320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

    Algselt postitas AlwaysRed


    Kes oled sina otsustama, kes on supermees ja kes mitte?
    Äkki ta on lihtsalt Fletcherit ja O\'Shea´d koos mängimas näinud?

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

      Vaata! Iga mäng on erinev. Lampard mängis esimese poole hooajast suurepäraselt(pakkus Ruudile ja Henryle konkurentsi väravaküttide edetabelis), kuid teisel poolel vajus ära. Samas mängis just keskväli Fletcher - Scholes - Smith - Ronaldo novembri alguses Chelsea 1:0 üle. Ründajad olid tolles mängus mannetud. Mängu saatuses otsustas Fletcher Scholesi ja Ronaldo eeltööst. Selles mängus mängis ManU poolkaitse Chelsea oma selgelt üle.

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

        Jah, ja samas Man Shitty õunis meie keskvälja täiega ära. Selles ongi \"supermeeste\" ja \"superfletcherite\" vahe. Ühed suudavad terve hooaja stabliilselt head mängu näidata, samal ajal kui teised ei suuda halval päeval Blackburni vastugi korralikult mängida...ja neid halbu päevi on kuradi palju.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

          Torres jääb Madriidi.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

            Ründeliini täiendamisse võimalustesse on nüüd suuremat kõla saamas kaks uut nime - Ibrahimovic ja Klose.

            Klose väidetavalt seepärast kuna on Nistelrooy tüüpi mängija ja Ibrahimovic on vaid palgatõusu puhul jäämas Juvesse, mis aga ilmselt ei juhtu!

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

              Algselt postitas rooney


              Ründeliini täiendamisse võimalustesse on nüüd suuremat kõla saamas kaks uut nime - Ibrahimovic ja Klose.

              Klose väidetavalt seepärast kuna on Nistelrooy tüüpi mängija ja Ibrahimovic on vaid palgatõusu puhul jäämas Juvesse, mis aga ilmselt ei juhtu!
              kindlasti saaks zlatanist ja rooneyst kõva duo, võimas oleks isegi, ääretult tahaks zlatanit manus näha

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                A vahet pole see ründeliin praegu tegelikult. Oleks Torres tulnud oleks ta kuskil £30-40m maksma läinud ja siis poleks (korralike) poolikute jaoks raha jäänud ja just maailmaklassi KAITSVAT poolkaitsjat on meil vaja...

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                  Algselt postitas Pingviins


                  A vahet pole see ründeliin praegu tegelikult. Oleks Torres tulnud oleks ta kuskil £30-40m maksma läinud ja siis poleks (korralike) poolikute jaoks raha jäänud ja just maailmaklassi KAITSVAT poolkaitsjat on meil vaja...
                  super-fletch ja o ´shea jäävad selleks raudselt:P

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                    Kui kedagi teist ei saa, siis tõesti kasvõi Reinumäe Unitedi keskpoolikusse suruda...
                    Reinumäe-Fletcher
                    Reinumäe-O\'Shea
                    Reinumäe-Scholes
                    Reinumäe-Giggs
                    Võimalustel poleks piire!
                    Samas võib Ott pressikonverentsi kokku ajada ja öelda: \"Ma olen väga meelitatud, et United minust huvitatud on, kuid ma olen oma klubile tänulik, tänu Florale olen ma see mängija kes ma täna olen ja ma ei taha siit lahkuda...aa ja tahaks midagi võita ka!\"

                    Tegelikult oleks Carrick okei, kuid normaalse hinna eest, aga £20m normaalne hind küll ei ole.

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                      Mul on suhteliselt kõrini sellest O\'Shea ja Fletcheri kallal jauramisest juba. Asi ei ole selles, kui sitad nad on või ei ole, vaid selles, KUI KAUA on võimalik ühte ja sama kamarajura ajada? Türa küll.

                      Jah, O\'Shea on ebastabiilne. Tema ja Silvestre tulnuks müüa juba hooaeg-kaks tagasi. Fletcher on ebastabiilne, ometi minu silmis väga kasulik tegelane. Õnneks ka SAF arvates. Ja näikse, et Carrick on tagasi lükanud Spursi viimase lepingupakkumise. Ehk tuleb koletu raha eest üle, rahustab igasugused debiilikud maha ja ei pea enam seda manu-keskvälja-ininat lugema.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                        Algselt postitas fitti


                        Mul on suhteliselt kõrini sellest O\'Shea ja Fletcheri kallal jauramisest juba. Asi ei ole selles, kui sitad nad on või ei ole, vaid selles, KUI KAUA on võimalik ühte ja sama kamarajura ajada? Türa küll.

                        Jah, O\'Shea on ebastabiilne. Tema ja Silvestre tulnuks müüa juba hooaeg-kaks tagasi. Fletcher on ebastabiilne, ometi minu silmis väga kasulik tegelane. Õnneks ka SAF arvates. Ja näikse, et Carrick on tagasi lükanud Spursi viimase lepingupakkumise. Ehk tuleb koletu raha eest üle, rahustab igasugused debiilikud maha ja ei pea enam seda manu-keskvälja-ininat lugema.
                        türa kui hea tunne on nüüd


                        PS o´shea on väga tipp vend kaitses nagu oli ta eismesed 2 hooaega(Y)

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                          Algselt postitas fitti
                          Jah, O\'Shea on ebastabiilne. Tema ja Silvestre tulnuks müüa juba hooaeg-kaks tagasi. Fletcher on ebastabiilne, ometi minu silmis väga kasulik tegelane. Õnneks ka SAF arvates. Ja näikse, et Carrick on tagasi lükanud Spursi viimase lepingupakkumise. Ehk tuleb koletu raha eest üle, rahustab igasugused debiilikud maha ja ei pea enam seda manu-keskvälja-ininat lugema.
                          Äkki oskad mõned Fletcheri head küljed välja tuua, peale selle, et ta \"minu silmis kasulik\" on?

                          Ja millest me siis rääkida tohime?Peab meie olematud keskvälja kiitma ja rahul olema sellega, kuidas meie seniilne treener meid tranfer market´il kogu euroopa naerualusteks teeb?

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                            Algselt postitas Pingviins


                            Algselt postitas fitti
                            Jah, O\'Shea on ebastabiilne. Tema ja Silvestre tulnuks müüa juba hooaeg-kaks tagasi. Fletcher on ebastabiilne, ometi minu silmis väga kasulik tegelane. Õnneks ka SAF arvates. Ja näikse, et Carrick on tagasi lükanud Spursi viimase lepingupakkumise. Ehk tuleb koletu raha eest üle, rahustab igasugused debiilikud maha ja ei pea enam seda manu-keskvälja-ininat lugema.
                            Äkki oskad mõned Fletcheri head küljed välja tuua, peale selle, et ta \"minu silmis kasulik\" on?

                            Ja millest me siis rääkida tohime?Peab meie olematud keskvälja kiitma ja rahul olema sellega, kuidas meie seniilne treener meid tranfer market´il kogu euroopa naerualusteks teeb?
                            oskus eelmisel aastal Chelsea vastu ainsa värava lüüa on ka näiteks täitsa hea oskus.

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                              Jah. Seniilne vanamees ja naerualusteks. Mida ma pean sellise jutu peale üldse kostma?
                              Ja point oli selles, et kui muidu ei saa ja pidevalt vinguma peab, siis vähemalt vahetage teemat, igavaks läheb.

                              Mida ma Fletcheris näen? Olen sellest juba korduvalt kirjutanud. Minu ca aastatagune post:

                              A mis Fletcherisse puutub, siis mina tema võimaliku sobivaima rollina näeksin mitte lõhkuvat, vaid ründavat keskpoolikut (AMC, kui soovite) - seda tõepoolest just tema vähese kaalu tõttu, mida ei paista ka kuskilt juurde tulevat. Ta on seda ka ise oma loomulikuks positsiooniks nimetanud (I don\'t mind playing on the right but I have been in the centre all my life, so that is probably my best position) ning mänginud seal nt koondise eest silmapaistvalt hästi.
                              Eelmisel hooajal prooviti teda nii paremal äärel, ründava kui lõhkuva keskväljana, kuid mitte kordagi piisavalt pikalt, et ta seal end mugavalt tundma hakkaks. Ka ei saanud ta mänguskeemist ja Giggsi keskväljamootoriks konvertimisest tulenevalt oma parimal kohal piisavalt mänguaega. Shoti koondises, kus kedagi teist tema positsioonile panna ei ole, on ta asendamatu vend. Peamine mure tema puhul on ehk, et ta ei ole one-on-one mängija, kuid tema füüsis on läinud tugevamaks ja tehnika paremaks. Pre-seasonil sel aastal, kui ma ei eksi, on ta pigem paremat äärt mänginud, sealt suurepärast platsinägemist demonstreerinud ja korralikke tsenderdusi ja sööte jaganud. Oletades, et taas nägijaks saanud ja väidetavalt koguni koondisesse naasmisest mõtlev Scholes on endiselt AMC #1, jääks Fletch kõige mõistlikumaks vahetuseks. Seda eriti arvestades, et seljataguse pärast muretsema ei pea (Carrick või kesiganes, see positsioon ei jää täitmata).
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                                Fletch\'i müümine oleks idiootsus. Temast võib veel midagi areneda, 21-aastaselt Shoti koondise kapteniks saamine tõestab seda.

                                Ja kui ka ei saa on ta väga väärtuslik squad player, tuunitud Nicky Butt.

                                -.-

                                Kommentaar

                                Working...
                                X