320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    keegi kihla tahab vedada, et Krissu realis mängib järgmineaasta? Ma ütleks et mängib
    noh? Kes te siin väidate, et Krissu ei lähe...Anyone?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      noh? Kes te siin väidate, et Krissu ei lähe...Anyone?
      Ma väidaks pigem seda, et ei ole ju suurt vahet. Muidugi on tore, kui ta jääb, aga et sellest midagi niiväga muutuks...Näkää.

      Selles mõttes võib kihla vedada küll.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Et siis näiteks sümboolne 10€ vahele? ma ütlen et uue hooajal mängib krissu Madridis ja sina ütled et ManU-s. Sobib?

        Kommentaar


          Ja kui mängib kuskil kolmandas kohas, siis ei saa keegi midagi. 10€ asendaksin kasti õllega (omal valikul). Mulle sobib nii.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            CR võiks jah lõpuks sinna Reali ära kolida, suht kopp ees juba nendest uudistest, kui öeldakse ühel päeval, et Ronaldo on juba korterid ära ostnud ja keeltekursustele end kirja pannud, ja siis järgmine päev ütleb Fergy, et Hispaania meedia ajab täielikku hülge ila ning Ronaldo ütleb et armastab MANU ja tunneb end seal kui kodus jne jne jne. Loomulikult tahaksin ma, et ta jääks paikseks, aga kui läheb siis läheb. Kuigi ma kahtlen sügavalt selles, et ta suudab Realis samasugust üliedukat hooaega teha nagu 07/08 Unitedis. Pigem ta võib Reali sisekliima hoopis ära rikkuda oma ilusa säärejooksu ja priske egoga.

            Kommentaar


              simic we have a deal

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                simic we have a deal
                sicmic*

                aga väga meeldiv.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  simic we have a deal

                  Dario Simic

                  Kommentaar


                    Laupäev vaja siis Bolton ka ära võita, see aasta võtab manu tiitli ära, liverpool pole 20 aastat võitnud ja ei võida see aasta kag, chelsea vorm liiub allamäge usun, et Ronaldokese vorm paraneb jõudsalt, nii eet äkki pole isgi meistrite liiga võit võimatu

                    Kommentaar


                      Seksikas .
                      DELFI kommijad ahju!

                      Kommentaar


                        Lõpuks ometi midagi asjaliku aafriklase kohta. Hooaja lõpuni Hullis.

                        Kommentaar


                          See on küll päeva paremuselt teine uudis. Peaasi, et nüüd punane lint veel tööloaga mingit aplaavat ei korralda.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Virr-varr Ronaldo ümber on julmalt üle visanud. Kui ta läheb Reali, olen suht kindel, et kutt vajub järjest rohkem ära ja ManU näeks tõsiselt parem välja ilma temata. Samas, kui ta jääb - lõpetagu ära need unistuste jutud hispaaniast ja katsugu tõsiselt mängida praeguse leivaandja juures.
                            Ei ole ta siin parim mängija maailmas miskit...
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              No mis sa räägid kullakene ,ta ei ole ju mitte parim, vaid ka teiseks ja kolmandakski parim nii,et ära jama niimoodi.

                              Kommentaar


                                Miks must lint on käise ümber?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X