              Liverpool mängib ka CL-is? Ma ei teadnudki Keda nad siis võitsid?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Liverpool mängib ka CL-is? Ma ei teadnudki Keda nad siis võitsid?
                ära pabla, tal on chelsea teine lemmik

                muidugi solid pilt mida postitada

                Kommentaar


                  Olin/olen PSV poolt aga härra Moreno võiks mängukeelu järelemõtlemiseks saada kyll, mitte et see Shaw jalga terveks teeks.
                  The One and Only

                  Kommentaar


                    Shaw vigastuse üle on küll kahju. Mees täitsa näitas juba head mängu ja nüüd selline pauk. Loodetavasti see ta karjääri nahka ei keera. Saab teine vähemalt Chelsea mänge rahulikult vaadata kodus nüüd.

                    Kommentaar


                      hea meel mängutulemuse ja vigastuse üle. lugesin, et Shaw oli tõinanud nagu mingi emis. naisi polegi platsile vaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        hea meel mängutulemuse ja vigastuse üle. lugesin, et Shaw oli tõinanud nagu mingi emis. naisi polegi platsile vaja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                          hea meel mängutulemuse ja vigastuse üle. lugesin, et Shaw oli tõinanud nagu mingi emis. naisi polegi platsile vaja
                          vihka võistkonda, mitte inimest
                          The One and Only

                          Kommentaar


                            Loodan, et sul keegi jalaluu kunagi ära murrab. Tõesti. Tahaks su nägu siis näha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                              hea meel mängutulemuse ja vigastuse üle. lugesin, et Shaw oli tõinanud nagu mingi emis. naisi polegi platsile vaja

                              Aga realis on kõik eided ja emised ju, kuidas nad su lemmikud siis on.

                              Kommentaar


                                nalja teed ve. Realis on ainult see bale tolgus. üllatus üllatus, tuli premmist. see Ronaldo üle 10a tagune pilt on ka sellest ajast kui ta seal naiste meeskonnas inglismaal mängis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X