320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

    Kindlasti ei ole Fletch sitt. Ja kahtlemata on fittil õigus, kui ta märgib probleemina mehe solgutamist ühelt positsioonilt teisele. IMHO olidki eelmise hooaja hädad paljuski tingitud just sellest, et Fergie kukkus mehi ümber paigutama ja õpetama, selmet kõik positsioonid just sinna sobivate mängijatega täita. O\'Shea oli hea ja kiirelt arenev kaitsja, enne kui temast hakati uut Keanot vorpima; samuti on Smithi õige koht ikkagi rünnakul. Rääkimata üksikustest lauslollustest a la Rio kaitsva poolikuna. Samas usun mina siiski, et sir Alex pole loll (ning ammugi mitte seniilne) ja õpib vigadest. Lihtsalt hetkel on keskväljal auk ja ma tahaks küll näha, et see korralikult ära täidetakse - st tuuakse sinna just sellel positsioonil end hästi tundev mees, no nagu näiteks seesama Carrick. Rohkem ei halakski seekord .
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

      Algselt postitas vincent
      Lihtsalt hetkel on keskväljal auk ja ma tahaks küll näha, et see korralikult ära täidetakse - st tuuakse sinna just sellel positsioonil end hästi tundev mees, no nagu näiteks seesama Carrick. Rohkem ei halakski seekord .
      no mida ma siis koguaeg räägin:P
      Algselt postitas taku*

      üks tasemel kaitsev keskpoolik ja asi vask (minumeelest)
      pole vaja mingeid pervosid sinna juurde... ala torresed ja zlatanid jne (zlatan ei ole nii pervo kui torres.. aga ikkagi) üks koralik (soovitavalt) inglasest poolik ja on sats olemas

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

        Algselt postitas fitti
        Jah. Seniilne vanamees ja naerualusteks. Mida ma pean sellise jutu peale üldse kostma?
        Jah, tõesti mida? Arvatavasti midagi sellist, et \"Haha, glory-hunter!\", või seda, et kui tänamatu ma olen? Ferguson on parim treener kes meil olnud on, parem kui Busby ja see on suurim kompliment mida ühele treenerile üldse teha saab. Ma olen talle elu lõpuni tänulik selle eest, mis ta klubi heaks teinud on, aga nüüd on ta aeg läbi ja kui ta sellest ise aru ei saa, siis mina teda enam austada ei suuda. Tal ei ole õrna aimugi kuidas meeskonda uuesti üles ehitada, ta ei austa fänne, transferitest ma parem ei hakkagi rääkima, me pole meistrite liiga knock-out voorudes neli aastat ühtegi mängu võitnud, ta ei suuda mängijaid kelle ta oma üüratu ego tõttu meeskonnast välja heitnud on asendada...ta asetab ennast fännidest ja klubist kõrgemale jne. Kuidas te ei saa aru, et ta ei suuda enam United juhtida!?

        Fergie: \"If I were to start the season with all the players I\'ve got available, all fit, I don\'t think the supporters would be disappointed - neither would I.\"...nagu mida fakki

        Fletcherist...
        Roy Keane: \"I don\'t know why people from Scotland rave about Darren Fletcher.\"

        Ei, Fletcherson ei ole sitt, ta on räigelt keskpärane ja ei vasta kindlasti mitte Unitedi standarditele. Chelsealile löödud värav küll mingi näitaja pole, kui siis pigem nii, et kui me tol päeval korralikku keskvälja omanuks, poleks me ühe väravaga piirdunud. Cristiano Ronaldo püsib ka kauem jalgadel, füüsis puudub, tehnika ka...AMC jaoks on löök nõrk, äärepooliku jaoks on ta liiga aeglane ja puuduva tehnikaga. Šoti koondises asematu olemine pole just eriti suur saavutus, Šoti koondis ja Šoti koondise sarnased ligadi-logadi keskmike hulga kuuluvad klubid on talle õige koht. Uue treeneri tulemisega oleks Fletcher esimeste hulgas kes Unitedist lahkuks. Keane, Ruud, Stam, Beckham jne. lüüakse klubist välja, aga mingit uina-muinat hoitakse nagu sitta pilpa peal.

        Okei, ma ei vingu enam...vähemalt niikaua mitte, kui me Cityga 0-0 mängime.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

          Nojah, vaata, ManU toetajad jagunevad suuresti üldistades SAFi ja tema juhtimise hindamisel kahte oponeerivasse leeri ja arvestades, et me erinevaid leere esindame, ei näe mõtet seda tulutut vaidlust jätkata - vaevalt kumbki teisega nõustuks. Mina arvan, et härral on veel mitu head aastat ees ja vaadates, millised talendikad noored reservidest üles pushivad, on kogu klubi (taas)ülesehitamine õigel teel.

          Fletcherist - on mul meeles veel kena aprillipäev mõned aastad tagasi, kus ta karika poolfinaalis pani Paddy Vieira piltlikult öeldes nutma. Nagu keskmine uinamuina ikka. Ja ei, see ei olnud pime-kana-leiab-ka-vahel-tera, see oli/ongi tema tase. Eelmise hooaja vormikaotuse võimalikke põhjuseid juba käsitlesin.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

            Bayern, Real on teinud uued pakkumised Ruudi eest (vastavalt 19 ja 15 milli).

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

              Algselt postitas fitti

              Mina arvan, et härral on veel mitu head aastat ees ja vaadates, millised talendikad noored reservidest üles pushivad, on kogu klubi (taas)ülesehitamine õigel teel.
              Nõustun täielikult sinuga. SAF on midagi mida näiteks Jose Mourinho eriti ei paista olevat-ajud nimelt... Üks kulutab miljoneid, aga ikkagi ei suuda pakkuda mängu mida mängis ManU ühekskümnendate keskel ja lõpus. Ja ManU mäng oli ehitatud ümber oma kasvanike. Arvan, et aasta-kahe pärast näitab taas ManU oma parimate päevade taset, ning treeneriks vana hea Alex (ehk on abitreeneriks Giggs, Neville või mu praegune veteran mängija )

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                Fortune completes Trotters move
                Quinton Fortune has completed his move to Bolton Wanderers.
                The South African utility man, who was released by United this summer, has signed a one year deal at the Reebok Stadium.
                The 29-year-old made 126 appearances for United, scoring 11 goals, after joining from Atletico Madrid in 1999.
                Various injuries dogged his Reds career, and he failed to make a single appearance last season due to a persistent knee calcification problem.
                Everyone at Manchester United wishes Quinton the very best of luck at his new club.
                edu talle
                The Reward is Cheese.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                  Algselt postitas mehis


                  Algselt postitas fitti

                  Mina arvan, et härral on veel mitu head aastat ees ja vaadates, millised talendikad noored reservidest üles pushivad, on kogu klubi (taas)ülesehitamine õigel teel.
                  Nõustun täielikult sinuga. SAF on midagi mida näiteks Jose Mourinho eriti ei paista olevat-ajud nimelt... Üks kulutab miljoneid, aga ikkagi ei suuda pakkuda mängu mida mängis ManU ühekskümnendate keskel ja lõpus. Ja ManU mäng oli ehitatud ümber oma kasvanike. Arvan, et aasta-kahe pärast näitab taas ManU oma parimate päevade taset, ning treeneriks vana hea Alex (ehk on abitreeneriks Giggs, Neville või mu praegune veteran mängija )
                  Mourinhol pole ajusi? Minu meelest tal Portos küll erilisi miljoneid polnud mida raisata...Come on, me ei saa mälestustes elades mineviku pärast klubi oleviku/tulevikuga riskida. Ma tooks veel hunniku põhjendusi, miks ma arvan, et Fergusoni aeg on läbi, aga nagu Fitti ütles, poleks sellel mõtet...

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                    Algselt postitas Pingviins


                    Algselt postitas mehis


                    Algselt postitas fitti

                    Mina arvan, et härral on veel mitu head aastat ees ja vaadates, millised talendikad noored reservidest üles pushivad, on kogu klubi (taas)ülesehitamine õigel teel.
                    Nõustun täielikult sinuga. SAF on midagi mida näiteks Jose Mourinho eriti ei paista olevat-ajud nimelt... Üks kulutab miljoneid, aga ikkagi ei suuda pakkuda mängu mida mängis ManU ühekskümnendate keskel ja lõpus. Ja ManU mäng oli ehitatud ümber oma kasvanike. Arvan, et aasta-kahe pärast näitab taas ManU oma parimate päevade taset, ning treeneriks vana hea Alex (ehk on abitreeneriks Giggs, Neville või mu praegune veteran mängija )
                    Mourinhol pole ajusi? Minu meelest tal Portos küll erilisi miljoneid polnud mida raisata...Come on, me ei saa mälestustes elades mineviku pärast klubi oleviku/tulevikuga riskida. Ma tooks veel hunniku põhjendusi, miks ma arvan, et Fergusoni aeg on läbi, aga nagu Fitti ütles, poleks sellel mõtet...
                    No Portos oli ta ju ainult kaks aastat(mõned aastad enne veel ka Robsoni abitreener). Mida selle ajaga jõuab teha?? Enamus mängijad olid ju eelmise treeneri ostetud-kasvatatud. Ja ta ostis Portugali mõistes suure raha eest nii Carvalho kui Costhina.

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                      Haha, ei sa oled päris koomik ju

                      Anyway, tundub, et Carrick on tõesti Unitedisse tulema...
                      http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,,1830151,00.html

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                        Algselt postitas mehis

                        No Portos oli ta ju ainult kaks aastat(mõned aastad enne veel ka Robsoni abitreener). Mida selle ajaga jõuab teha?? Enamus mängijad olid ju eelmise treeneri ostetud-kasvatatud. Ja ta ostis Portugali mõistes suure raha eest nii Carvalho kui Costhina.
                        Siiski on vaja oskusi, et meeskond mängima saada ja veel piisavalt hästi, et teha tuul alla ka suurtele(sealhulgas ka ManU\'le) Sellise tööga ilma ajudeta kardetavasti hakkama ei saaks...
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                          Algselt postitas zaz


                          Algselt postitas mehis

                          No Portos oli ta ju ainult kaks aastat(mõned aastad enne veel ka Robsoni abitreener). Mida selle ajaga jõuab teha?? Enamus mängijad olid ju eelmise treeneri ostetud-kasvatatud. Ja ta ostis Portugali mõistes suure raha eest nii Carvalho kui Costhina.
                          Siiski on vaja oskusi, et meeskond mängima saada ja veel piisavalt hästi, et teha tuul alla ka suurtele(sealhulgas ka ManU\'le) Sellise tööga ilma ajudeta kardetavasti hakkama ei saaks...
                          No motiveerida ta tõesti meeskonda oskab. Seda peab tõdema jah.

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                            Hei tüübid! Täna on võimalus meie armastatud punaseid taas aktsioonis näha. Kõik vajalik siit

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                              Algselt postitas Epic


                              Hei tüübid! Täna on võimalus meie armastatud punaseid taas aktsioonis näha. Kõik vajalik siit
                              Parem vaatan homme VS pealt parema pildiga kui see striiminässakas.

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                                manu mängib celtiguga, päris hea kohtumine v6ib tulla

                                kui siin räägiti vahepeal manu keskväljast palju, siis paneksin siia oma keskvälja variandi, kus on nii loodetud ostud kui hetke mängijad

                                hargreaves-scholes-richardson-pirlo

                                owen h. sugune originaal saaks äärel päris hästi hakkama ma arvan

                                ründe-duoks sobiks hästoi rooney-klose, ibrahimovici aga tiimi ei soooviks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X