320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Minu point oli selles, et ta ei ole senise karjääri jooksul:

    a) võtnud üle tõsistes raskustes meeskonda (siin ilmselt vähemalt praeguse seisuga nõustutakse, et ManU on raskustes). Also, see osa milles me ilmselt alatiseks jääme eriarvamusele on, et minu meelest on ta Bayernit pigem muutnud nõrgemaks kui see oli siis kui ta klubi üle võttis
    b) mänginud liigas, kus võimalus, et tabeli bottom-5 klubi esimeselt punkte röövib on praktiline, mitte teoreetiline (nagu Barcaga La Ligas ja Bayerniga Bundesligas).
    On ikka nii või. Hooajal, peale mida Pep Barcelonasse tuli, oli meeskond ikka täiesti õnnetusehunnik, täis sisekonflikte ja distsipliini puudumist, rääkimata tulemuste puudumisest. Meistrite Liiga jõuti küll poolfinaali, kus jäädi ManUle alla, aga La Ligas näiteks vedas, et üldse top 4 sisse mahuti, kusjuures viimases kolmes mängus saadi kõigepealt hävitavalt lüüa Realilt 1-4, siis Mallorcale ja Murciale:
    Real 85
    Villareal 77
    Barca 67
    Atletico 64
    Sevilla 64

    Inimesed kipuvad unustama, et La Liga ei ole alati olnud 2 tiimi (kuigi ausalt, viimased 3 aastat juba on Atletico ka kõrges mängus sees) liiga. Samuti kiputakse unustama kui ebastabiilne Barcelona oli enne Pepi tulekut ja missuguse fantastilise võitmatu tiimi ta suutis vaid 1 aastaga üles ehitada.
    Igatahes väike võrdlus sulle:
    Barcelona 07/08 vs 08/09
    La Ligas punkte + vv 67 (+33) vs 87 (+70)
    Copa Del Rey kaotus poolfinaalis Valeciale vs võit
    Champions League - poolfinaalis kaotus vs võit
    Rääkimata siis sellest, et see aasta võideti üldse kokku 6 karikat, mis on senimaani ainulaadne saavutus.
    Niiet rääkida, et Pep pole üle võtnud probleemides tiimi on rumalus, samuti selles, et La Ligas ei suuda viimased tiimid üllatada. Samuti ei tasu unustada, et 1 hooaeg enne võitis ta B tiimiga 3nda divisioni ja tagas pääsu Segundasse, mis on iseenesest väga kõva saavutus.

    Kommentaar


      Kõige kergem loos üldse? Ok, ok, eks mängud näitavad.

      Kommentaar


        Kuigi ma olen üliskeptiline alati olnud Pepi suhtes ning osalt vast seetõttu, et mees suutis juhendada neid meeskondi, mis mulle vastukarva on, siis ta suutis panna nii Barca, kui ka Bayerni mängima ilusat vutti. Lisaks pallihoidmisele suudeti tekitada olukordi. Pep'il oleks tegelikult tulevikku Unitedis, arvestades seda et lvg on nii Barcas ja Bayernis enne teda olnud. LVG-st erineb ta ju selle poolest, et ta absoluutselt vihkab seda, kui ei suudeta võita ja on nõus tegema muudatusi meeskonnas ning seda Unitedil just vaja ongi.


        Aga mis te kaaspoolehoidjad arvate, kas United peaks proovima Euroopa Liigas võitu või "saaks liigale keskenduda"?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
          Kuigi ma olen üliskeptiline alati olnud Pepi suhtes ning osalt vast seetõttu, et mees suutis juhendada neid meeskondi, mis mulle vastukarva on, siis ta suutis panna nii Barca, kui ka Bayerni mängima ilusat vutti. Lisaks pallihoidmisele suudeti tekitada olukordi. Pep'il oleks tegelikult tulevikku Unitedis, arvestades seda et lvg on nii Barcas ja Bayernis enne teda olnud. LVG-st erineb ta ju selle poolest, et ta absoluutselt vihkab seda, kui ei suudeta võita ja on nõus tegema muudatusi meeskonnas ning seda Unitedil just vaja ongi.


          Aga mis te kaaspoolehoidjad arvate, kas United peaks proovima Euroopa Liigas võitu või "saaks liigale keskenduda"?
          Ideaalne oleks säästumeestega Euroopa proovida nii kaugele ui võimalik purjetada - ise liigas tiitlikursil jätkades. Aga me oleme kaugel ideaalsest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Kõige kergem loos üldse? Ok, ok, eks mängud näitavad.
            Kujutan juba ette inglaste pealkirju stiilis: "Shock defeat!"

            Euroopa liiga on justkui väga kehv tee lunastusse, mida keegi ei taha. Tegelikkuses on aga nii, et kui pakutakse, tuleks see tee siiski vastu võtta, eriti Van Gaalil, kellel redemptionit hädasti vaja on. Näiteks Chelsea võit 2013 jättis minu meelest igati positiivse tunde fännidele ja muidu kehvale hooajale.

            reaalsus on aga see, et mingid u21 poisid jooksevad platsile ja needki ei näita välja mingit tahet ja Midtjyllandi sugused meeskonnad kaotuseid toovadki.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              On ikka nii või. Hooajal, peale mida Pep Barcelonasse tuli, oli meeskond ikka täiesti õnnetusehunnik, täis sisekonflikte ja distsipliini puudumist, rääkimata tulemuste puudumisest. Meistrite Liiga jõuti küll poolfinaali, kus jäädi ManUle alla, aga La Ligas näiteks vedas, et üldse top 4 sisse mahuti, kusjuures viimases kolmes mängus saadi kõigepealt hävitavalt lüüa Realilt 1-4, siis Mallorcale ja Murciale:
              Real 85
              Villareal 77
              Barca 67
              Atletico 64
              Sevilla 64

              Inimesed kipuvad unustama, et La Liga ei ole alati olnud 2 tiimi (kuigi ausalt, viimased 3 aastat juba on Atletico ka kõrges mängus sees) liiga. Samuti kiputakse unustama kui ebastabiilne Barcelona oli enne Pepi tulekut ja missuguse fantastilise võitmatu tiimi ta suutis vaid 1 aastaga üles ehitada.
              Igatahes väike võrdlus sulle:
              Barcelona 07/08 vs 08/09
              La Ligas punkte + vv 67 (+33) vs 87 (+70)
              Copa Del Rey kaotus poolfinaalis Valeciale vs võit
              Champions League - poolfinaalis kaotus vs võit
              Rääkimata siis sellest, et see aasta võideti üldse kokku 6 karikat, mis on senimaani ainulaadne saavutus.
              Niiet rääkida, et Pep pole üle võtnud probleemides tiimi on rumalus, samuti selles, et La Ligas ei suuda viimased tiimid üllatada. Samuti ei tasu unustada, et 1 hooaeg enne võitis ta B tiimiga 3nda divisioni ja tagas pääsu Segundasse, mis on iseenesest väga kõva saavutus.
              08-09 vs 07-08 pani messi ja eto kahe peale kokku +40 kolli rohkem. Messi esimene n.ö. hea aasta (kuigi ka eelnev oli hea 18 kolliga, kuid siis veel liialt noor) + elu parimas vormis eto. Maha parseldati alla käinud ronaldinho ja juurde toodi kaitsesse dani alves toona 30 mln EUR eest.

              Mõte on see, et eks tähtede seis veidi soosis ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                08-09 vs 07-08 pani messi ja eto kahe peale kokku +40 kolli rohkem. Messi esimene n.ö. hea aasta (kuigi ka eelnev oli hea 18 kolliga, kuid siis veel liialt noor) + elu parimas vormis eto. Maha parseldati alla käinud ronaldinho ja juurde toodi kaitsesse dani alves toona 30 mln EUR eest.

                Mõte on see, et eks tähtede seis veidi soosis ka.
                Pep pani Leo keskele mängima. Geniaalsus peitub sageli lihtsates asjades, mille peale teised ei tule. Suur osa etoo resurrectionis oli pepi man managemendis, peale teda suutis seda venda ohjeldada vaid mou ise. Pikka pidu muidugi etoo iseloomu ja pepi nõudmistega idada ei saanud. Pep oli ka see, kes Busi leidis ja ta yaya asemele lükkas. Ja Thiago jne. Aga eks ta muidugi ikka võtab vaid juba võitvaid meeskondi ja paneb nad igavat vutti mängima...
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Pep pani Leo keskele mängima. Geniaalsus peitub sageli lihtsates asjades, mille peale teised ei tule. Suur osa etoo resurrectionis oli pepi man managemendis, peale teda suutis seda venda ohjeldada vaid mou ise. Pikka pidu muidugi etoo iseloomu ja pepi nõudmistega idada ei saanud. Pep oli ka see, kes Busi leidis ja ta yaya asemele lükkas. Ja Thiago jne. Aga eks ta muidugi ikka võtab vaid juba võitvaid meeskondi ja paneb nad igavat vutti mängima...
                  Kui nii siis nii. Ma ei tea väga barcelona hingeelu ja seda, kes-kus positsioonil hea on (v.a. seda, et teatris oleks nad kõik head). Vastasin lihtsalt välja toodud numbritele. Ja eks kui täiesti kainelt mõelda, siis ju ta mingite kriteeriumite järgi on täitsa hea treener.

                  Kui aga emotsionaalselt vaadata, siis ma ostaks spetsjomm tema nimega särgi, et see siis põlema panna*.

                  *eks ta selline veidi ebardlik mõtlemine ole, aga ma endale selgeks teinud, et mul on lihtsam katalaanipunti ja kõike nendega seonduvat ilma suurema põhjuseta nüüd ja ka edaspidi heitida. Vastasel juhul tekiks kerge kahetsus varasema 10 raisatud aasta pärast.. et miks ja nii.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Kui nii siis nii. Ma ei tea väga barcelona hingeelu ja seda, kes-kus positsioonil hea on (v.a. seda, et teatris oleks nad kõik head). Vastasin lihtsalt välja toodud numbritele. Ja eks kui täiesti kainelt mõelda, siis ju ta mingite kriteeriumite järgi on täitsa hea treener.

                    Kui aga emotsionaalselt vaadata, siis ma ostaks spetsjomm tema nimega särgi, et see siis põlema panna.
                    Lihtsalt huvi pärast küsin, sest mind on kogu aeg huvitanud- palju manu fännide nn barca vihkamises on seda kahe finaali kaotuse kibedust? Ei üldse paha pärast, kunagi oli barca teema noori manu fänne iga nädal täis, nüüdseks pole enam eriti (said nad vabemaks või manul muud suuremad probleemid vms). Chelski fännidest saab nagu aru, manu omade patoloogilises vihas (üldistus)kus nagu uefalonasid jms teemat eriti pole, on rohkem sellist arusaamatut kibestumislõhna, kus selili pandud maadleja, kes arvas, et on maailma parim, ka veel aastaid hiljem rusikatega vehib. Veelkord, üldse mitte paha pärast, huvitab, kuna üks manu poolehoidja saatis mulle suures ärevuses isega personaalsõnumeid, kui barca juhtus la ligas võitma.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Lihtsalt huvi pärast küsin, sest mind on kogu aeg huvitanud- palju manu fännide nn barca vihkamises on seda kahe finaali kaotuse kibedust? Ei üldse paha pärast, kunagi oli barca teema noori manu fänne iga nädal täis, nüüdseks pole enam eriti (said nad vabemaks või manul muud suuremad probleemid vms). Chelski fännidest saab nagu aru, manu omade patoloogilises vihas (üldistus)kus nagu uefalonasid jms teemat eriti pole, on rohkem sellist arusaamatut kibestumislõhna, kus selili pandud maadleja, kes arvas, et on maailma parim, ka veel aastaid hiljem rusikatega vehib. Veelkord, üldse mitte paha pärast, huvitab, kuna üks manu poolehoidja saatis mulle suures ärevuses isega personaalsõnumeid, kui barca juhtus la ligas võitma.
                      absoluutselt ei ole seotud manu vastu peetud finaalidega. Mõlemal korral oldi parem meeskond väljakul. Seda respekteerin.

                      nagu ma ütlesin, siis tegemist ebaratsionaalse "vihaga" (ega mul tegelikult öösel magamata ei jää), aga kui otsida sellele konkreetseid põhjuseid, siis need võiksid olla järgnevad:

                      1. uefalona (täpsemalt mäng chelsea vastu)
                      2. busquets
                      3. fännid
                      4. becks läks reali

                      Kusjuures ma arvan, et see kõige suurem viha tiimi on just nende fännidega seoses tulnud. Üks kõik, mis teise tiimi pooldajatega vestelda, siis on lihtsalt tendents, et jäädakse ratsionaalsemaks. Barcelona fännidel (vaata kasvõi enda alamteemasse) on aga näha (ära võta nüüd isiklikult) sellist kollektiivset debiilistumist ja labasust, kus niisama vuti üle arutada olukorras, kus arvamus on veidi teine, ei ole võimalik. Näitena kasvõi see samune chelsea mäng. No normaalne inimene lihtsalt ei ütle, et seal oli kõik ok.

                      Ühesõnaga sellised väikesed asjad, mis muidugi on täiesti biased.

                      Üldse ei välista, et näiteks mängijate tüpaaži muutumisel mu arvamus ka muutub. Et kui oleks rohkem sellise mentaliteediga nagu seda oli Puyol.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        absoluutselt ei ole seotud manu vastu peetud finaalidega. Mõlemal korral oldi parem meeskond väljakul. Seda respekteerin.

                        nagu ma ütlesin, siis tegemist ebaratsionaalse "vihaga" (ega mul tegelikult öösel magamata ei jää), aga kui otsida sellele konkreetseid põhjuseid, siis need võiksid olla järgnevad:

                        1. uefalona (täpsemalt mäng chelsea vastu)
                        2. busquets
                        3. fännid
                        4. becks läks reali

                        Kusjuures ma arvan, et see kõige suurem viha tiimi on just nende fännidega seoses tulnud. Üks kõik, mis teise tiimi pooldajatega vestelda, siis on lihtsalt tendents, et jäädakse ratsionaalsemaks. Barcelona fännidel (vaata kasvõi enda alamteemasse) on aga näha (ära võta nüüd isiklikult) sellist kollektiivset debiilistumist ja labasust, kus niisama vuti üle arutada olukorras, kus arvamus on veidi teine, ei ole võimalik. Näitena kasvõi see samune chelsea mäng. No normaalne inimene lihtsalt ei ütle, et seal oli kõik ok.

                        Ühesõnaga sellised väikesed asjad, mis muidugi on täiesti biased.

                        Üldse ei välista, et näiteks mängijate tüpaaži muutumisel mu arvamus ka muutub. Et kui oleks rohkem sellise mentaliteediga nagu seda oli Puyol.
                        Ok, aga ma ei ütleks, et barca teema midagi eriliselt teistsugust oleks. Paar klouni on, aga kus poleks. Postitajaid nagunii u kümme, trollimist luchocolo ja jaalode näol muidugi rohkem kui mujal. Tuleb eduga. Ma nagu pole aru saanud ka, et diskussioon seal kuidagi kiratseks.
                        Aga obv, siin teemas offtopic. Sry.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          andestage veel üks OT, aga nii ilget vänta kui busquets ei ole nähtud isegi pädaste mõisa leiliruumis härra sooääre sünnipäeva aegu.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            andestage veel üks OT, aga nii ilget vänta kui busquets ei ole nähtud isegi pädaste mõisa leiliruumis härra sooääre sünnipäeva aegu.
                            Erinevalt Busquetsist püsivad need vändad vähemalt korraks püsti.
                            Last edited by Pints; 14.12.15, 21:57. Põhjus: õigekiri

                            Kommentaar


                              Kui oleks valida, kas võtta Pep Unitedisse või mitte, siis mina oleks kahe käega nõus. Pls, tulgu, pls. Pole kahtlustki, et tegu on, maailma manageridest, ühe kõige teravamas ladvikus oleva härrasega.

                              Ma pole näiteks Barcelonat kunagi heitinud, aga vahepealsed aastad pole nagu väga pöialt ka hoidnud (varasemalt ikka tahtsin, et hästi läheks).
                              Vb on osalt tegu kibestumisega. Olgugi, et mõlemas finaalis mängiti Utd täiesti kreeni (võitis parem, täiuslikum võistkond).
                              Kuratlikult valusad kaotused olid. Kõige valusam oligi see, kui palju oli üks võistkond teisest üle.

                              Busquets on maailmas kahes osas number 1 - number 1 kloun ja enda rollis (kontrolliv/kaitsev) number 1 poolkaitsja.

                              OT off.
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                                Kui oleks valida, kas võtta Pep Unitedisse või mitte, siis mina oleks kahe käega nõus. Pls, tulgu, pls. Pole kahtlustki, et tegu on, maailma manageridest, ühe kõige teravamas ladvikus oleva härrasega.

                                Ma pole näiteks Barcelonat kunagi heitinud, aga vahepealsed aastad pole nagu väga pöialt ka hoidnud (varasemalt ikka tahtsin, et hästi läheks).
                                Vb on osalt tegu kibestumisega. Olgugi, et mõlemas finaalis mängiti Utd täiesti kreeni (võitis parem, täiuslikum võistkond).
                                Kuratlikult valusad kaotused olid. Kõige valusam oligi see, kui palju oli üks võistkond teisest üle.

                                Busquets on maailmas kahes osas number 1 - number 1 kloun ja enda rollis (kontrolliv/kaitsev) number 1 poolkaitsja.

                                OT off.
                                Ma ei tea, mis aastas sina ja teisedki elavad. Busquetsist oluliselt silmapaistavamad härrad on näiteks Alba, Suarez ja Neymar. Eriti esimene. Igasugu lipuga vastu pead saamise järel tekkinud traumad jne. Selle kõrval ainult Busquetsi nägemine (number 1 jne) tundub minu jaoks kergelt haiglane. No ja eks teistes meeskondades ole ka oluliselt säravamaid vennikesi (Costa, Mandžukic näiteks).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X