320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas andreasr Vaata postitust
    Ma eeldan, et siin on mõeldud subjektiivset mängupilti, aga fakti huvides on punktiliselt võttes kõigil suurtel, va Chelsea, see hooaeg 7 vooruga rohkem punkte kui eelmine:

    ManU 16 (eelmine hooaeg 11)
    City 15 (14)
    Arsenal 13 (10)
    Liverpool 11 (10)
    Chelsea 8 (19)
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Poisid ei saa aru, et premi keskmised tiimid tänu euro sitale kursile ja muudele asjaoludele on võimelised palkama häid nimesid. Ei saagi nädalast nädalasse ainult kottida nii lihtsalt.
    Ei saa aru. Sisuliselt kõikidel tippklubidel on rohkem punkte kui eelmisel aastal peaks just tähendama, et sellel aastal saan premmi keskmikuid lihtsamini just kottida ju?

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ei saa aru. Sisuliselt kõikidel tippklubidel on rohkem punkte kui eelmisel aastal peaks just tähendama, et sellel aastal saan premmi keskmikuid lihtsamini just kottida ju?
      7 mängu on liiga väike sample. Aga kui nüüd kokku kõigi punktid arvestada, siis eelmise aastaga võrreldes -1
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        piinlik võik sellise pakkumisega üldse lagedale tulla. See pakkumine kehtib ainult õigetele spordimeestele, kes kes julgevad ikka enda masinad joonele panna. suvalisi bette võin triobetis ka teha.
        Sorri, Unitedi vastu olemine on mu "teine klubi".

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Sorri, Unitedi vastu olemine on mu "teine klubi".
          õpitud võltsviha või kuidas smutov aastaid tagasi ühele kaasfoorumlasele tabavalt ütleski. (siin samas teemas kusjuures, kui mälu ei peta)
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            lollakas
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar




              Vahi aga, kadunud poeg on pingile jõudnud.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Pole ammu nii endale meeldivat koosseisu näinud. 3:0 ez win, ez money
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Pole ammu nii endale meeldivat koosseisu näinud. 3:0 ez win, ez money
                  Ok siis

                  Kommentaar


                    esmaklassiline kaitse blindilt ja valencialt.

                    Kommentaar


                      Kaua võib seda Blindi mängitada keskkaitses, see ei hakka kunagi töötama top klubide vastu.
                      .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RVN Vaata postitust
                        Kaua võib seda Blindi mängitada keskkaitses, see ei hakka kunagi töötama top klubide vastu.
                        u serious? mulle just jäänud mulje et kaitse töötab ainult siis kui blind keskel on

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RVN Vaata postitust
                          Kaua võib seda Blindi mängitada keskkaitses, see ei hakka kunagi töötama top klubide vastu.
                          Sa teed mingit halba nalja, või sa just päriselt nimetasid Wolfsburgi top klubiks?

                          Kui Wolfsburg ära lõi, siis ma mõtlesin et see on mingi halb nali...ehk nüüd hakatakse Eestis levivate kanalitew pealt päris mänge ka näitama ja ei raisata eetriaega sellisele üle haibile.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Tra Martial on kuld

                            Kommentaar


                              mine perse, Wayne.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Ma olen pikalt mõelnud, mis oleks, kui Mata mängiks keskel, paremal keegi lahe(di Maria, Pedro), vasakul Memphis ja ees Martial. Kapten Bastian/Mike/de Gea. faking sell rooneh, üks normaalne straiker sisse sest anton ei pane veel terve hooaeg; sack meie üleminekupoliitika
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X