320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas författare Vaata postitust
    Sest sarnaselt Varelale ja Lingardile ei tohiks ta olla staadioni läheduseski, kui meil on must-win mäng
    No ma sain sealt postitusest aru ,et jutt käib pigem rahast. Ja Lingard on siin viimastes mängudes midagigi teinud, et teda kuskile kluppi saata kui teised mängivad, no ma ei tea. Varelat sisse toppida on ikka korralik LVG. Üleüldse kipub seniilseid otsuseid härra tegema. Vaja hirmsasti võitu ja sa võtad Mata välja. No ma ei tea.

    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      jep. kaitseliiniga varela-kärrik-blink-grace jonesi sohilaps.



      juhul kui sa mingit peent huumori ei teinud, siis
      esiteks - mida iganes sa tarbid, ma võtaks kaks. üldse mitte halvaga öeldes.
      teiseks - mingi 300-400milli eest ootaks nagu tegelt rohkemat.

      ps. lvg uus tupee nägi vähemalt väga viisakas välja. nüüd ma vähemalt tean, kuhu need eestist varastatud hobuselakad läinud on.
      Ainukene asi, mida mu eelnevast postist tõsisemalt võib võtta on, panused PL-i peale, sellega pidasin ka ainult silmas CL-i kohta, mitte liigavõitu.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        No worries, LVG on ikkagi sildtreener. Järgmine suvi veel 100+ miljonit hakkama ja 2018. aastal mängitakse BATE, WBA ja Watfordi vastu juba natukene ründavamat jalgpalli.

        Edit: Ma tglt ei saa sellest sildtreeneri termini coinimisest aru, et mis see peaks siis kuidagi möödunud ja tulevaid pettumusi leevendama vms. Kalkun on viimased viisteist aastat klubisid ja koondisi stabiilselt putsi keeranud, Ajaxis ja Barcas kuidagi lihtsalt joppas üle-eelmisel kümnendil.

        Kommentaar


          Mismoodi ta Bayerni putsi keeras?
          Kuidas MM medal putsiga seotud on?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kas mu silmad petsid... fellakas oli kõige rohkem km läbinud selles mängus... sutsu imelik
              The One and Only

              Kommentaar


                Aus küsimus, miks teile täna mänginud mehed ette jäävad? Kõik ülejäänud ju katki või Gaali poolt nahhui saadetud.

                Positiivse külje pealt - veel üks liiga kus Liverpooli kottida. (sitt nali)

                Kui homme Arsenal ja Chelsea ka meiega liituks...

                Kommentaar


                  Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                  Edit: Ma tglt ei saa sellest sildtreeneri termini coinimisest aru, et mis see peaks siis kuidagi möödunud ja tulevaid pettumusi leevendama vms. Kalkun on viimased viisteist aastat klubisid ja koondisi stabiilselt putsi keeranud, Ajaxis ja Barcas kuidagi lihtsalt joppas üle-eelmisel kümnendil.
                  Ma saan aru, et meie omad tulevad emotsiooni pealt tühja lahmima peale mängu, aga see.... samas, eks paljudel hateritel võttis õnnest omamoodi katuse sõitma.
                  SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Aus küsimus, miks teile täna mänginud mehed ette jäävad? Kõik ülejäänud ju katki või Gaali poolt nahhui saadetud.
                    Mõtlen sama. Jah, Varela käis käpuli ja Lingard ei jõudnud alguses sugugi tagasi kaitsesse appi paremar äärt katma, aga ei ootagi sellistelt kuttidelt mingit 100% õnnestumist.

                    Mis hoopis muret tekitas, oli see üüratu tühimik keskkaitsjate ees, kuhu pidi Mata tulema palli võtma. Kui filosoofil on vaja pallihoidmist, siis oleks loogiline, et mängitakse kompaktselt lühikeste söötudega, aga ikka ja jälle peksti pikka palli huntide kaitseliini taha. Ja mitte esimest korda sel hooajal eks.
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      • We went through a huge chance after SAF retired, we had a year that is basically a write off and now we are 17/18 months into the rebuild. Are we a top team yet? of course not! It would be a miracle if we were already. Are we better than where we were 18 months ago? yes indeed we are. We are far from where we want to be but in the big scheme of things, transitions take years. Barcelona went 5 years without a trophy title in the early '00s. Real could not get past the last 16 for more than half a decade and Bayern were far from a European force for almost a decade as well and none of these clubs have lost such an essential part of their make up like we did. The point is where we are now (i.e: an improving albeit frustratingly slow work in process) is very normal and just because our fans can't take going through a period of looking from the outside and by a period, I don't mean a year or two, does not mean it makes you look anything less than a hormonal teenager when you make stupid statements like this.




                      Mehed, rahunegem.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        LVG-lt küsiti progressi kohta. Vastus järgmine: "When you see the facts, we were further in the Capital One Cup, we qualified for the Champions League group; we have played all these matches and are still in a very good position in the league."

                        Lisaks veel see: "You remember the first match against PSV when there were decisions of the referee, and also in this game, decisions of the referee that were not positive for us."

                        Kommentaar


                          imo noored olid tublid, neid ma kaotuses ei süüdistaks.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Wolfsburg oli mänguliselt eile ikka pea igas väljaku osas palju teravam eile. Teenitud võit. LVG vahetused nt...pani kulme kergitama küll. Mulle aga kuidagi tundub, et LVG ei tea, kes tema põhimehed on, kuidas neilt parimaid omadusi platsil välja saada (ühekoos ülejäänutega) ning motiveerida oskab ta ka ainult läbi negatiivsuse paistab.
                            Need sildtreeneri jutud on siin ikka väga veidrad...no misasja...mille üle siin nn silda ehitatakse, eelmiste treenerite poolt jäotud "kaose" või ? ... kuniks saab naasta back to promise land'i, aga siis juba mingi uue SAF-iga...oeh, not gonna happen!

                            Kommentaar


                              Oli sitaks variante paremaid vahetusi teha?

                              Kommentaar


                                LVG peab uusi puid minema istutama treeningplatsi kõrvale, rahunevad fännid maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X