320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    mine perse, Wayne.
    luuletamine on vist liiga pehme ala ühe jalgpalluri jaoks

    Kommentaar


      Algselt postitas författare Vaata postitust
      Ma olen pikalt mõelnud, mis oleks, kui Mata mängiks keskel, paremal keegi lahe(di Maria, Pedro), vasakul Memphis ja ees Martial. Kapten Bastian/Mike/de Gea. faking sell rooneh, üks normaalne straiker sisse sest anton ei pane veel terve hooaeg; sack meie üleminekupoliitika
      mata see hooaeg paremal mingi 6 assisti ja 6 väravat. Oleks keskel veel parem?

      Kommentaar


        Päris hea kohavalik Valencialt, ainult mingi 10 m tagapool ülejäänud kaitseliini meestest.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          mata see hooaeg paremal mingi 6 assisti ja 6 väravat. Oleks keskel veel parem?
          Wiki andmetel enne tänast 3 väravat.

          Kommentaar


            Martial astub jõle hästi edasi, täielik kuldur.

            Peaasi, et nüüd ühel neutraalsel vennal pea selge püsib otsas ja kaardid vähe taskus hoiaks.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Siit tuleb veel lisa täna..

              Kommentaar


                Iseenesest mängisime hästi. Lõpetada ei osata. Rooney sitteri oleks mu vanaema ka sisse löönud, aga vot 300k nädalas saav elukutseline ründaja ei löö ära. Üldiselt temalt üsna halb mäng.

                Mata on powerit täis ja teeb suurepärast mängu. Martial toodab palju kulda.
                Minu meelest ta polnud suluseisus kui ta 1on1 jäi.

                Kassai suhtes vist ei suuda kunagi enam neutraalne olla. Hetkel meie mõlemad DMid on kaardiga, teeb olukorra veits keeruliseks.

                Grupis on seis huvitav, sest PSV saab hetkel CSKAlt korralikult sisse. Wolfsburg jälle võitis eelmine voor CSKAd.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Planche Vaata postitust
                  Wiki andmetel enne tänast 3 väravat.
                  potato potato

                  Kommentaar


                    Mata sööt...

                    Kommentaar


                      Mata teeb ikka hullu mängu, väikese Krissi finishing ka mingi 90

                      Kommentaar


                        oi blinn.. Lord Bendnter teeb sooja :S

                        Kommentaar


                          Võit on tore, aga olgem ausad, tänase päeva juures oli kõige olulisem, et Mardisalu ja Kannik kommenteerisid jälle ManU mängu. Kõrvad puhkasid. Oli ilus poisid, oli ilus.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Väga tähtsad 3p raskes mängus. Võõrsilmäng saab olema jõhkralt keeruline. Nüüd grupis kõigil 3p ja seis päris pingeline.

                            Shitty suutis ka omale võidu ära kobistada. Yay for english football... vms
                            //P.S Kas ma olen ainuke, kes on märganud, et Smalling on see hooaeg lihtsalt jõhkralt hea? Mees on võimeline keskkaitsjana mänge enda peale võtma igas mõttes. Kaptenimaterjal, kui terve püsib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                              //P.S Kas ma olen ainuke, kes on märganud, et Smalling on see hooaeg lihtsalt jõhkralt hea? Mees on võimeline keskkaitsjana mänge enda peale võtma igas mõttes. Kaptenimaterjal, kui terve püsib.
                              Kui sa küsiks, et kas sa oleksid ainuke, kes ei ole märganud, siis... vastus oleks jah. smallz on kunn.

                              Kommentaar


                                Mata miskine top2 mäng vast punases särgis. Smalling oli ka hää , korra tundus küll ,et nüüd tuleb jälle kuu aega laatsareti laksu ,aga ju meil siis seal väga Evasid ja muid vene piffe pole, pani lõpuni ära ja oli hea. Martial on ka mõnus, kaitsjad isegi kardavad kohati. Võtab ette, kiirus, tsiki priki , seljaga värava poole oskab ka hoida, ei laiuta iga väikse asja peale käsi ja üldse on selline vinge sell.
                                Aga võtta välja Schweinsteiger, isegi kollasega, jättes platsile Range Ruuni on küll vähe imelik. See kapitani pael võib vabalt Smallingu küljes ka olla, Rooney on ikka jumala kapsad võrreldes mis ta võiks olla.
                                Kassoi oli kassoi.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X