320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kõva ootuste jutt vanamehe poolt. mitte kuigi kaua tagasi jauras ju ise kuidas esimesel hooajal alati võitnud on jne.

    kevadel mõtlesin, et minu pre-LvG ränt härrase aadressil oli ülekohtune ja varusin külmkappi üksjagu kisselli, et sõnad paremini maitseks kui ma neid ühel hetkel sööma pean hakkama.
    tänaseks on paraku olukord seal maal, et otsisin paar mineviku traktaati välja. prohvet nah.

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    ajalootunnist tuleb meelde nõukogude liit ja selle lagunemine. olen siiani arvanud, et moyes oli gorbatšovi kehastus. samas kui gaal peaks jeltsini ekvivalent olema, siis ega siin midagi ilusat oodata pole.
    ja

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    mis see van gaal viimase 10aasta jooksul teind on (jalkamaailm on kümnekonna aastaga ikka korralikult muutnud)? või kust on tekkinud illusioon, et temaga on kõik kohe jube hea?

    peale barcast lahkumist (seda teistkordset siis) sitsis ta neli aastat AZ'is. hollandi liiga, no andke mulle andeks. peale seda bayern, kus esimesel hooajal oli tubli: bundesliiga tiitel+pokaal+CLi finaal, kus saadi interilt sanga. see, kui kõva saavutus oli bayerni liigavõit ehk et mis tase seal tollal reaalsuses valitses, oskab ilmselt mõni vastava logoga poiss paremini rääkida.
    teisel hooajal lülitati nad igatahes esimsest knock-out voorus välja ja LvG sai tala.

    persseläind euro012 järel pandi ta hollandisse pukki. selles alagrupis, mis nad MMile viis...no eks me teame ju isegi.

    ehk et pange nüüd mu näpp sellele kohale, mis näitaks, et ta on see mees, kes kahele eelpool esitatud küsimusele vastaks.
    ...and theres plenty more.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      tänaseks on paraku olukord seal maal, et otsisin paar mineviku traktaati välja. prohvet nah.
      Stealing my thunder, tahtsin täna ise prohveti osa mängida.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        mittlerweile in Deutschland...

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          mittlerweile in Deutschland...

          Javier Hernandez has scored a hat-trick for Bayer Leverkusen. He has now scored 15 goals in last 13 games

          e,

          Goals scored in their last 12 games:
          Javier Hernández (15)
          Man Utd (10)
          Depay + Martial + Rooney (6)
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Hernandezel polnud ju niikuinii (kas seda kirjutatakse nii?) kvaliteeti, et mankus mängida. Mida sa nutad temast taga? Ja pealegi, teil ju Depay, Martial ja Rooney.

            trellidinvangaalwetrust
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Van Gaalil jah see vägev omadus, et häid mängijaid aetakse vägisi klubist välja, samal ajal tuuakse raske raha eest küsitavaid mängijaid ning antakse kohati liialt mänguaega noormängijatele. Lisaks sellele ükski mängija teda ilmselt ei salli tema ranguse ja kangekaelsuse pärast. Eraldi veel tooks välja, et Victor Valdes on jätkuvalt klubi 4.väravavaht...

              Kommentaar


                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                Miks Young mängu ei saa?
                Saatis van Gaalile koju paki linnusitta sõnumiga , try this or go home.

                Kui tavaliselt üritatakse midagi mängu laadset korraldada teisel poolajal, siis täna vastupidi, mõttetu nühkimine. Mata võttis Rooney mr. nähtamatu rolli üle. Samas, asjata saavad mehed mööda päid, kui nad on sunnitud nii platsil vegeteerima. Ega keegi mängijatest teistest üle polnud, kui valida mängu parim, siis tõesti Fella ja esimese poolaja eest Memphis, üritamise eest.
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Loen neid kommentaare ja pean tõdema, et tõsiselt head, eriti need alates anno after Wolfsburgi mängu. Sellemõttes on see Mänsesteri koolkond tore.
                  Teisalt võta nüüd jälle kinni, kus see viga on. Kui Moyes tundus riietusruumis olevat nagu mopp, millega põrandat pühiti kõvemad mehed ka ilmselt tagumikku, siis nüüd vanhaal kehastab jällegist kui mopi-operaatorit. Ja jälle ei sobi.
                  Ega siit august vist siit august teid keegi teine peale tiki-taka jumala PEPi või Ancelotti välja vea. Samas kindluse mõttes võiks veel Villaspoega proovida, kel seniidis viimane hooaeg käsil.

                  Kommentaar



                    lähemal vaatamisel on selle pildi puhul tegu Where's Wally mõistatusega
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      kas vasakult kolmas eelnevel pildil on meie oma Mart?

                      aga jah, LVG võiks nahhui tõmmata juba kiiremas korras. täiesti savi juba kes asemele toodaks.

                      Kommentaar


                        Huvitav, et SAF seda huumorit nähes nätsu suhu ei pista ja kogu ludride punti üle ei võta. Võib vaid ette kujutada, mis kukupaid kohe kõik oleks. Peeru ka ei tohi valesti lasta, saad putsaga näkku.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          kas vasakult kolmas eelnevel pildil on meie oma Mart?

                          aga jah, LVG võiks nahhui tõmmata juba kiiremas korras. täiesti savi juba kes asemele toodaks.
                          See LVGinwetrust karikas on hakanud üle ääre ajama küll, eriti peale CLi krahhi. Küsimused tekivad kuidas edasi minna hetkel, kas on mõtet hollandlane minema lüüa nüüd lähiajal ja Giggsiga riskida, kas võtame järgmise aasta CLi koha tema juhendamisel? Giggs tundub suurem risk selle koha pealt, kui van Gaal . Selge on see, et enim mainitud asendusi lõualotti ja Pepi me sel hooajal nii või naa üle võtmas ei näeks või üldse kedagi asjaliku pikemas perspektiivis. Ma jätkaks kalkuniga veel vähemalt selle aastanumbri sees ja vaataks, kuidas asjad edenevad, kui tähtsamad tatid ka terveks saavad.

                          Polegi selle võimaliku järgmise treeneri peale mõelnud siiamaani, aga Pep või Ancelotti? Ma panustaks Pepi peale. Pepi Bayernit on palju huvitavam vaadata, kui Barca-Pepi, so....jõuame jällegi selleni, et järjekordne protsessi vend vms....jällegi aga, Pepi protsess tundub käiku minema kolm korda kiiremini.

                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust

                          lähemal vaatamisel on selle pildi puhul tegu Where's Wally mõistatusega
                          Lammas ülevalt vasakult nurgast kolmas? Puuuuuum!
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Pole küll õige vend sõna võtma, kuid lisaks viis senti.
                            Kuidas saab Giggs olla hullem kui kalkun? Kui van gaal jätkab sama stiiliga nagu praegu, siis top10 on võibolla garanteeritud. Maybe not. Hea tunde tekitab see manku mitmenda hooaja mõõn küll, kuid praegu ollakse küll "õigel" teel.

                            Mina riskiks selle Walesi poisiga näiteks

                            Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                            Puuuuuum!
                            Ja Bill Clinton, natuke edasi
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              pep oleks minu isiklik õudusunenägu, pole kunagi tema meeskonnad ja see fcin tika-taka sümpatiseerinud. papa carlo - why not? ei näeks ka probleemi kohe anda giggsile ohjad.

                              Kommentaar


                                Giggs Swanseasse, Lvg pensile, Ancelotti sisse- win win win. Aga no suveni vast ikka kannataks ära selle säkkimisega ikka
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X