320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Kuidas sa tead, et ta ei võidelnud kui ta veel klubis oli? Ja kui ta ei võidelnudki siis mida klubi selle heaks, et ta hakkaks võitlema? Istutati pingile, jep see aitab alati selliseid mehi kes saaks pmst igas tiimis algrivistusse. Ütles ta ju ka ise, et kõik algas hästi aga mingi hetk algasid probleemid inimestega klubis, teda hakati pingile jätma ning rööviti ka tema kodu.
    Sry aga klubi poolt suurema toetusega ning näitamisega, et "Jou jou vana sina oled meie mees nr 1, A ja O, universumi naba. Kaitseme sind elu hinnaga ning paneme turvamehed sinu kodu kaitsma kui sa seda soovid" ning küll oleks ka tema soojenenud. Shrek kunagi tahtis klubist lesta tõmmata - tehti selgeks kui tähtis ta klubile on ja jäeti ta alles. Yaya samamoodi City'st tahtnud leebet teha. Kas on lastud? Hell no. Tähtis lüli ning hoitakse alles.
    Oma siiamaani kõige kehvema hooajaga andis ta ikkagi 10 väravasöötu, Dively tegi ühe oma parima ning andis ikka vähem. Kuna aga Dively sõi klubi nimel linnusitta oli ta 'the man' samas kui Di Maria visati kõrvale. LvG style.

    PS Arsenali toetajana olen samuti kurb sellest lahendist, et teda enam premmis pole ja mina süüdistan selles LvG'd oma idiootse philosophy'ga. Mõni asjalikum treener oleks teda vähe paremini käsitlenud.
    Hooaja teises pooles peale vigastust oli tema suhtumisest näha ilusti, et erilist huvi enam ei ole. Pingilt tulles näita üles tahtmist, võitlemist ükskõik mis hinnaga, et oma koht põhis tagasi saada. Tema aga loivas niisama tühja ringi ning tegi debiilseid otsuseid. Youngi kasuks räägis ka see, et mees rassis kõvasti kaitses tööd teha.
    Plus see preseasoni keiss.

    Ning minuteada, Mänku ei tahtnud teda müüa, vaid ta tahtis minna. Ning kui sa peale väikseid mõõnasid kohe nahherisse tahad tõmmata siis, Fuck off. Täitsa pohh kui hea sa oled.

    Rooney ja Yaya näide on natuke kohatu. Sest need on mehed kes on klubis kaua mänginud ning kujunenud tõsiseks meeskonna hingeks, DiMaria oli aga alla hooaja olnud klubis.
    varupallivarupumpaja

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas Herr Vaata postitust
        Ei ole tõsi
        varupallivarupumpaja

        Kommentaar


          Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
          Hooaja teises pooles peale vigastust oli tema suhtumisest näha ilusti, et erilist huvi enam ei ole. Pingilt tulles näita üles tahtmist, võitlemist ükskõik mis hinnaga, et oma koht põhis tagasi saada. Tema aga loivas niisama tühja ringi ning tegi debiilseid otsuseid. Youngi kasuks räägis ka see, et mees rassis kõvasti kaitses tööd teha.
          Plus see preseasoni keiss.

          Ning minuteada, Mänku ei tahtnud teda müüa, vaid ta tahtis minna. Ning kui sa peale väikseid mõõnasid kohe nahherisse tahad tõmmata siis, Fuck off. Täitsa pohh kui hea sa oled.

          Rooney ja Yaya näide on natuke kohatu. Sest need on mehed kes on klubis kaua mänginud ning kujunenud tõsiseks meeskonna hingeks, DiMaria oli aga alla hooaja olnud klubis.
          jällegi - tööandja ja töövõtja case. Kui ma olen väärt tegija ja ülemus on nox, siis käi kanni kui ma pean hakkama talle veel ennast tõestama ka olukorras, kus mitmed tööandjad oleksid õnnejunnis kui mu saaksid.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            jällegi - tööandja ja töövõtja case. Kui ma olen väärt tegija ja ülemus on nox, siis käi kanni kui ma pean hakkama talle veel ennast tõestama ka olukorras, kus mitmed tööandjad oleksid õnnejunnis kui mu saaksid.
            Isegi kui ülemus nox on kas see tähendab, et sa siis võid oma tööd teha poolikult ning poolkõvalt?
            Millegi pärast hooaja alguses polnud mingeid probleeme. Mees oli hea ning mees mängis.
            varupallivarupumpaja

            Kommentaar


              Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
              Isegi kui ülemus nox on kas see tähendab, et sa siis võid oma tööd teha poolikult ning poolkõvalt?
              Millegi pärast hooaja alguses polnud mingeid probleeme. Mees oli hea ning mees mängis.
              1. Lähen uude kohta ja uude linna tööle. 2. teen uut tööd hästi 3. ülemus hakkab näkku panema, sest hakkab minult nõudma midagi, mis ei ole minu skillsetis, ei arvesta minu tugevusi jne. 4. Jään haigeks 5. vahepeal saan tänaval veel peksa ka, sest olen neeger.

              Samal ajal helistab teisest linnast (kuhu algselt minna tahtsin) sealne boss ja ajab keelt kõrva. Ja üleüldse ma tahtsin tegelikult algselt sinna minna.

              Kas sa tõesti vaatad viltu selle peale, et ma esimeses kohas teen tööd poolkõvalt? Nii nagu küla koerale nii koer külale. ei pane üldse inglile pahaks ja minu poolt viiekas teele.

              Kommentaar


                Võibolla on asi minus, aga mina ei leia, et lvg miskit üleloomulikku talt nõudnud oleks või mis ei kuulu tema skillisetti.
                varupallivarupumpaja

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                  Võibolla on asi minus, aga mina ei leia, et lvg miskit üleloomulikku talt nõudnud oleks või mis ei kuulu tema skillisetti.
                  Arvesta veel seda, et ta ei tahtnud üldse Realist lahkuda vaid lasti üle seal ning kui uues kohas tekib uuesti sama tunne, et oled sõdur ja kui vaja lastakse kuul selga siis tõesti mõistan ta motti kuna ilmselgelt klubita ta ei jääks ja ju siis oli otsus tehtud tal. Siin palju faktoreid ilmselgelt mõjutas ning ma siiralt arvan, et LVG ei mõjutanud positiivselt!

                  Kommentaar


                    julgen arvata et LVG hoitakse nagu sitta pilpa peal kuni hooaja lõpuni. See järel lahkub "vabatahtlikult". Ehk pingistab siiski meeskonnast nii palju välja et jäädakse nelja hulka. See oleks ka lagi. Paha hakkab kui mõelda mis laastamistööd Van Gaal manUga teinud on. :/

                    Ei kuulu Pep küll mu lemmikute hulka kuid hetkel tundub ainus normaalne lüke kuidas united oma hiilgust taastada saaks.
                    Loota ju võib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                      Arvesta veel seda, et ta ei tahtnud üldse Realist lahkuda vaid lasti üle seal ning kui uues kohas tekib uuesti sama tunne, et oled sõdur ja kui vaja lastakse kuul selga siis tõesti mõistan ta motti kuna ilmselgelt klubita ta ei jääks ja ju siis oli otsus tehtud tal. Siin palju faktoreid ilmselgelt mõjutas ning ma siiralt arvan, et LVG ei mõjutanud positiivselt!
                      See di Maria jutt, et tegelikult ta Realist ära minna ei tahtnud on jura. Hakkas juba pre-seasoni alguses zajebaitama ja tahtis rulli juurde saada (õigusega küll). Kui Reali isadele kohale jõudis, et peaks poisile sulli juurde viskama, oli herr nuudel juba lahkumisotsuse teinud. Ning, üle-eelmisel suvel pidevalt rääkis, kuidas teda ei hinnata ja tema tahab ära resoluutselt ära minna.

                      Kommentaar


                        No pepi kõrval on nüüd üks mees veel saadaval.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Mourinho viljeleks Unitedis tõenäoliselt midagi sarnast nagu LVG praegu. Ja kas mitte ei olnud mingisugused kõlakad, et Mou juba korra keeldunud Unitedi tööst, ajad muutuvad muidugi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas delorean Vaata postitust
                            Mourinho viljeleks Unitedis tõenäoliselt midagi sarnast nagu LVG praegu. Ja kas mitte ei olnud mingisugused kõlakad, et Mou juba korra keeldunud Unitedi tööst, ajad muutuvad muidugi.
                            Moureen manus oleks.. oleks... oleks.. nagu Savisaar Reformierakonnajuhtjaliidejaaju
                            The One and Only

                            Kommentaar


                              Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                              Moureen manus oleks.. oleks... oleks.. nagu Savisaar Reformierakonnajuhtjaliidejaaju
                              What? Pigem oleks see nagu Yana Toom keskerakonna eesotsas.

                              Kommentaar


                                Golden Boy 2015. Monaco 5milli võrra rikkam?
                                varupallivarupumpaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X