320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas risto Vaata postitust
    Ma ei kujuta ette kuidas nt Giggs poolajal jalaga ukse lahti lööks ja end kehtestaks. Lähiajaloost näiteks Seedorf ja Larsson - olid selline muhedad vanad mõlemad, aga treenerina sellist murrangut ei tulnud. Selles ametis on ülbust vaja ning lisaks peaks veidi ikka tõbras ka olema. Giggsil seda viimast aga ei tundu olevat.

    Kommentaar




      Transformation to Liverpool: Complete

      Fuckin' hell
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Kunagi peate vist necromanceri palkama omale, et jätkata tema tagasitoomist. Paul Scholes out of retirement järgmiseks?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas alehis Vaata postitust
            No selge siis, pooldage seda, et tuuakse mingi 20+ aastat treenerina tegutsenud tüüp jälle etteotsa, kes põleb läbi nagu säästupirn. Kui ei taha aru saada sellest, et õiged noored (ja ma olen täiesti kindel, et Giggs seda on, Beckham seda ei ole) on alati (igal elualal) paremad kui ükskõik millised vanad, siis pole midagi teha.
            Äkki siiski jääb "20+ aastat" ja "2,5 aastat number kahena" vahele ka mingi enamvähem talutav võimalus treeneritöö tegemiseks? Ja kui oleks mingi garantii, et Giggs on see õige, siis oleks elu ju suisa lihtne. Sina näid mingil põhjusel olevat sajaprotsendiliselt veendunud, et ta on, mina lihtsalt ei oska enda jaoks leida midagi, mille pealt NII kindel olla. Muud midagi.

            Üldisemas plaanis - milleks ometigi iga vastuargumendi peale nii hüsteeriliselt reageerida, tegemist ei ole ju mingit sorti isikliku rünnakuga.

            Ja tupoi oli alles ükspäev g-klassi mersuga trennituleku piltide peal. Sellel olid number 7-d peatugedesse tikitud, et egoga probleemi ei paista väga olevat.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Ma ei kujuta ette kuidas nt Giggs poolajal jalaga ukse lahti lööks ja end kehtestaks.
              psycho arvab asjast nii. liiga tihti temaga nõus ei ole, see kord küll.
              fakt on, kõik endised poisid - 92aasta lend ja ole gun - on vedelad, üht või teistpidi. treenerivariante on 3:
              mou - ainus tipptreener, kes kohe pukki tuleks ja ka ainuke, kellele panna eesmärk veel sel hooajal top4 trügida. sellele vaatamata elagu ennast kuskil itaaliast välja ehk et thanks, but no thanks.
              simeone - oleks vinge küll. ainus mees, kelle puhul võiks looda, et isegi õnnestumise korral kauem kui 3aastat klubis oleks.
              pep - samuti äge ja erinevalt diegost oleks tema puhul õnnestumise tõenäosus vähe suurem. palganumber ka muidugi. minu eelistatum kandidaat.

              giggsy ja gnev võiks sel ajal kuskil kogemusi hankida ja peale eelmainitute lepingu lõppemist (ca 3-5aasta pärast) üle võtta. siis saaksime suviläbi romantiseerida ja sügisest alatest küüsi närida.

              ps. memphis, varsti saadan sulle seapea ukse taha.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Parim alg11, mida lvg all näinud olen.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gize Vaata postitust
                    Parim alg11, mida lvg all näinud olen.
                    vahetage Rooney mingi suvalise torbiku vastu ja tõsi ta oleks

                    Nüüd Shrek saab vist värava kirja

                    Kommentaar


                      Täna oleks just nagu üks selline õhtu kus Rooney lööb värava ja legend temast kui heast jalgpallurist jätkub.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Täna oleks just nagu üks selline õhtu kus giroud lööb värava ja legend temast kui jalgpallurist jätkub.
                        fixed

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          fixed
                          Ok, mate ...
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            ei ole kalkunil ka teps mitte õnne...

                            Kommentaar


                              15 minutiga latti ja posti tabatud, kutid mängivad isuga.

                              Kommentaar


                                Ei oskagi kosta midagi. Tuli üle pika aja meelde, et mis jalgpalli see ManU üldse mängib...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X