320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    pep oleks minu isiklik õudusunenägu, pole kunagi tema meeskonnad ja see fcin tika-taka sümpatiseerinud. papa carlo - why not? ei näeks ka probleemi kohe anda giggsile ohjad.
    Muidugi tooge Pep ManUsse.
    Sellel mehel on ju sitaks kogemust mängida ülimalt konkurentsitihedas liigades, kus tema meeskonnaga sarnasel tasemel on hulk teisi satse ka. Mis üldse saaks valesti minna !

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Giggs Swanseasse, Lvg pensile, Ancelotti sisse- win win win. Aga no suveni vast ikka kannataks ära selle säkkimisega ikka
      Ancelotti? Ma olen vb liiga Fergies kinni veel, aga kas ma olen ainuke, kes neid 2 hooaja treenereid nagu Mourinho, Van Gaal, Ancelotti Mankus näha ei taha. Pole minu arust päris selline Reali või Chelsea sugune solgihunnik, et võtame 2ks hooajaks ühe treeneri, ostame kõik kallid mängijad kokku, võidame ühe tiitli ja siis saadame peale 3-e kehva mängu puu taha. (Kuigi, tuleb tõdeda et selle suve kulutamisega astusime suure sammu sinna poole küll)

      Muidugi maailma parimal treeneril lasksime ka Liverpooli minna.
      Fuck this, Giggs pukki ja jääme kasvõi 10ndaks.

      Ranti jätkuks, siis ma päriselt ei saa aru kuidas neid eelmainitud klubisid "fännata" saab. Iga hooaeg mingi järjekordne välismaalasest jorss peatreeneriks, 500 miljoni eest Diego Costasid, Angel Di Mariasid, Radamel Falcaosid ja muid palgasõdurei meeskond täis, kes ilmselt vaevu teavad mis meeskonna eest nad mängivad ja siis on jube suur rõõm kui võidame selle Premmi ära. Jube äss värk. Selles osas on peale LvG üle võtmist hakkanud aina rohkem ja rohkem külmaks jätma see manku mäng. No mida sa vaatad neist käsilaiutavatest Depaydest, Falcaodest ja muust solgist. See ei ole ju see manku kelle pärast seda meeskonda kunagi noore kutsikana hullupööra fännama sai hakatud, nii et ulu ennast iga aasta segaseks kui Meistrite Liigast välja sai langetud.

      Minu poolest mängime Evansite, Fletcherite ja kasvõi kuradima Wes Brownidega 10ndale kohale, aga see on ikka parem kui see sitt, mis praegu toimub.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
        See LVGinwetrust karikas on hakanud üle ääre ajama küll, eriti peale CLi krahhi.

        nagu näha, siis mu allkiri on teie peakolusse imbunud. mnjaaa.


        elame huvitaval ajal.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Ancelotti? Ma olen vb liiga Fergies kinni veel, aga kas ma olen ainuke, kes neid 2 hooaja treenereid nagu Mourinho, Van Gaal, Ancelotti Mankus näha ei taha. Pole minu arust päris selline Reali või Chelsea sugune solgihunnik, et võtame 2ks hooajaks ühe treeneri, ostame kõik kallid mängijad kokku, võidame ühe tiitli ja siis saadame peale 3-e kehva mängu puu taha. (Kuigi, tuleb tõdeda et selle suve kulutamisega astusime suure sammu sinna poole küll)

          Muidugi maailma parimal treeneril lasksime ka Liverpooli minna.
          Fuck this, Giggs pukki ja jääme kasvõi 10ndaks.

          Ranti jätkuks, siis ma päriselt ei saa aru kuidas neid eelmainitud klubisid "fännata" saab. Iga hooaeg mingi järjekordne välismaalasest jorss peatreeneriks, 500 miljoni eest Diego Costasid, Angel Di Mariasid, Radamel Falcaosid ja muid palgasõdurei meeskond täis, kes ilmselt vaevu teavad mis meeskonna eest nad mängivad ja siis on jube suur rõõm kui võidame selle Premmi ära. Jube äss värk. Selles osas on peale LvG üle võtmist hakkanud aina rohkem ja rohkem külmaks jätma see manku mäng. No mida sa vaatad neist käsilaiutavatest Depaydest, Falcaodest ja muust solgist. See ei ole ju see manku kelle pärast seda meeskonda kunagi noore kutsikana hullupööra fännama sai hakatud, nii et ulu ennast iga aasta segaseks kui Meistrite Liigast välja sai langetud.

          Minu poolest mängime Evansite, Fletcherite ja kasvõi kuradima Wes Brownidega 10ndale kohale, aga see on ikka parem kui see sitt, mis praegu toimub.
          Saa üle, vana Fergie oli anomaalia. Tänapäeva jalgpalli maailmas ei saa sellist asja enam juhtuma. Väga väga paljud kohalikud kui ülemaailmsed Manchesteri punase poole fännid peaksid sellest aru saama lõpuks. Giggs oleks lahendus, aga absoluutselt ei paneks teda sinna kategooriasse, et ta oleks nüüd romantiline liider järgmised 20 aastat ja tooks kulda ja karda.

          LvG toodi tema kogemuste ja süsteemi üles ehitamise ajaloo tõttu - ei tööta, shit happens. Ei tähenda, et me nüüd full mercenary mode peaks minema. Pigem leidma järgmise viis aastatu plaaniga treeneri, kes samas ei kardaks ka tuua 75 millised mehi, aga samas oleks ka piisavalt tark et kaasata kohalikke poisse ja klubi kasvandikke.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Pigem leidma järgmise viis aastatu plaaniga treeneri, kes samas ei kardaks ka tuua 75 millised mehi, aga samas oleks ka piisavalt tark et kaasata kohalikke poisse ja klubi kasvandikke.
            Nimeta mõni.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Muidugi tooge Pep ManUsse.
              Sellel mehel on ju sitaks kogemust mängida ülimalt konkurentsitihedas liigades, kus tema meeskonnaga sarnasel tasemel on hulk teisi satse ka. Mis üldse saaks valesti minna !
              See, et sul on Pepi vastu mingi imelik isiklik vimm, on sinu probleem. Fakt on see, et nii Barcelonas kui Bayernis on mängijate austus tema suunas ääretult suur ja ka tulemused räägivad enda eest. Riietusruum on kontrolli all, kõik saavad mänguaega. Ei näe ühtegi põhjust arvata, miks ta ei võiks Inglismaal sama teha. ManU esimesel hooajal kohe tiitlile viia oleks iga treeneri jaoks pähkel, kuna tegu pole enam satsiga, mida kardetakse. Unitedi selliseks muutmine võiks Guardiolal õnnestuda küll.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Miks siin osad arvavad, et Giggs sellele kohale jõle hea valik on? See oleks ju tohutu gamble taaskord. Mitte miski ei garanteeri, et te järgmised nt kaks hooaega CLi või isegi Euroopasse ei pääse. Aga kui palju ManU fänne seda kannatada suudaks? Olgugi, et oma legendaarne poiss pukis on. Tal on ju null kogemust peatreenerina. See praegune pingiotsal istumine pole ikka päris võrdväärne. Minu arvates pole Giggs küll karakter, kes kunagist hiilgust taastada suudaks. Aga see on imho, muidugi.

                Kommentaar


                  Muidugi, jätke Gaal või pange Giggs põhitoolile, ärge jumala eest Ancelottit võtke!


                  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                  kas vasakult kolmas eelnevel pildil on meie oma Mart?
                  that's a bingo
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Jäin mõtlema, et. Jälle täiesti subjektiivne plära, sest kust ma tean, kuidas tegelt on. Aga.

                    Võrreldes selle pundiga, kes siin meistriks tuli mitte väga kauges minevikus, on see praegune meeskond täiesti balansist väljas ja mitte niivõrd sellepärast, et ei oleks poolkaitsjaid või ründajaid või üleüldse kvaliteetseid mängijaid. On ju küll, aga neist ei saada kätte isegi mitte liidetavate summat, vaid kordades vähem. Miks...

                    Kes olid veel mõne aasta eest (2012-13) meeskonna selgroog? Liidrid, ja ma ei mõtle isegi niivõrd platsil, vaid igapäevaselt koos viibiva isaste kamba seisukohalt? Kahtlemata Rio, Evra, Giggs, Vidic. Küllap ka Rooney, van Persie. Inimestena selgelt erinevad, aga kõik olid naturaalsed liidritüübid, palju näinud ja teinud, harjunud punti vedama, psühholoogiliselt võidu nimel ka vajadusel läbi seina minema ja teised kaasa tassima. Mehed, kellel piisas vajadusel öelda üks lause. Kelle kõrval trennis seanaha vedamine ilmselt ei tulnud kõne allagi.

                    Kaks aastat hiljem olid nad kõik läinud, v.a Rooney. Kes on praegu? Carrick kui meeskonna kogenuim? Mulle ei tundu ta selle natuuriga, et olla see nr 1 alfaisane, kes teised paika paneb. LvG ei ole paduloll ja usun, et just see pool, mitte niivõrd mängulised oskused, on põhjus, miks toodi Schweinsteiger, kõike näinud ja kõike teinud. Lootuses, et... Seni ei paista paraku, et oleks aidanud. Rohkem üle 30 mehi ei olegi! Young, Valencia ei ole liidrid, Fellakas on selleks ka liiga ebastabiilse vaimulaadiga. Mata? Sümpaatne intelligent, aga mitte karja juht. De Gea kui viimase kahe hooaja selgelt stabiilseim ja parim mängija? No ei kujuta ma teda ette riietusruumis liidrina, kuidagi ei kujuta.

                    Üks kandidaat on mõistagi obvious ja captain pealekauba. Aga siin on see teine tahk, et liidriroll peaks peale inimlike omaduste olema ka leading by example, mis kehtib algul nimetatud meeste kohta. Rooney viimane aasta... teame ju kõik. Mida sa liiderdad, kui väljakul oled kott. Ja kas näiteks Memphis või Martial vaatab talle heas mõttes alt üles, aktsepteerib teda meeskonna vedajana? Kahtlen pisut.

                    Kelles eeldusi näib olevat, on Smalling, positsioon platsil ka sobilik. Natuke võrreldav muide Cityga - Kompany on hea mängija, aga kindlasti ei ole ta ülejäänud kaitseliinist oskuste poolest kilomeetriga üle. Küll aga on ta lihtsalt liidriks loodud, ta on see natuur, kelle taha teised isegi suuremat mõtlemata, vaistlikult koonduvad. Praegu, kui ta on puudu, on ka tulemus kohe peo peal. Aga Mankus ei näe ma praegu sellist meest tegelikult ainsatki. Nagu öeldud, Smalling võiks see olla. Ehk. Aga ma ei näe riietusruumi muidugi, et kas sellel arvamisel üldse mingit alust on.

                    Paljud eelmainit härrad on rääkinud, et neile andis võitmatuse tunde just SAF. Loogiline. Van Gaal peaks teoorias justkui suutma ka tekitada tunnet, et I know this shit, paneme nüüd. Aga ilmselgelt ei suuda. Eile oli kümme minutit lõpuni, B'mouth meeletult rabanud, silmnähtavalt kumm tühi. Kas mul oli mängu vaadates kordagi tunne, et mehed ise usuvad - kurat, me saame siit selle värava ja punkti kätte? Ei. Teisipäeval - sama. Okei, seal vähemalt võideldi ja propsi sellegi eest. Aga seegi oli selline korralik Sisyphose kivilükkamine. Ja siis miskipärast ei kipu need pallid ka kolmelt meetrilt sisse minema, ikka jääb keegi ette ja "ebaõnn".

                    Ehk siis. Fergie kohta on palju öeldud, et ta võis olla ükskõik kui hea treener, aga ennekõike peitus tema geniaalsus selles, et ta oli suurepärane manager. Ok, muidugi ei klappinud kõigiga ja vahel ajas liiga jääralt oma rida, aga see loomulik. Samas kui LvG üks nõrgemaid ridu tundub olevat ennekõike man-management. Kuskil siin hiljuti mainiti tabavalt ära, et kas di Maria tuli mankusse ka vingus näoga, et ega ma ei taha tegelikult siin olla? Kuraditki ta tuli. Loovus tambitakse maatasa, isiksustest sõidetakse üle. Ja näiteks see, mismoodi tegutseti Valdesiga, tundub absoluutselt igasuguse töökollektiivi toimimise seisukohalt nii läbinisti vale kui veel olla saab. Iga mees mõtleb sellise asja järel kuskil kuklasopis - kas ma olen järgmine, kelle peale isa vihastab? Tekitab see kelleski austust bossi vastu, kui ühte sinu kaaslastest koheldakse nagu kõntsa? Kuraditki ta tekitab. Fergie lõi Beckhamile putsaga näkku, mõned aastad hiljem oli sellegipoolest nii.

                    Ja osalt on muidugi ka see, et meeskonnas lihtsalt ei olegi seda õiget tuumikut, kes oleks rohkem kui paar aastat koos mänginud. Korra veel, et kes olid 2013 kevadel ehk kaks ja pool aastat tagasi klubis ning on ka praegu. De Gea, Jones, Valencia, Rooney, Smalling, Carrick, Young ja Nick fking Powell. Seitse ja pool meest, kõik. Lihtsalt liiga suur ja põhjalik verevahetus ühe ropsuga, mis on pildi sassi löönud. Ja asemele pole tulnud lapsed, kellega nkn midagi võita ei saa ja kellel seetõttu ka survet pole, vaid suure raha eest mehed, kellele vahitakse päevast päeva, nädalast nädalasse näkku ja oodatakse, et hakkab kuldmune kukkuma. Igaüks ei ole loodud selle teadmisega hakkama saama.

                    Aga noh, vähemalt sõnades on praegu kõik veel LvG paadis. Ja lubavad ennast kokku võtta. Antud lubadust võib-olla siiski illustreerib üks numbrikilluke via BBC - viimases kolmes liigamängus on alati tehtud teise poolaja jooksul raamide vahele täpselt üks löök. Seda seisus, kus väravat on alati olnud hädasti vaja. Ehkki samas võib-olla ei illustreeri ka. Ma ei tea. Näis. We trust, kedagi, midagi. Aga ükskord algab aega...
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Jäin mõtlema, et. Jälle täiesti subjektiivne plära, sest kust ma tean, kuidas tegelt on. Aga.

                      Võrreldes selle pundiga, kes siin meistriks tuli mitte väga kauges minevikus, on see praegune meeskond täiesti balansist väljas ja mitte niivõrd sellepärast, et ei oleks poolkaitsjaid või ründajaid või üleüldse kvaliteetseid mängijaid. On ju küll, aga neist ei saada kätte isegi mitte liidetavate summat, vaid kordades vähem. Miks...

                      Kes olid veel mõne aasta eest (2012-13) meeskonna selgroog? Liidrid, ja ma ei mõtle isegi niivõrd platsil, vaid igapäevaselt koos viibiva isaste kamba seisukohalt? Kahtlemata Rio, Evra, Giggs, Vidic. Küllap ka Rooney, van Persie. Inimestena selgelt erinevad, aga kõik olid naturaalsed liidritüübid, palju näinud ja teinud, harjunud punti vedama, psühholoogiliselt võidu nimel ka vajadusel läbi seina minema ja teised kaasa tassima. Mehed, kellel piisas vajadusel öelda üks lause. Kelle kõrval trennis seanaha vedamine ilmselt ei tulnud kõne allagi.

                      Kaks aastat hiljem olid nad kõik läinud, v.a Rooney. Kes on praegu? Carrick kui meeskonna kogenuim? Mulle ei tundu ta selle natuuriga, et olla see nr 1 alfaisane, kes teised paika paneb. LvG ei ole paduloll ja usun, et just see pool, mitte niivõrd mängulised oskused, on põhjus, miks toodi Schweinsteiger, kõike näinud ja kõike teinud. Lootuses, et... Seni ei paista paraku, et oleks aidanud. Rohkem üle 30 mehi ei olegi! Young, Valencia ei ole liidrid, Fellakas on selleks ka liiga ebastabiilse vaimulaadiga. Mata? Sümpaatne intelligent, aga mitte karja juht. De Gea kui viimase kahe hooaja selgelt stabiilseim ja parim mängija? No ei kujuta ma teda ette riietusruumis liidrina, kuidagi ei kujuta.

                      Üks kandidaat on mõistagi obvious ja captain pealekauba. Aga siin on see teine tahk, et liidriroll peaks peale inimlike omaduste olema ka leading by example, mis kehtib algul nimetatud meeste kohta. Rooney viimane aasta... teame ju kõik. Mida sa liiderdad, kui väljakul oled kott. Ja kas näiteks Memphis või Martial vaatab talle heas mõttes alt üles, aktsepteerib teda meeskonna vedajana? Kahtlen pisut.

                      Kelles eeldusi näib olevat, on Smalling, positsioon platsil ka sobilik. Natuke võrreldav muide Cityga - Kompany on hea mängija, aga kindlasti ei ole ta ülejäänud kaitseliinist oskuste poolest kilomeetriga üle. Küll aga on ta lihtsalt liidriks loodud, ta on see natuur, kelle taha teised isegi suuremat mõtlemata, vaistlikult koonduvad. Praegu, kui ta on puudu, on ka tulemus kohe peo peal. Aga Mankus ei näe ma praegu sellist meest tegelikult ainsatki. Nagu öeldud, Smalling võiks see olla. Ehk. Aga ma ei näe riietusruumi muidugi, et kas sellel arvamisel üldse mingit alust on.

                      Paljud eelmainit härrad on rääkinud, et neile andis võitmatuse tunde just SAF. Loogiline. Van Gaal peaks teoorias justkui suutma ka tekitada tunnet, et I know this shit, paneme nüüd. Aga ilmselgelt ei suuda. Eile oli kümme minutit lõpuni, B'mouth meeletult rabanud, silmnähtavalt kumm tühi. Kas mul oli mängu vaadates kordagi tunne, et mehed ise usuvad - kurat, me saame siit selle värava ja punkti kätte? Ei. Teisipäeval - sama. Okei, seal vähemalt võideldi ja propsi sellegi eest. Aga seegi oli selline korralik Sisyphose kivilükkamine. Ja siis miskipärast ei kipu need pallid ka kolmelt meetrilt sisse minema, ikka jääb keegi ette ja "ebaõnn".

                      Ehk siis. Fergie kohta on palju öeldud, et ta võis olla ükskõik kui hea treener, aga ennekõike peitus tema geniaalsus selles, et ta oli suurepärane manager. Ok, muidugi ei klappinud kõigiga ja vahel ajas liiga jääralt oma rida, aga see loomulik. Samas kui LvG üks nõrgemaid ridu tundub olevat ennekõike man-management. Kuskil siin hiljuti mainiti tabavalt ära, et kas di Maria tuli mankusse ka vingus näoga, et ega ma ei taha tegelikult siin olla? Kuraditki ta tuli. Loovus tambitakse maatasa, isiksustest sõidetakse üle. Ja näiteks see, mismoodi tegutseti Valdesiga, tundub absoluutselt igasuguse töökollektiivi toimimise seisukohalt nii läbinisti vale kui veel olla saab. Iga mees mõtleb sellise asja järel kuskil kuklasopis - kas ma olen järgmine, kelle peale isa vihastab? Tekitab see kelleski austust bossi vastu, kui ühte sinu kaaslastest koheldakse nagu kõntsa? Kuraditki ta tekitab. Fergie lõi Beckhamile putsaga näkku, mõned aastad hiljem oli sellegipoolest nii.

                      Ja osalt on muidugi ka see, et meeskonnas lihtsalt ei olegi seda õiget tuumikut, kes oleks rohkem kui paar aastat koos mänginud. Korra veel, et kes olid 2013 kevadel ehk kaks ja pool aastat tagasi klubis ning on ka praegu. De Gea, Jones, Valencia, Rooney, Smalling, Carrick, Young ja Nick fking Powell. Seitse ja pool meest, kõik. Lihtsalt liiga suur ja põhjalik verevahetus ühe ropsuga, mis on pildi sassi löönud. Ja asemele pole tulnud lapsed, kellega nkn midagi võita ei saa ja kellel seetõttu ka survet pole, vaid suure raha eest mehed, kellele vahitakse päevast päeva, nädalast nädalasse näkku ja oodatakse, et hakkab kuldmune kukkuma. Igaüks ei ole loodud selle teadmisega hakkama saama.

                      Aga noh, vähemalt sõnades on praegu kõik veel LvG paadis. Ja lubavad ennast kokku võtta. Antud lubadust võib-olla siiski illustreerib üks numbrikilluke via BBC - viimases kolmes liigamängus on alati tehtud teise poolaja jooksul raamide vahele täpselt üks löök. Seda seisus, kus väravat on alati olnud hädasti vaja. Ehkki samas võib-olla ei illustreeri ka. Ma ei tea. Näis. We trust, kedagi, midagi. Aga ükskord algab aega...
                      Kurat, ära kirjuta nii pikalt. Mul kõrbes toit põhja ja laps suutis mingi osa kõrvaklappidest alla neelata, kui ma siin lugesin.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        See, et sul on Pepi vastu mingi imelik isiklik vimm, on sinu probleem. Fakt on see, et nii Barcelonas kui Bayernis on mängijate austus tema suunas ääretult suur ja ka tulemused räägivad enda eest. Riietusruum on kontrolli all, kõik saavad mänguaega. Ei näe ühtegi põhjust arvata, miks ta ei võiks Inglismaal sama teha. ManU esimesel hooajal kohe tiitlile viia oleks iga treeneri jaoks pähkel, kuna tegu pole enam satsiga, mida kardetakse. Unitedi selliseks muutmine võiks Guardiolal õnnestuda küll.
                        Minu point oli selles, et ta ei ole senise karjääri jooksul:

                        a) võtnud üle tõsistes raskustes meeskonda (siin ilmselt vähemalt praeguse seisuga nõustutakse, et ManU on raskustes). Also, see osa milles me ilmselt alatiseks jääme eriarvamusele on, et minu meelest on ta Bayernit pigem muutnud nõrgemaks kui see oli siis kui ta klubi üle võttis
                        b) mänginud liigas, kus võimalus, et tabeli bottom-5 klubi esimeselt punkte röövib on praktiline, mitte teoreetiline (nagu Barcaga La Ligas ja Bayerniga Bundesligas).

                        Kommentaar


                          kuigi ma seda hollandi kutti piisavalt palju heitinud, siis oli tema eile ainsana, kellest oli näha tahtmist. See, kui eile jäi kolmele fellaka heale pallile perse maas ette 2 bornemouthi venda on otseses seoses nende meeste tahtmisega. Mitte ebajoppamisega meie joaks. Kuna tegi meil kaitseliinis mängija viimati selliseid liigutusi?

                          ja üleüldiselt. Kui hooaja alguses sain mängu vaadates vähemalt kiita LVG-d, et mehed vähemalt teavad, mida nad peavad tegema, siis nüüd on küll viimased mängud olnud Moyese teine tulemine. Mata mängu tulemuslikkus on ehe näide.

                          Kommentaar


                            Leia pildilt Mart Poom. Hea pilt.


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust

                            lähemal vaatamisel on selle pildi puhul tegu Where's Wally mõistatusega

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Aga noh, vähemalt sõnades on praegu kõik veel LvG paadis. Ja lubavad ennast kokku võtta. Antud lubadust võib-olla siiski illustreerib üks numbrikilluke via BBC - viimases kolmes liigamängus on alati tehtud teise poolaja jooksul raamide vahele täpselt üks löök. Seda seisus, kus väravat on alati olnud hädasti vaja. Ehkki samas võib-olla ei illustreeri ka. Ma ei tea. Näis. We trust, kedagi, midagi. Aga ükskord algab aega...
                              Kurat, kus nüüd alles pikalt kirjutas (Y) Õige jutt.
                              Van Gaal pole loll treener aga miski ei toimi ja viimased 2 mängu on mänginud pigem 3koosseis, nii noored, et keeruline imet oodata.
                              Suurim küsimärk on olnud pigem härra mõistuse pool, kui ikka koguaeg oma mängijate nimesi segi ajab, et kas osad vahetused tulevad ka sellest?

                              Giggs pukki, Scholesi abiks ja võitja mentaliteeti neil 2 on. Iga mees väljakul ilmselt saaks kohe aru ka, kelle eest nad üldse väljakul on!
                              Ennustus: Van Gaal jätkab suveni, sest oleks Premmi tipu lähedal aga naudingut ja mänguilu ei tule ega tule.
                              Ei taha, ei Pepi ega Ancelotti. Sooviks olle teistsugune suurtest siiski ja jätkata jalgpalli romantikaga

                              Falcao eest 10milli magama panna vs Chicarito mängu vormi saamine ning mängitamine? Uskumatu bläkk ikka Manult.
                              Martial on prints aga kuningaks saamiseni on veel pikk tee minna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                Kurat, kus nüüd alles pikalt kirjutas (Y) Õige jutt.
                                Van Gaal pole loll treener aga miski ei toimi ja viimased 2 mängu on mänginud pigem 3koosseis, nii noored, et keeruline imet oodata.

                                Giggs pukki, Scholesi abiks
                                See on tavaline mängujärgne vabandus Lvg´lt. Vigastused, õnnepuudumine, mitte optimaalne koosseis. Võibolla. Kaitses imeti sisse, heaküll. Aga ees on Martial ja Memphis kelle Lvg ostis väravate löömiskes plus Mata, kes peaks olema meeskonna põhi ründejõud.? Ning kes võiks kolme peale vähemalt väravagi mängupeale lüüa!?

                                Aga nad on noored ja ei ole mõttet nii suuri ootusi nende peale panna. Tõesti!
                                Aga selle jaoks olekski faking pidanud alles jätma mõnegi kogenuma ründaja (Hernes voi RVP). Ei, tal oli vaja mõlemad maha müüa sentide eest. Oleks toonud mõne kogenuma ründaja asemele. EI. Selleasemel mindi hooajale peale peale alavormis Rooneyga, tundmatu mehe Martialiga ning noore Wilsoniga, kes tagatipuks üldse ära laenati.
                                Ning see, et väravaid ei tule ongi puhtalt vangaali pask.

                                Teiseks ajab Herrera muutmine räigelt närvi. Eelmine hooaeg mängis väga ründavat ja energilist jalgpalli. Otsis sööte vastaste kaitseliini taha, mitte enda! Oli hea klapp Mataga. ´´If he shall not follow my philosophy, he shall not play!´´ Mida rohkem aeg edasi seda rohkem hakkas Herrera vajuma ´´filosoofiasse´´.

                                Tema mängujärgsed interviuud. Koguaeg on süüdi meeskond, mitte tema. Ole mees ja tunnista kordki ´´I fucked up´´ ja liigume edasi.

                                Sack Lvg? Ei, pigem.
                                - Ma ei usu, et Giggs nüüd üle võtab ja purjetame nüüd 20+ aastat temaga. Arvan, et mingit kogemust võiks saada kuskil väiksemas kklubis.
                                - Papa Carlo olla öelnud, et poole hooaja pealt meeskonda üle võtte ei taha.
                                - Reaalset head vahetust Lvg´le ei tundu olevat hetkel
                                - Andkem hooaja lõpuni aega ja vaatame.

                                Ootan hirmuga Jaanuari akent.
                                varupallivarupumpaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X