320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    haha. jank, ära kujuta ette.
    no pohhui, lihtsalt mainisin, et häirib.
    ma sain teisest telekast ka vaadata, aga põhimõtteliselt, nad nägid 100%, et nad mul ees, lihtsalt venelased(mitte kõik, aga 1 tilk tõrva rikub terve meepoti ära vms) on sellised, kurb.

    Kommentaar


      vb läheks Nimetast tagasi ManU juurde.

      Seda, et tuleb raske periood. Portsmouth (mina hindan neid suht kõrgelt), tottenham (võõrsil), city, arsenal (õnneks kodus), lyon (võõrsil, ränk värk), newcastle (võõrsil, nad alati võtavad manU vastu ennast kokku).
      õnneks on märts kergem.
      Igastahes küsimus on: kas ronaldo ikka peab sellele tambile vastu? eriti võimalust talle puhkust anda niipea pole. alles märtsis. oleks FA-s suvakas vastane, mitte arsenal, oleks mugavam, saaks enne lyoni minekut olulisematele vendadele puhkust anda.
      plaan A on ikka treble ju.

      seda ka, et tegelt ma arvan, et võiks noortele rohkem mänguaega anda. siukeste vastaste vastu vist väga mitte, aga pique võiks küll fulhamite ja derbydega mängida. ja miks mitte teisedki noored.

      Kommentaar


        Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
        plaan A on ikka treble ju.
        quadruple ikka...Community Shield on juba taskus

        Kommentaar


          hooaeg on küll karm vendadel,Nanil olex aeg end nagu näitama hakkata,Ronaldole olex sellest nats abi,Anderson on juba tegija,keegi võiks veel positiivselt üllatada.Põhiline ,et vanad ja kobedad vastu peavad,siis võiks mõne tiitli ikka võtta.Kolm on juba ulme,liiga tihe mängu graafik ja jube vastutus tapavad selle vist ära.Iga mäng on nagu play-off.Koormused on ikka metsikud ja õnnest loeb ka palju.

          Kommentaar


            Ja meie lemmik saabub ka varsti vigastusest - GGGGGary NNNNNeville!
            slimm.ee

            Kommentaar


              Loodame ,et täna näeb Portsmouthi vastu palju kolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Loodame ,et täna näeb Portsmouthi vastu palju kolle
                defineeri sõna koll

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  defineeri sõna koll
                  ära mängi mingit lahedat kutti, ta mõtles väravat ja sa said sellest aru.

                  Kommentaar


                    Ronaldo-doping?
                    Karistuslöök oli küll ülivõimas,eimäletagi siukest kolli...

                    Kommentaar


                      ronaldol on püksis vist vähemalt neli liugtürget

                      Kommentaar


                        kuna esiteks on üks mees Law rekordi tõsiselt sihikule võtnud ja teiseks oli Pompeyl täna ainsa teravusena välja pakkuda tšehhi gei-ikooni tärkav mullet, siis kujunes esimese veerandtunni järel taas üsna pingevabaks veeretamiseks.

                        ainus lubavam moment tekkis poolajal, kui striimija poolse kanalilappamise käigus ilmus ekraanile aktiivselt trukkiv paarike... aga siis muidugi vahetati vastukaaluks kohe jälle chelsea mängu peale.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Kamoon, seal on ka inimesed, kes sulle appi tulevad. Ega see Sitsi mägi ole.

                          Vähemalt ma ei lase endale pähe istuda või lihtsalt valin endale istumiseks koha, kuhu mulle ette ei istuta.
                          Sa vaata ,et seal Nimetas sulle keegi taha ei istu
                          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                          Kommentaar


                            http://youtube.com/watch?v=wiDEU2578ow siis siis mängu väravad ka .Se karistuslöök on ikka midagi metsiku

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              defineeri sõna koll
                              Ei hakka, kes saab aru, saab aru, kes ei saa, mõelgu ise välja.
                              Väike pinge peab säilima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Liiguvad jutud, et Manuchot ootab ees 6 kuud Panathinaikoses, kus on pukis CQ pepupoiss.
                                Ja nii ongi.

                                Ronaldo kohta ei oska enam midagi öelda. Kõik on juba nii ootuspärane. Ja kui Vidic ei ole koll siis ma ei tea...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X