320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Wolfsburg oli mänguliselt eile ikka pea igas väljaku osas palju teravam eile. Teenitud võit. LVG vahetused nt...pani kulme kergitama küll. Mulle aga kuidagi tundub, et LVG ei tea, kes tema põhimehed on, kuidas neilt parimaid omadusi platsil välja saada (ühekoos ülejäänutega) ning motiveerida oskab ta ka ainult läbi negatiivsuse paistab.
    Need sildtreeneri jutud on siin ikka väga veidrad...no misasja...mille üle siin nn silda ehitatakse, eelmiste treenerite poolt jäotud "kaose" või ? ... kuniks saab naasta back to promise land'i, aga siis juba mingi uue SAF-iga...oeh, not gonna happen!
    Kogu see LVG jama meenutab viimasel ajal Rodgersi lõppu. Põhjendused on sarnased ja kõik muu mis kaasa käib sellega. Kui mõtted on otsas, siis viskan peoga noori väljakule, ehk siis 1/3 fänne ei hakka jaurama, sest teeme seda tulevikuks jne. Aga nii imelik kui see ka ei ole, siis Manu on üks 3 suurest, kes saab endale lubada lihtsalt suurimate staaride ostmist. Milleks selline noortele lootmine ja ehitamine teile vajalik on? Nii ise surute ennast Liverpooli ja Spursi pange, kus sõda käib 1x 3 aasta jooksul top4.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
      Milleks selline noortele lootmine ja ehitamine teile vajalik on? Nii ise surute ennast Liverpooli ja Spursi pange, kus sõda käib 1x 3 aasta jooksul top4.
      We want to beat you in your own game.

      Kommentaar


        Pmst minu jaoks oli eilne mäng selge edasiminek teie poolt siiski. Seekord ei olnud borefest ning ma ei jäänud mängu ajal teleri ees magama kuna actionit oli täitsa korralikult. Üritasite vahepeal läbisööte korralikult panna kuigi jah palju oli ka pika huupi ette peksmist.
        LvG vahetuste osas aga tekkisid küll küsimärgid. Miks toodi see noor kutsikas vasakule mitte nt McNair või Carrick. Saanuks ju Blindi sinna äärde panna või siis formatsiooni muuta. Ja siis loomulikult tekitas naeru suule ka Mata välja kui Fellaini oli veel sees. Geenius tahtiski vist kaotada lõpuks.
        EL'is kohtume

        Kommentaar


          Seda sorti psühholoogilist vägistamist, mida eile manu fänn pidi läbi elama, ei soovi ka oma kõige hullemale vaenlasele (loe: pooli/city fännile).

          Kommentaar


            Algselt postitas wutt Vaata postitust
            Oli sitaks variante paremaid vahetusi teha?
            Oli. Pereira ja Youngi näol. Young oleks toonud äärele kiirust juurde, sest olgem ausad Depay oli selle hooaja Depay jälle. Ja Pereira Mata asemel siis 10ne peale. Pereira oli hooaja eelsel turnal üks meeskonna parimaid. Aru ma ei saa miks ei anta võimalust. Powell mängis kokku vist poolteist? mängu U21 eest peale 10 kuulist vigastuspausi ja tuuakse sellises mängus sisse.
            Kokkuvõttes on mul isiklikult pohh, et CL´ist välja langeti. Rohkem valmistab mulle muret 2 uut vigastus kaitses (Mike kube ja Darm hämmi). Ma ei kujuta ette mis kooseisuga minnakse Bournemouthi vastu mängima kui vigastuste tõttu on väljas Shaw, Valencia, Jones, Rojo, Herrera, Rooney, Smalling, Morgan, Darmian ja ilmselt Bastian.
            Täna peab kõik need järelejäänud terved mängijad mullikile sisse pakkima, et jumala eest midagi ei juhtuks.
            varupallivarupumpaja

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Mehed, rahunegem.
              Kust otsast te hetkel paremad olete kui 18 kuud tagasi? Ok, tulemustega on nagu on, aga mängupilt oli siis lubavam imo

              Kommentaar


                Algselt postitas check Vaata postitust
                Kust otsast te hetkel paremad olete kui 18 kuud tagasi? Ok, tulemustega on nagu on, aga mängupilt oli siis lubavam imo
                89 krossi kasti ei ole lubav.

                Kommentaar




                  Owen armastab Mihklit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    89 krossi kasti ei ole lubav.
                    Pardon, mul statistikat ees pole ja googeldada ei viitsi, aga siis oli vast vastase kastis actionit/lööke raamidesse rohkem? Päris neid värvi kuivamise võrdlusi ma tollest ajast ei mäleta igatahes...

                    Kommentaar


                      Mina näiteks oma postituses ei süüdistanudki meie noori. Ei süüdistanud otseselt kedagi. Tõstatab lihtsalt küsimusi, kui noorte ristimiseks on selle hooaja tähtsaim mäng. Kõik noored mängisid eile täitsa hästi. Varela ja CBJ olid väga positiivsed. Eelkõige meeldis, et julgelt mindi ka rünnakule kaasa. Lingard tegi oma keskmise ära. Powelli esitusele jättis muidugi märgi (midagi väga valesti ta ei teinud - võitles, madistas ja üritas) Smallingu vigastus, millele järgnevalt kogu mänguskeem uppi lendas.

                      Mis seal ikka. Elu läheb edasi. Saabki Euroopa Liigas oma tasemele vastavalt mängida. Võitu väga ei oota/looda, peaasi, et noored mängida saavad.

                      E: Üüratu tühimik keskkaitse ees oli seetõttu, et Fellaini mängis enamasti igal pool, kus ta algselt ei pidanud mängima. Schweini kehv esitus tulenes ka kindlasti sellest, et oli sisuliselt üksi keskväljal.
                      Olen enne öelnud ja ütlen ka nüüd, et Fellaini ei ole Utd kvaliteet (see kvaliteet, mille poole peaks püüdlema vähemalt) ja võiks rahaks teha.
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                        Ma saan aru, et meie omad tulevad emotsiooni pealt tühja lahmima peale mängu, aga see.... samas, eks paljudel hateritel võttis õnnest omamoodi katuse sõitma.
                        Tõele au andes ajavad seda sildtreeneri jahu mingi paar inimest, ma lubasin endale lihtsalt natuke ettenutmist ning samas valdab mind hämmeldus (et tõepoolest, kelle või mille üle see sillaehitus käib, eriti summasid arvestades). Ja õnnest katus ei sõida, erinevalt mõnest teisest ebameeldivast klubist, mida United samuti on, tunnen punase Manchesteri klubi suhtes siiski teatavat respekti. Ja Euroopas võib teistele inglastele ka pöialt hoida, kasvõi kogu selle koefitsiendi teema pärast.

                        edit: MM kolmanda koha medal on põhimõtteliselt grammi võrra parem kui põhikoolis saadud teine koht ülevallaliselt mõistatuste mõistatamise võistluselt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                          Olen enne öelnud ja ütlen ka nüüd, et Fellaini ei ole Utd kvaliteet (see kvaliteet, mille poole peaks püüdlema vähemalt) ja võiks rahaks teha.
                          Kas kusagil mujal kui väravas üldse oli eile Utd kvaliteet? Mäng oli hoogne ja võrdne, aga kogu aeg tunne, et Wolfsburgi sats kvaliteetsem. See ilmselt ei peaks finantsvõimalusi arvestades nii olema.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            kõige hullem on see, et kotti saadi paremalt meeskonnalt ja manu kukkus sinna kuhu pidigi taseme poolest kukkuma. noored olid tublid. sack van gaal imo, aeg minna. pistku perse endale see anti-jalgpall. nädalast nädalasse on mängude vaatamine täielik agoonia. isegi see evertoni 3-0 polnud midagi ilusat imo, õnnega pooleks löödi kõik poolikud võimalused ära.

                            Kommentaar


                              Euroopa liigasse langeti ainult kiusust Chelsea vastu. Kui nüüd Chelsea saab alagrupist edasi, pole tal mingit lootust järgmine aasta CLi saada. Kui langevad euroopa liigasse, saame nende ainukese lootuse CLi pääsuks seal purustada!
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Mul on piinlik, kui kannatamatud Unitedi fännid on. Ja nüüd veel jutud otsa, et tooge Moyes tagasi, et kas siis aasta pärast uuesti LVG?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X