320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lingadi Lingadi Lingard

    Kommentaar


      Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
      Lõpukirjandit mäletad? Iga väide nõuab argumenteerimist...
      Noh, nii labane pidev daivimine ja pettusekatsed. See on cuntlus. Muidu tore mängija ja kõik, aga see rikub kogu poti.

      Kommentaar


        Selline poolmärg tuss, aga 3p jälle juures.

        Kommentaar


          Kuramuse hea meel on Lingardi üle. Memphisele peab orgunnima Old Traffordile pingile väga pehmed padjad istmiku alla.
          varupallivarupumpaja

          Kommentaar


            Algselt postitas Levenstein Vaata postitust
            Selline poolmärg tuss, aga 3p jälle juures.
            Ei ütleks ühtegi paha sõna tänase mängu kohta. Sellise parkiva satsi vastu on raske neist läbi joosta, kui 9 meest kastis istuvad.

            Kommentaar


              Kodus see hooaeg 6 mänguga vaid 1 värav sisse saadud (Premmis)

              Kommentaar


                Keskendugem positiivsele - liigas neljas nullimäng järjest! Invicibles!

                Olgu. Muidu tundus same shit different day. Keep up the good work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  pidev daivimine ja pettusekatsed.
                  peale seda kui proviisor Karma kirjutas Ashile väikese koguse linnusitta välja, on olukord märgatavalt paremaks muutund. ja milla see oli? aasta tagasi, äkki.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                    Keskendugem positiivsele - liigas neljas nullimäng järjest! Invicibles!

                    Olgu. Muidu tundus same shit different day. Keep up the good work.
                    Tundub, et lisaks sellele, et sa seda kirjutada ei oska, ei tea sa ka selle tähendust.

                    Kommentaar


                      Vastaste igavusse suretamise filosoofia. Aga noh, seni toidab.

                      Veel statistikaporri:

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kohati tundub, et kuulun üsna madalasse protsenti. Nimelt pole kordagi negatiivselt ega sarkasmiliselt van Gaali kohta sõna võtnud ja ei tee seda ka täna. Ühtlasi ei lähe mulle korda, et United ei ole stiililt enam see, mida ümardades 20 aastat harjunud nägema olin. Ajad muutuvad. Ja leidub minus pragmaatilisust, et alustada tabelist ja punktidest. Näitena võib värske Eesti meistri tuua, kui keset hooaega ilkusid Flora fännid peatreeneri kallal kasutades sama sõna "filosoof", siis nüüd hooaja lõpus sahistatakse Hurta järgmiseks koondise lootsiks. Võta nüüd kinni.

                        Kommentaar


                          Parem kobaga kui sohiga - Mustamäe vanasõna

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                            Kuramuse hea meel on Lingardi üle. Memphisele peab orgunnima Old Traffordile pingile väga pehmed padjad istmiku alla.
                            Depay läheb Reali ja CR7 liigub vastupidises suunas :-)
                            Manchester United Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Parem kobaga kui sohiga - Mustamäe vanasõna
                              Kas sa tahad öelda, et Manu on sitt?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                                Tundub, et lisaks sellele, et sa seda kirjutada ei oska, ei tea sa ka selle tähendust.
                                Kui mu peen iroonia või sarkasm läbi ei kumanud, siis süüdistan ainult end!

                                Kahjuks või õnneks olen peaaegu suutnud maha juua mälestuse sellest hooajast, seega võib-olla järgmise kümne aasta jooksul tasub meenutada.

                                Tüpo oli muidugi kahetsusväärne. Järgmine kord kontrollin-kontrollin-kontrollin!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X