320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Carrick lambist terveks saand w?

      Kommentaar


        Tegelikult on meie kolmas positsioon liigas suhteliselt märkimisväärne, arvestades, et me oleme enamik mänge mänginud 10 mehega.

        Tegelikult on kurb mõelda, kus me oleksime ilma Hispaania Taavita.
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          sack LVG

          Kommentaar


            Mis kuradi debiilne komme on debiilsetel kohtunikudel mäng varem ära lõpetada?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Mis kuradi debiilne komme on debiilsetel kohtunikudel mäng varem ära lõpetada?
              90 minutit oli aega võit noppida.
              Aus tulemus.
              ELAGU LEICESTER!

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                90 minutit oli aega võit noppida.
                Aus tulemus.
                ELAGU LEICESTER!
                käi *****
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Ei lähe närvi. See on protsess.
                  varupallivarupumpaja

                  Kommentaar


                    Viik liiga liidri vastu võõrsil, väga hull ei tundu. Mängupilt oli kusi muidugi.

                    Rooney meenutab mulle ühte Kosmilise Kossumatši jorssi, kellelt tulnukad on kõik oskused ära varastanud.

                    Kommentaar


                      Ühest asjast ma pole veel aru saanud. Kui filosoofia järgi - mida olen ka siit lugenud - lähtub meie mäng äärmisest ettevaatlikusest ja riskide mittevõtmisest, siis mille kuradi pärast mäng mängult meie puujalgsed (sans Blind) kaitsjad ja De Gea vastase kiirete ründajate vahel koera mängivad, selle asemel et see pall lihtsalt puhtaks lüüa?

                      Positiivset tänasest ja kogu nädalast? Lõpuks on leitud mõneks ajaks veidi oskajam mees nurgalööke andma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                        Ühest asjast ma pole veel aru saanud. Kui filosoofia järgi - mida olen ka siit lugenud - lähtub meie mäng äärmisest ettevaatlikusest ja riskide mittevõtmisest, siis mille kuradi pärast mäng mängult meie puujalgsed (sans Blind) kaitsjad ja De Gea vastase kiirete ründajate vahel koera mängivad, selle asemel et see pall lihtsalt puhtaks lüüa?
                        Tundub, et sa ei saa hoopis aru, et filosoofia on palli valdamine - seetõttu üritatakse juba enda värava alt ehitama hakata ja ei peksta tuimalt puhtaks.

                        Kommentaar


                          Järgneb täiesti subjektiivne ja absoluutsele tõele mitte pretendeeriv arvamus.

                          Kui see on protsess, siis mis selle protsessi eesmärk on? Veeretame, veeretame, hoiame palli, protsent kasvab. Teravust ei ole vaja tekitada, sest siis äkki ei jõua kaitsesse tagasi. Seega noh, igaks juhuks veeretame. Rünnakul ei toimu ju mitte midagi, Martial peab jooksma nagu loll ise keskväljale vastu ja siis jälle kahe kaitsja vahel edasi-tagasi, et saaks mõnegi korra palli puudutada. Vastas on punt, kes on teinud sel hooajal täpselt kaks puhast lina ja panevad alati sajaga rünnakule, aga loomulikult nad jäävad seekord ilusti kaitsesse istuma ja lasevad vastasel palli vallata, sest guess what, kõik on juba aru saanud, et las nad kõigutavad, sealt ei tule mitte midagi. Samas kui ise saab kontra pealt nõelata. Mida sa valdad sellest pallist, kui sa ei suuda sellega mitte midagi tarka peale hakata.

                          Seda meeskonda ei saadeta platsile mänge võitma, nad saadetakse mitte kaotama. Kurat, see oli võidetav mäng, aga isegi õieti ei üritatud. Kui keegi veel tuleb rääkima, et "Fergie ajal mängiti tegelikult samamoodi", siis andke andeks, te vaatasite kas tollal mingeid muid mänge või vaatate praegu mingeid muid mänge. Jah, ka Fergie ajal tuli "slow motion zombie passing" mänge rohkem kui üks. Aga mitte kunagi ei mängitud tema käe all nii pika perioodi jooksul nii faking ambitsioonitult. Ja siin ma vaatan ainult sinu otsa, LvG. Kahesaja miljoni eest ostad mängijaid selleks, et minna igaks juhuks viiki veeretama? 70% palli hoidmist, 22 tsenderdust, 8 kornerit. Tulemus - kaks lööki raamidesse. Mis selle kõige mõte on? Pawson oleks pidanud hoopis punkt üheksakümne pealt juba vilet laskma, sest kui seis on viigis, kellal käib faking 90+1 ja Schweinsteiger äärele andmise asemel vaatab, mõtleb, teeb kolm puudet, pöörab seejärel ümber ja söödab tagasi, siis milleks peaks keegi seda paska kauem kannatama.

                          Nüüd eriti subjektiivne osa - tiitleid on toodud küll. Ma tahaks jalgpallist saada mingit emotsiooni, midagi põnevat. Olgu see emotsioon vahel ka negatiivne, see ongi jalgpall. Võitke üks mäng 3:0, kaotage järgmine 3:5, mis iganes. Praegu on värvi kuivamine, muru kasvamine, igasugune individuaalsus on tasa triigitud. Ja veeretame. Aga noh, isiklik traagika. Sest spordis loeb ainult tulemus, eks.

                          Ilmselgesti nüüd tuleb mingi vend kohe seletama, et eriti pirtsakaks läinud, tabelis olete ju kolmandad, liidrist punktiga maas. Jah, ma tean. Ja mind ausalt ei huvita. See, mida ma mängust mängu näen, on faking antijalgpall. Isegi mullune Chelsea mängupilt oli täielik Picasso maal sellega võrreldes. Samal ajal ripub van Gaali elutoa seinal niisugune.

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vahepeal on selline tunne, et andke see pall Martial-ile ja kui ta isegi 50% kordadel suudab midagi teha, siis on see kõvasti parem kui ülejäänud sats rünnakul kokku.

                            Üldiselt natukene imelik tunne on küll kui näed Rooney-t longates lootmas, et võetaks välja. Samas sisse tulnud Memphis oli ehk natukene parem aga ka hetkel vähemasti suhteliselt lootusetu.

                            Nagu keegi RedCafe-s mainis, siis oleks huvitav näha antud mängijate gruppi mõne teise treeneri käe all tegutsemas. Sest praegu tundu nagu oleks vaja investeerida jälle mõnesajad miljonid, et näha midagi paremat. Vb on siiski asi peatreeneris.

                            Ja äärmiselt kahju, et Darmian on oma senise hoo kaotanud. Ehk veel mõned mängud põhis ja enesekindlus naaseb. Samas Youngi osas on mul ainult negatiivsed tunded.

                            Üldiselt tundub nagu enamikele suhteliselt nukker seis hetkel. Mis võttes arvesse kohta liigatabelis on ehk natukene ülekohtune, aga jah, mängupilt on nagu ta on.

                            Kommentaar


                              Mul hakkab Giggsist jõle kahju. Raudselt tahaks ta öelda, näidata ja soovitada, aga tundub, et tal kas pole selleks piisavalt võimu veel või siis on nagu hane selga vesi.
                              Iseasi muidugi, et kus ta mõtted on (et kas sooviks LvG käest kohe trooni edasi haarata) ja kas lihtsalt mõtleb, et fak it - istun oma aja siin kõrval ära, kuniks hollandlane pensile läheb, toon Gary sky ja koondise juurest ära ja hakkame siis seda totrat filosoofiat tagasi normaalsusesse väänama.

                              Sellest, kui vähe Unitedi mäng praegu pakub on ka näide enda kohta: kui muidu räuskan ja ropendan teleka ees nagu voorimees, siis praegu ei iitsata sõna ka, sest kogu kammaijaa on nii pettumust valmistav ja tülgastav, et nahhui seal midagi üldse öelda enam on (kui, siis ainult Kristali suunas mõni facepalm, kui too tegelinski taas kommenteerima on lastud).
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Järgneb täiesti subjektiivne ja absoluutsele tõele mitte pretendeeriv arvamus.

                                Kui see on protsess, siis mis selle protsessi eesmärk on? Veeretame, veeretame, hoiame palli, protsent kasvab. Teravust ei ole vaja tekitada, sest siis äkki ei jõua kaitsesse tagasi. Seega noh, igaks juhuks veeretame. Rünnakul ei toimu ju mitte midagi, Martial peab jooksma nagu loll ise keskväljale vastu ja siis jälle kahe kaitsja vahel edasi-tagasi, et saaks mõnegi korra palli puudutada. Vastas on punt, kes on teinud sel hooajal täpselt kaks puhast lina ja panevad alati sajaga rünnakule, aga loomulikult nad jäävad seekord ilusti kaitsesse istuma ja lasevad vastasel palli vallata, sest guess what, kõik on juba aru saanud, et las nad kõigutavad, sealt ei tule mitte midagi. Samas kui ise saab kontra pealt nõelata. Mida sa valdad sellest pallist, kui sa ei suuda sellega mitte midagi tarka peale hakata.

                                Seda meeskonda ei saadeta platsile mänge võitma, nad saadetakse mitte kaotama. Kurat, see oli võidetav mäng, aga isegi õieti ei üritatud. Kui keegi veel tuleb rääkima, et "Fergie ajal mängiti tegelikult samamoodi", siis andke andeks, te vaatasite kas tollal mingeid muid mänge või vaatate praegu mingeid muid mänge. Jah, ka Fergie ajal tuli "slow motion zombie passing" mänge rohkem kui üks. Aga mitte kunagi ei mängitud tema käe all nii pika perioodi jooksul nii faking ambitsioonitult. Ja siin ma vaatan ainult sinu otsa, LvG. Kahesaja miljoni eest ostad mängijaid selleks, et minna igaks juhuks viiki veeretama? 70% palli hoidmist, 22 tsenderdust, 8 kornerit. Tulemus - kaks lööki raamidesse. Mis selle kõige mõte on? Pawson oleks pidanud hoopis punkt üheksakümne pealt juba vilet laskma, sest kui seis on viigis, kellal käib faking 90+1 ja Schweinsteiger äärele andmise asemel vaatab, mõtleb, teeb kolm puudet, pöörab seejärel ümber ja söödab tagasi, siis milleks peaks keegi seda paska kauem kannatama.

                                Nüüd eriti subjektiivne osa - tiitleid on toodud küll. Ma tahaks jalgpallist saada mingit emotsiooni, midagi põnevat. Olgu see emotsioon vahel ka negatiivne, see ongi jalgpall. Võitke üks mäng 3:0, kaotage järgmine 3:5, mis iganes. Praegu on värvi kuivamine, muru kasvamine, igasugune individuaalsus on tasa triigitud. Ja veeretame. Aga noh, isiklik traagika. Sest spordis loeb ainult tulemus, eks.

                                Ilmselgesti nüüd tuleb mingi vend kohe seletama, et eriti pirtsakaks läinud, tabelis olete ju kolmandad, liidrist punktiga maas. Jah, ma tean. Ja mind ausalt ei huvita. See, mida ma mängust mängu näen, on faking antijalgpall. Isegi mullune Chelsea mängupilt oli täielik Picasso maal sellega võrreldes. Samal ajal ripub van Gaali elutoa seinal niisugune.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X